Blog finansowy o oszczędzaniu, wydawaniu i zarabianiu pieniędzy
Blog finansowy o oszczędzaniu, wydawaniu i zarabianiu pieniędzy

150 zł do Biedronki za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą

Szukasz taniego rachunku z bonusem za otwarcie? Mam coś dla Ciebie! BNP Paribas promuje właśnie Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj. Za spełnienie banalnie prostych warunków otrzymasz 150 zł na zakupy w Biedronce!
150 zł do Biedronki za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą

„Promocja otwarta na dzisiaj” – to akcja, w której bank BNP Paribas promuje Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj. Do zgarnięcia jest 150 zł w formie bonu na zakupy w sklepach sieci Biedronka, a warunki promocji są banalnie proste! Wystarczy wnioskować o konto, aktywować aplikację GOmobile i wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 300 zł.

Na podjęcie decyzji czasu jest całkiem sporo – wnioski o konto można składać do 31 lipca 2019 r., ale warto się pospieszyć, bo przyjętych zostanie tylko 1 200 pierwszych zgłoszeń!

Kto może skorzystać z promocji BNP Paribas?

O Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w ramach promocji możesz wnioskować, jeśli:

 • masz min. 18 lat,
 • masz pełną zdolność do czynności prawnych,
 • jesteś nowym klientem, czyli od 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BNP Paribas ani rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią BNP Paribas.

Weź udział w promocji

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas – parametry

Konto Otwarte na Ciebie to najnowszy produkt BNP Paribas. Zagościł w ofercie banku 8 kwietnia 2019 roku. Czy jest atrakcyjny? Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe. Za darmo wypłaca się też pieniądze z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash. Karta jest płatna. Ile? Standardowo bank daje w ramach tego rachunku trzy karty do wyboru, ale w ramach tej promocji możesz się zdecydować tylko na jedną – Kartę Otwartą na Dzisiaj. To najtańsza debetówka z oferty (3 zł) i co ważne, opłaty można w łatwy sposób uniknąć, płacąc nią na dowolną kwotę min. raz w miesiącu. Poniżej szczegóły.

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj BNP Paribas – opłaty

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – za wydanie Karty Otwartej na Ciebie
 • 3 zł  – obsługa Karty Otwartej na Ciebie

Nie nie zapłacisz, jeśli wykonasz nią min. jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online,
 • 0/5 zł – płatności BLIK,

Nic nie zapłacisz za wypłaty BLIK z bankomatów zlokalizowanych na terenie banków BNP Paribas oraz z pozostałych bankomatów do dnia 11 listopada 2019 roku.

 • 0/5 zł – wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash/ z pozostałych bankomatów
 • 1 zł – cashback,
 • 5 zł – przelew ekspresowy.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jeszcze więcej na temat tego rachunku, to zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Złóż wniosek o konto

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji?

 1. Do 31 lipca 2019 r. zarejestruj swój udział w promocji, zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie promocji.
  Warto się pospieszyć, bo liczba wniosków jest ograniczona i wynosi 1 200 sztuk!
 2. Zaczekaj na e-mail od banku – otrzymasz w nim potwierdzenie przystąpienia do promocji i link do wniosku o konto.
 3. Do 31 lipca złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dziś – skorzystaj z linku przesłanego w e-mail.

UWAGA: Pamiętaj, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

 1. Do 14 sierpnia 2019 r. podpisz umowę o konto wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj.
 2. Do 31 sierpnia 2019 r. aktywuj aplikację mobilną GOmobile.
 3. W miesiącu następującym po tym, w którym aktywowałeś aplikację, wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą na min. 300 zł

NAGRODA: Bon o wartości 150 zł na zakupy w sieci sklepów Biedronka.

Informacje o przyznaniu nagrody otrzymasz na e-mail podany podczas rejestracji do 17. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełnisz wszystkie warunki. Bon trafi zaś do Ciebie w wiadomości SMS do końca tego miesiąca.

Case study: Jeśli umowę o konto podpiszesz w maju, aplikację uruchomisz w czerwcu, to transakcje kartą musisz wykonać w lipcu. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz do 17 sierpnia 2019 r. na e-mail, a do końca sierpnia w wiadomości SMS otrzymasz elektroniczny voucher na zakupy w Biedronce o wartości 150 zł. Na jego wykorzystanie będziesz miał sporo czasu – do 31 maja 2020 r.

Zasady i czas trwania promocji

 1. Promocja BNP Paribas skierowana jest do nowych klientów.
 2. By wziąć udział w promocji, trzeba do 31 lipca złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dziś.
 3. W ramach promocji można otrzymać bon o wartości 150 zł na zakupy w Biedronce.
 4. Podstawą do przyznania premii jest aktywowanie aplikacji GOmobile i wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę 300 zł.

Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Opinia o promocji BNP Paribas

150 zł za zwykłe czynności związane z korzystaniem z konta i darmowy rachunek to naprawdę dobra propozycja! W ramach promocji masz do wykonania dwa proste zadania, a w zamian otrzymasz całkiem miły bonus – 150 zł na zakupy w Biedronce. Jeśli szukasz taniego i funkcjonalnego rachunku dla siebie, to weź to konto i tę promocję pod uwagę!

 

fot. Glen Carrie, Unsplash

Czy ten artykuł był pomocny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *