Okiem eksperta na finanse osobiste
Okiem eksperta na finanse osobiste

Nawet 1 620 zł premii za iKonto Biznes Alior Banku!

Alior Bank razem z Bankierem przygotowali świetną promocję dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą! Do zgarnięcia są aż dwie premie: 120 i 1 500 zł, półroczna prenumerata cyfrowego „Pulsu Biznesu” oraz całkiem dobry rachunek firmowy!
Nawet 1 620 zł premii za iKonto Biznes Alior Banku!

Do 31 stycznia 2019 roku możesz wziąć udział w czwartej edycji promocji „Zgarnij premię z iKontem Biznes Alior Banku” organizowanej przez Alior Bank i Bankiera. Do zgarnięcia jest 120 zł za otwarcie rachunku iKonto Biznes i spełnienie jednego banalnego warunku. A to nie koniec! Promocja łączy się z akcją „1 500 zł dla firm”, w której przez rok, za comiesięczną aktywność na koncie, możesz otrzymywać do 125 zł miesięcznie, czyli w sumie nawet 1 500 zł. Dodatkowo otrzymasz również cyfrową subskrypcję „Pulsu Biznesu” – i to przez pół roku!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja „Zgarnij premię z iKontem Biznes Alior Banku” skierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które przed dniem przystąpienia do promocji nie miały w Alior Banku żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP.

Promocja „1 500 zł dla firm” skierowana jest do posiadaczy rachunku iKonto Biznes Alior Banku.

iKonto Biznes – parametry

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta firmowego,
 • 0 zł – wydanie i korzystanie z karty,
 • 0 zł – przelewy internetowe krajowe oraz do ZUS i US,
 • 0 zł – korzystanie z bankomatów i wpłatomatów,

Nielimitowane wypłaty z bankomatów w oddziałach Alior Banku, 5 wypłat miesięcznie z pozostałych bankomatów krajowych, 5 wpłat we wpłatomatach sieci PlanetCash.

 • 0 zł – 5 przelewów europejskich (SEPA) miesięcznie,
 • 0 zł – 5 przelewów natychmiastowych (Express Elixir).

Przeczytaj pełną analizę iKonta Biznes

Co zrobić, żeby skorzystać promocji?

Jak pisałam we wstępie, warunki do spełnienia promocji „Zgarnij premię z iKontem Biznes Alior Banku” są proste, a cały proces zamyka się w czterech krokach! Szczegóły poniżej.

 1. Zarejestruj się na stronie promocji, podając swój e-mail i akceptując regulamin promocji.
 2. Do 15 października złóż wniosek o iKonto Biznes Alior Banku, korzystając z linku aktywacyjnego i hasła do logowania na stronie przesłanej przez bank.

UWAGA: Pamiętaj, by wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia faktu zawarcia umowy o iKonto Biznes.

 1. Do 31 stycznia 2019 r. podpisz z Alior Bankiem umowę o konto.

UWAGA: Na podpisanie umowy masz 30 dni od złożenia wniosku. Jeśli wypełniłeś go przed 15 października, to musisz to zrobić odpowiednio wcześniej.

 1. W ciągu 60 dni od podpisania umowy o konto wpłać na nie 500 zł.

NAGRODA: Do 30 kwietnia 2019 r. otrzymasz na e-mail wiadomość o przyznaniu premii. W ciągu pięciu dni będziesz musiał przekazać organizatorowi informacje potrzebne do wykonania przelewu, tzn. imię, nazwisko i numer rachunku otwartego w ramach promocji. Przelew otrzymasz w ciągu 14 dni roboczych, czyli najpóźniej 14 maja 2019 r.

NAGRODA DODATKOWA: Za założenie konta otrzymasz dodatkowo 6 miesięcy darmowej cyfrowej subskrypcji „Pulsu Biznesu”!

W przypadku promocji „1 500 zł dla firm” będzie jeszcze prościej. Przystąpić do niej będziesz mógł już jako posiadacz iKonta Biznes.

 1.  W każdym z dwunastu miesięcy od otwarcia rachunku wykaż się aktywnością – co miesiąc będziesz mógł z tego tytułu otrzymać do 125 zł. Nagradzane będą:
 • pierwszy przelew do ZUS w miesiącu na min. 500 zł – 25 zł,
 • pierwszy przelew do US w miesiącu na min. 500 zł – 25 zł,
 • pierwszy przelew SEPA w miesiącu na min. 100 euro – 10 zł*,
 • pierwszy przelew przelew natychmiastowy w miesiącu na min. 500 zł – 10 zł,
 • rozliczenie w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowych kartą w kwocie minimum 500 zł – 10 zł
 • skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku – 5 zł,
 • za średniomiesięczne saldo:  do 2 500 zł – 0 zł, od 2 500,01 zł do 10 000 zł – 5 zł, od 10 000,01 zł do 25 000 zł – 15 zł, od 25 000,01 zł do 50 000 zł – 30 zł, od 50 000,01 zł – 60 zł.

*Skorzystanie z tej premii jest nieopłacalne, ponieważ koszty przewalutowania przelewu na 100 euro, przewyższają jej wysokość.

UWAGA: Premia uzyskana w tej promocji podlega opodatkowaniu na zasadach ogólnych. Oznacza to, że uczestnik, który otrzyma premię musi się z niej rozliczyć w swoich przychodach z tytułu działalności gospodarczej.

NAGRODA: Premia trafi na Twoje iKonto Biznes najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym ją zarobiłeś.

Załóż iKonto Biznes

 

Zasady i czas trwania promocji

 1. Promocja „Zgarnij premię z iKontem Biznes Alior Banku” jest skierowana do nowych klientów, którzy przed dniem przystąpienia do promocji nie miały w Alior Banku żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP.   
 2. Promocja „1 500 zł dla firm” skierowana jest do posiadaczy iKonta Biznes.
 3. By wziąć udział w promocji, trzeba złożyć do 31 stycznia 2019 roku wniosek o iKonto Biznes.
 4. Nagroda – 120 zł premii – zostanie przelana na konta uczestników najpóźniej 14 maja 2019 r.
 5. Nagroda za aktywność (do 1 500 zł) będzie przelewana na konto najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym odnotowano aktywność na koncie.

Opinia o promocji

Naszym zdaniem gra jest warta świeczki. 120 zł za założenie konta i dodatkowe bonusy za zwykłą aktywność przez kolejne 12 miesięcy, co w sumie może dać aż 1 500 zł, to bardzo dobra premia. Jedynym minusem tej promocji jest konieczność odprowadzenia podatku od nagrody. Do tego iKonto Biznes to dobry rachunek dla przedsiębiorcy!

Przydatne dokumenty:

Czy ten artykuł był pomocny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *