Banki
Banki

Zyskaj 300 zł, otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Szukasz taniego rachunku z bonusem za otwarcie? Mam coś dla Ciebie! BNP Paribas kolejny raz promuje Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Za spełnienie banalnie prostych warunków otrzymasz 300 zł premii!
Zyskaj 300 zł, otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

BNP Paribas nie zwalania tempa i z każdą kolejną promocją daje zarobić coraz więcej. Było już 150 zł do Biedronki, 200 zł do H&M i 250 zł w gotówce, a od dziś w ramach promocji „Premia na lato” można zgarnąć aż 300 zł! Warunki promocji są banalnie proste! Wystarczy wnioskować o konto, aktywować aplikację Gomobile, wykonać min. 2 przelewy środków z konta i transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 200 zł.

Wnioski o konto można składać do 23 czerwca 2019 r., ale warto się pospieszyć, bo przyjętych zostanie tylko 2 000 pierwszych zgłoszeń!

Kto może skorzystać z promocji BNP Paribas?

O Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w ramach promocji możesz wnioskować, jeśli:

 • masz min. 18 lat,
 • masz pełną zdolność do czynności prawnych,
 • jesteś nowym klientem, czyli od 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BNP Paribas ani rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią BNP Paribas.

Weź udział w promocji

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas – parametry

Konto Otwarte na Ciebie to najnowszy produkt BNP Paribas. Zagościł w ofercie banku 8 kwietnia 2019 roku. Czy jest atrakcyjny, sam oceń. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe. Za darmo wypłaca się też pieniądze z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash. Karta jest płatna. Ile? Standardowo bank daje w ramach tego rachunku trzy karty do wyboru, ale w ramach tej promocji możesz się zdecydować tylko na jedną – Kartę Otwartą na Dzisiaj. To najtańsza debetówka z oferty (3 zł) i co ważne, opłaty można w łatwy sposób uniknąć, płacąc nią min. raz w miesiącu. Poniżej szczegóły.

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj BNP Paribas – opłaty

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – za wydanie Karty Otwartej na Ciebie
 • 3 zł  – obsługa Karty Otwartej na Ciebie

Nie nie zapłacisz, jeśli wykonasz nią min. jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online,
 • 0/5 zł – płatności BLIK,

Nic nie zapłacisz za wypłaty BLIK z bankomatów zlokalizowanych na terenie banków BNP Paribas oraz z pozostałych bankomatów do dnia 11 listopada 2019 roku.

 • 0/5 zł – wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash/ z pozostałych bankomatów
 • 1 zł – cashback,
 • 5 zł – przelew ekspresowy.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jeszcze więcej na temat tego rachunku, to zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji?

 1. Do 23 czerwca 2019 r. zarejestruj swój udział w promocji, zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie promocji.
 2. Zaczekaj na e-mail od banku – otrzymasz w nim potwierdzenie przystąpienia do promocji i link do wniosku o konto.
 3. Do 23 czerwca 2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dziś – skorzystaj z linku przesłanego w e-mail.

UWAGA: Pamiętaj, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

 1. Do 9 lipca 2019 r. podpisz umowę o konto wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj.
 2. Do 31 lipca 2019 r. aktywuj aplikację mobilną GOmobile.
 3. W sierpniu i we wrześniu wykonaj min. 2 przelewy środków z konta na dowolną kwotę oraz transakcje bezgotówkowe kartą na min. 200 zł
NAGRODA: Premię o wartości 300 zł otrzymasz w dwóch turach. Pierwsze 150 zł otrzymasz do 31 sierpnia 2019 r. jeżeli w lipcu 2019 r. wykonasz min. 2 przelewy z konta osobistego oraz transakcje bezgotówkowe kartą na min. 200 zł. Drugie 150 zł otrzymasz do 30 września 2019 r., jeżeli w sierpniu powtórzysz te dwie czynności.

Zarejestruj się w promocji

Zasady i czas trwania promocji

 1. Promocja BNP Paribas skierowana jest do nowych klientów.
 2. By wziąć udział w promocji, trzeba do 23 czerwca złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dziś.
 3. W ramach promocji można otrzymać premię o wartości 300 zł.
 4. Podstawą do przyznania premii jest aktywowanie aplikacji GOmobile i wykonanie w sierpniu i we wrześniu min. 2 przelewów oraz transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę 200 zł.

Opinia o promocji BNP Paribas

300 zł za zwykłe czynności związane z korzystaniem z konta i darmowy rachunek, to naprawdę dobra propozycja! W ramach promocji masz do wykonania trzy proste zadania, a w zamian otrzymasz całkiem miły bonus – 300 zł! Jeśli szukasz taniego i funkcjonalnego rachunku dla siebie, to weź to konto i tę promocję pod uwagę!

Przydatne dokumenty:

fot. Jakob Owens, Unsplash

Czy ten artykuł był pomocny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *