Okiem eksperta na finanse osobiste
Okiem eksperta na finanse osobiste

Zyskaj nawet 680 zł w ciągu roku z Kontem Jakie Chcę!

Santander Bank Polska po raz kolejny zachęca do otwarcia rachunku Konto Jakie Chcę, oferując w zamian aż 4 nagrody! Jakie? Czy warto otworzyć to konto? Sprawdź!
Zyskaj nawet 680 zł w ciągu roku z Kontem Jakie Chcę!

Voucher do Biedronki o wartości 150 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę  i spełnienie kilku banalnie prostych warunków, 150 zł za przeniesienie wynagrodzenia i aktywność na koncie, do 300 zł zwrotu rocznie za rachunki. A do tego możesz jeszcze zgarnąć 80 zł za polecenie komuś konta i nawet 2,7% na koncie oszczędnościowym! A to wszystko za otwarcie Konta Jakie Chcę – taniego, wielofunkcyjnego rachunku, który można modyfikować według własnych potrzeb!

Kto może skorzystać z promocji Santander Banku Polska?

O Konto Jakie Chcę w ramach promocji możesz wnioskować, jeśli:

 • masz min. 18 lat,
 • masz pełną zdolność do czynności prawnych,
 • jesteś nowym klientem, czyli od 1 lipca 2018 r. aż do dnia otwarcia konta w promocji nie miałeś żadnego rachunku osobistego w złotych w Santander Banku Polska (wcześniej BZ WBK).

Otwórz konto Jakie Chcę w promocji

Konto Jakie Chce – parametry

Konto Jakie Chcę to tani rachunek, który można dopasować do własnych potrzeb. Nic nie płaci się za jego otwarcie i prowadzenie. Za kartę bank pobierze 3 zł miesięcznie, chyba że wybierzesz opcję z opłatą 5 zł, możliwą do uniknięcia dzięki wykonaniu 5 transakcji w miesiącu. Korzystanie z bankomatów Santandera jest bezpłatne, za wypłatę z obcego bankomatu zapłacisz 5 zł. Istnieje jednak możliwość wykupienia miesięcznego pakietu darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, który kosztuje 7 zł.

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł/3 zł/5 zł – miesięczna opłata za Kartę Dopasowaną VISA lub Kartę Dopasowaną MasterCard,

Sam wybierasz sposób rozliczenia za kartę. Nic nie zapłacisz, jeśli  wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą – w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł. Zapłacisz 3 zł, jeśli zdecydujesz się na stałą miesięczną opłatę.

 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów sieci Santander Bank Polska,
 • 0 zł/5 zł/7 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

Nic nie zapłacisz, jeśli masz mniej niż 26 lat lub wykupisz abonament za 7 zł miesięcznie. Zapłacisz 5 zł za każdą wypłatę, mając więcej niż 26 lat.

 • 0 zł – wypłata BLIK w bankomatach innych sieci,
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online,
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online.

Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem tego konta i chciałbyś poznać więcej szczegółów, to zajrzyj do naszej analizy Konta Jakie Chcę.

Co zrobić, żeby otrzymać voucher do Biedronki o wartości 150 zł?

Żeby otrzymać 150 zł w postaci vouchera do Biedronki:

 1. Do 31 sierpnia 2019 r. zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i z kartą dostępem do bankowości elektronicznej.
 2. Do 15 września podpisz umowę o Konto Jakie Chcę  otrzymasz za to pierwszy voucher do Biedronki o wartości 50 zł.
 3. W ciągu 30 dni od aktywacji konta, maksymalnie do 15 października 2019 r., wykaż się aktywnością, tzn.  dopilnuj, aby na konto wpłynęło min. 1 000 zł i wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych karta – otrzymasz za to drugi voucher do Biedronki o wartości 100 zł.

UWAGA: Oba vouchery otrzymasz najpóźniej do 31 października 2019 r. Otrzymasz je w postaci elektronicznej na adres e-mail, który podałeś we wniosku. Będziesz je mógł wykorzystać w Biedronce do 31 lipca 2020 r.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji 150 zł premii za przeniesienie wynagrodzenia?

Żeby otrzymać 150 zł premii za przeniesienie wynagrodzenia:

 1. Do 31 lipca 2019 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości elektronicznej.
  We wniosku musisz podać swój numer telefonu i adres e-mail, wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i kontakt drogą elektroniczną, a także nie wyrażać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.
 2. W miesiącu, w którym podpiszesz umowę, złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto.
  Możesz to zrobić za pośrednictwem infolinii banku lub w serwisie transakcyjnym.
 3. Przez trzy miesiące po złożeniu dyspozycji:
  dopilnuj, żeby na konto wpłynęło jednorazowo 1 000 zł wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski,
  zapłać minimum 5 razy kartą w sklepie stacjonarnym.

Skorzystaj z promocji

Case study:

Jeśli wniosek o konto złożysz w maju, w czerwcu podpiszesz umowę i złożysz dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia, w lipcu, sierpniu i we wrześniu zapewnisz przelew wynagrodzenia, to premię otrzymasz w październiku.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji do 300 zł zwrotu za rachunki?

W tej promocji możesz uzyskać 1% zwrotu opłat za media, czyli gaz, energię elektryczną i usługi telekomunikacyjne – telewizję, telefon (także komórkowy) i internet. W ciągu miesiąca możesz otrzymać maksymalnie 25 zł zwrotu, co w ciągu roku daje 300 zł.

 1. Okaż fakturę, za którą chcesz otrzymywać zwrot, zrób to w banku lub dodaj do bankowości elektronicznej: Santander online → Twoje produkty → Konto Jakie Chcę – Usługi → Zwroty za rachunki → Zgłoszeni dostawcy i dodaj dostawcę.
 2.  Zaczekaj na zaakceptowanie wprowadzonych przez Ciebie danych – potrwa to ok. 1-2 dni roboczych.
 3. Zapłać za rachunek przelewem z Konta Jakie Chcę.
 4. Premia za dany miesiąc trafi na Twoje konto do 7. dnia następnego miesiąca kalendarzowego.

Faktura, za którą chcesz otrzymać zwrot, musi być wystawiona na Twoje imię i nazwisko. Jeśli z jednego rachunku płacisz kilka faktur, to naliczy premię tylko od jednej:

 • jeśli płacisz za wszystkie usługi albo tylko za gaz i prąd, albo za gaz i usługi telekomunikacyjne, to zwrot zostanie naliczony za płatność za gaz;
 • jeśli płacisz za energię i usługi telekomunikacyjne, to zwrot zostanie przyznany za płatności za energię elektryczną.

UWAGA: Zwrot naliczany jest tylko od usług, które nie są częścią czynszu. Jeśli np. opłata za gaz jest u Ciebie wliczona w comiesięczną płatność dla spółdzielni, nie możesz otrzymać z tego tytułu premii.

Otwórz konto w promocji

Co zrobić, żeby otrzymać 80 zł za polecenie konta osobistego?

Jeszcze mało Ci bonusów?! To dobrze, bo to nie koniec premii związanych z Kontem Jakie Chcę. Już jako posiadacz tego konta będziesz mógł je polecać znajomym w ramach programu poleceń „Polecam mój bank”. Każde skuteczne polecenie, czyli takie, które zakończy się podpisaniem umowy o konto, bank wynagrodzi Ci premią w wysokości 80 zł, a przy co dziesiątej skutecznej rekomendacji dorzuci jeszcze 100 zł. Jeśli chcesz poznać szczegóły tego programu, to zajrzyj do naszej analizy programu poleceń „Polecam mój Bank”

Zasady i czas trwania promocji

 1. Z promocji możesz skorzystać do 31 lipca 2019 r. i 31 sierpnia 2019 r.
 2. Warunkiem promocji jest złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości elektronicznej oraz przeniesienie wynagrodzenia na to konto.
 3. W ramach promocji można otrzymać 680 zł premii.
 4. Podstawą do przyznania premii jest zapewnienie przez trzy miesiące min. 1 000 zł wpływu wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę i dokonywanie 5 transakcji kartą w miesiącu.

Opinia o promocji

680 zł to dobra premia za zwyczajne czynności, tzn. wpływ wynagrodzenia i płatności kartą. A jeśli do tego bank oferuje w zamian naprawdę tani i funkcjonalny rachunek, to warto z takiej okazji skorzystać. Zwłaszcza że w zanadrzu ma jeszcze dwie ciekawe promocje dla klientów: program poleceń z niezłą premią i do 25 zł zwrotu za rachunki w miesiącu. Trochę się tego nazbierało!

 

fot. Park Street, Unsplash

Czy ten artykuł był pomocny?
 1. Nie dam sie nabrac ,otworzylem konto jakie chce,obiecanki musialem prosic sie o pieniadze., a i tak nie wyplacili wszystkiego ,zonie rowniez . Nie dajcie sie nabrac.

  • Cześć!
   Co to była za promocja?
   Czy wszystkie warunki promocji zostały spełnione? Czy miałeś aktywne konto aż do momentu wypłaty premii?

   Pozdrawiam
   Adriana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *