Okiem eksperta na finanse osobiste
Okiem eksperta na finanse osobiste

Zgarnij 150 zł od BGŻ BNP Paribas za otwarcie i kilka transakcji na Koncie Optymalnym

Szukasz konta, za którego prowadzenie i obsługę nic nie zapłacisz? Świetnie, mam zatem dla Ciebie propozycję! Co więcej, aktywnie korzystając z rachunku, możesz zarobić dodatkowe 150 zł. Mowa o najnowszej promocji banku BGŻ BNP Paribas i Koncie Optymalnym. Sprawdź szczegóły.
Zgarnij 150 zł od BGŻ BNP Paribas za otwarcie i kilka transakcji na Koncie Optymalnym

BGŻ BNP Paribas często rozpieszcza swoich klientów ciekawymi promocjami. Po raz kolejny nagradza nowych właścicieli konta osobistego, a mianowicie Konta Optymalnego. Sprawdź, jak w prosty sposób możesz zyskać 150 zł.

Kto może skorzystać z promocji BGŻ BNP Paribas?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku BGŻ BNP Paribas. Możesz skorzystać z promki, jeśli:

 • w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otwarcie konta nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas,
 • przed połączeniem BGŻ BNP Paribas i Raiffeisen Polbank nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w tych bankach,
 • ukończyłeś 18 lat,
 • masz pełną zdolność do czynności prawnych.

Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas – parametry

Zależy Ci na rachunku bez opłat? Świetnie trafiłeś, bo zarówno za jego prowadzenie, obsługę karty, wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą nie zapłacisz nic! Opłaty za podstawowe czynności związane z kontem:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł – opłata za obsługę karty do konta,
 • 0 zł – wpłata gotówki we wpłatomacie,
 • 0/ 5 zł – wypłata gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce/ wypłata gotówki z pozostałych bankomatów,
 • 0/ 10 zł – wypłata gotówki w bankomatach Grupy BNP Paribas i w ramach Global Alliance za granicą/ wypłata gotówki z pozostałych bankomatów za granicą,
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online.

Dowiedz się więcej! Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas – analiza.

Załóż Konto Optymalne i zgarnij 150 zł premii!

Nagroda w promocji BGŻ BNP Paribas

W promocji Bonus dla Ciebie organizowanej przez Ad Astra sp. z o.o. możesz zyskać 150 zł premii za aktywne korzystanie z konta. Promocja trwa do 14 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania limitu 1 500 rejestracji w promocji.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji?

By otrzymać wspomnianą wyżej premię, należy wykonać kilka bardzo prostych czynności. O czym warto pamiętać? O dotrzymaniu wszystkich terminów. Nie martw się, dokładnie je rozpisałam, tak, by nic Ci nie umknęło.

Jak zdobyć premię 150 zł za korzystanie z Konta Optymalnego?

 1. Zarejestruj się w promocji.
  Wypełnij wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Zaznacz wymagane zgody. Masz na to czas do 14 grudnia 2018 roku.
 2. Otwórz konto osobiste.
  Kurier dostarczy Ci umowę o konto wraz z kartą. PIN do niej otrzymasz SMS-em. Na podpisanie umowy masz czas do 11 stycznia 2019 roku.
 3. Spełnij warunki aktywności na koncie.– aktywuj aplikację GOmobile na swoim smartfonie: do 31 stycznia 2019 roku,
  – wykonaj min. 1 przelew ze swojego Konta Optymalnego za pomocą bankowości elektronicznej Pl@net lub apki GOmobile: do 31 stycznia 2019 roku,
  – wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą lub Apple Pay/ Google Pay na kwotę min. 300 zł miesięcznie: zrób to w lutym oraz marcu 2019 roku,
  – zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł miesięcznie: zrób to w lutym oraz marcu 2019 roku. Przelew możesz zrobić ze swojego rachunku w innym banku.

Zasady i czas trwania promocji Bonus dla Ciebie

Zastanawiasz się, kiedy otrzymasz premię? Sprawdź warunki promocji.

 1. Promocja Bonus dla Ciebie przeznaczona jest dla nowych klientów BGŻ BNP Paribas.
 2. Warunkiem otrzymania nagrody jest założenie Konta Optymalnego i aktywne korzystania z niego
 3. Nagrodą w promocji jest premia w wysokości 150 zł za aktywne korzystanie z konta.
 4. Pierwszy bonus w wysokości 50 zł otrzymasz za aktywację aplikacji GOMobile oraz wykonanie przelewu za pomocą bankowości elektronicznej. Nagrodę dostaniesz do 28 lutego 2019 roku.
 5. Drugi bonus w wysokości 100 zł otrzymasz za wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie oraz wpływów na konto na kwotę min. 1 000 zł w lutym oraz marcu 2019 roku. Nagrodę dostaniesz do 30 kwietnia 2019 roku.

Opinie o promocji Bonus dla Ciebie BGŻ BNP Paribas

Promocja przygotowana przez bank BGŻ BNP Paribas jest naprawdę dobra! W zamian za otwarcie darmowego konta i spełnienie banalnych warunków otrzymasz premię w wysokości 150 zł. Bonus zostanie wpłacony na Twoje konto osobiste w BGŻ BNP Paribas i będziesz mógł go spożytkować na dowolny cel. Jak to się mówi, pieniądze drogą nie chodzą, dlatego warto korzystać z promocji bankowych, które są źródłem łatwego zarobku. Powodzenia!

Załóż Konto Optymalne i odbierz bonus 150 zł

 

Regulamin promocji

Czy ten artykuł był pomocny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *