Banki
Banki

Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i do 200 zł premii!

Po wprowadzeniu do oferty nowego rachunku osobistego BNP Paribas nie rezygnuje ze swojej cyklicznej promocji! Tym razem aktywni klienci mogą zgarnąć do 200 zł premii za otwarcie i korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj. Czy to się opłaca? Co trzeba zrobić? Sprawdź poniżej!
Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i do 200 zł premii!

Promocja Szansa na bonus BNP Paribas to świetna okazja do łatwego zarobku nawet 200 zł. Do niedawna warunkiem było założenie Konta Optymalnego lub Konta Maksymalnego – dziś miejsce tych produktów zajęło Konto Otwarte na Ciebie. Czy z tym rachunkiem promka będzie równie korzystna?

Kto może otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli:

 • od min. 24 miesięcy nie byłeś posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas (poprzednio: BGŻ BNP Paribas),
 • złożysz wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową w terminie do 17 maja 2019 roku lub do wyczerpania limitu 1 500 wniosków promocyjnych.

Skorzystaj z promocji już dziś!

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to najnowsze konto w ofercie BNP Paribas. Bank daje możliwość wyboru jednej z trzech kart do konta, choć, by wziąć udział w promocji, musisz się zdecydować na Kartę Otwartą na Dzisiaj, czyli najtańszą i podstawową opcję. Jak wyglądają wybrane opłaty za ten rachunek?

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0/ 3 zł – opłata za obsługę karty do konta,
  Nic nie zapłacisz, jeśli wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową w miesiącu lub masz mniej niż 26 lat. Spełniając warunki promocji, tzn. wykonując transakcje bezgotówkowe, zostaniesz automatycznie zwolniony z tej opłaty.
 • 0 zł – wpłata gotówki we wpłatomacie na terenie banków BNP Paribas,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce,
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów Grupy BNP Paribas i w ramach Global Alliance za granicą,
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online.

Przeczytaj pełną analizę Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas.

Nagroda w promocji

Nagrodą za założenie konta i karty w promocji oraz spełnienie warunków aktywności na rachunku jest premia w wysokości 200 zł. Bonus podzielony jest na dwie części: spełniając wymogi banku, otrzymasz dwa przelewy na rachunek w wysokości 100 zł każdy.

Skorzystaj z promocji

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji BNP Paribas?

Od zdobycia premii dzieli Cię tylko kilka prostych kroków. Sprawdź, co należy zrobić.

 1. Zarejestruj się w promocji, wypełniając wniosek: masz na to czas do 17 maja 2019 roku lub do wyczerpania puli 1 500 wniosków!
  Podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail, PESEL oraz zaakceptuj wymagane zgody marketingowe.
 2. Złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej.
  Zrób to za pomocą linku, który otrzymałeś w e-mailu potwierdzającym rejestrację.
 3. Do 31 maja 2019 r. podpisz umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą za pośrednictwem kuriera.
 4. Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą do konta/ Apple Pay/ Google Pay na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie.
  Wykonaj tę czynność w czerwcu oraz lipcu.
 5. Zapewnij wpływy na swoje Konto Otwarte na Ciebie na łączną kwotę min. 1 000 zł.
  Możesz przelać środki np. ze swojego drugiego rachunku w innym banku (z wykluczeniem BGŻOptima oraz Raiffeisen Polbanku) – może to być jednorazowy wpływ lub kilka na drobniejsze kwoty.
  Zrób to w czerwcu oraz lipcu.
Za spełnienie warunków w czerwcu otrzymasz 100 zł, a w lipcu kolejne 100 zł, co łącznie da Ci 200 zł dodatkowych środków na koncie!

Wypłata premii:

Premia zostanie wypłacona w dwóch transzach. Otrzymasz 100 zł za złożenie wniosku o konto osobiste, zawarcie umowy o rachunek oraz spełnienie warunków promocji (wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł oraz zapewnienie wpływów w wysokości min. 1 000 zł) w czerwcu. Przelew otrzymasz na swoje konto do 31 lipca 2019 roku. Drugą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz za spełnienie warunków w lipcu 2019 roku – na Twoim koncie znajdzie się ona do 31 sierpnia 2019 roku.

Strona promocji

By otrzymać premię, jesteś zobowiązany zalogować się na specjalnej stronie. Do 26 lipca 2019 roku otrzymasz od banku wiadomość e-mail z informacją o zdobyciu nagrody. We wiadomości znajdziesz link oraz unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania się na stronie organizatora, gdzie będziesz musiał podać numer swojego konta BNP Paribas w celu wypłaty nagrody.

Zasady i czas trwania promocji

 1. Do promocji można przystąpić do 17 maja 2019 roku lub do wyczerpania puli 1 500 wniosków.
 2. Z promocji mogą skorzystać tylko osoby pełnoletnie, które przez ostatnie dwa lata nie miały konta osobistego w BNP Paribas (dawniej w BGŻ BNP Paribas).
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zarejestrowanie się i złożenie wniosku o Konto Optymalne do 17 maja 2019 r. oraz podpisanie umowy o konto do 31 maja 2019 roku.
 4. By otrzymać nagrodę, tzn. 200 zł, trzeba wykazać się aktywnością na koncie, tzn. zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł miesięcznie oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie.
 5. Warunki należy spełnić przez kolejne dwa miesiące, tzn. w czerwcu i lipcu 2019 roku.
 6. Premia zostanie wypłacona na konto w BNP Paribas.

Opinie o promocji BNP Paribas

Promocja BNP Paribas to sposób na szybkie zdobycie dodatkowej gotówki! Zakładając darmowe konto osobiste (jedynym warunkiem jest wykonanie min. 1 płatności bezgotówkowej w celu uniknięcia opłaty za kartę lub wiek posiadacza poniżej 26 lat) i spełniając banalnie proste warunki, na Twoje konto może wpłynąć 200 zł. Wystarczy, że zasilisz swoje konto kwotą min. 1 000 zł miesięcznie oraz dokonasz płatności bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł. Czynność tą należy powtórzyć w czerwcu i lipcu.

Proste, prawda? 🙂

 

Przydatne dokumenty:

Fotografia: Maarten Deckers

Czy ten artykuł był pomocny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *