Blog finansowy o oszczędzaniu, wydawaniu i zarabianiu pieniędzy
Blog finansowy o oszczędzaniu, wydawaniu i zarabianiu pieniędzy

Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i do 250 zł premii!

Po wprowadzeniu do oferty nowego rachunku osobistego BNP Paribas nie rezygnuje ze swojej cyklicznej promocji! Tym razem aktywni klienci mogą zgarnąć do 250 zł premii za otwarcie i korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj. Czy to się opłaca? Co trzeba zrobić? Sprawdź poniżej!
Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i do 250 zł premii!

Promocja zakończona z powodu osiągnięcia limitu wniosków

Promocja Zgarnij premię BNP Paribas to świetna okazja do łatwego zarobku nawet 250 zł. Do niedawna warunkiem było założenie Konta Optymalnego lub Konta Maksymalnego – dziś miejsce tych produktów zajęło Konto Otwarte na Ciebie. Czy z tym rachunkiem promka będzie równie korzystna?

Kto może otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli:

 • od min. 12 miesięcy nie byłeś posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas,
 • złożysz wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową w terminie do 9 czerwca 2019 roku lub do wyczerpania limitu 1 500 wniosków promocyjnych.

Skorzystaj z promocji już dziś!

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to najnowsze konto w ofercie BNP Paribas. Bank daje możliwość wyboru jednej z trzech kart do konta, choć, by wziąć udział w promocji, musisz się zdecydować na Kartę Otwartą na Dzisiaj, czyli najtańszą i podstawową opcję. Jak wyglądają wybrane opłaty za ten rachunek?

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0/ 3 zł – opłata za obsługę karty do konta,
  Nic nie zapłacisz, jeśli wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową w miesiącu lub masz mniej niż 26 lat. Spełniając warunki promocji, tzn. wykonując transakcje bezgotówkowe, zostaniesz automatycznie zwolniony z tej opłaty.
 • 0 zł – wpłata gotówki we wpłatomacie na terenie banków BNP Paribas,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce,
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów Grupy BNP Paribas i w ramach Global Alliance za granicą,
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online.

Przeczytaj pełną analizę Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas.

Nagroda w promocji

Nagrodą za założenie konta i karty w promocji oraz spełnienie warunków aktywności na rachunku jest premia w wysokości 250 zł. Bonus podzielony jest na dwie części: spełniając wymogi banku, otrzymasz dwa przelewy na rachunek w wysokości 150 zł pierwszy oraz 100 zł kolejny.

Skorzystaj z promocji

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji BNP Paribas?

Od zdobycia premii dzieli Cię tylko kilka prostych kroków. Sprawdź, co należy zrobić.

 1. Zarejestruj się w promocji, wypełniając wniosek: masz na to czas do 9 czerwca 2019 roku lub do wyczerpania puli 1 500 wniosków!
  Podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail, PESEL oraz zaakceptuj wymagane zgody marketingowe.
 2. Złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej.
  Zrób to za pomocą linku, który otrzymałeś w e-mailu potwierdzającym rejestrację.
 3. Do 30 czerwca 2019 r. podpisz umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą za pośrednictwem kuriera.
 4. Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą do konta/ Apple Pay/ Google Pay na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie.
  Wykonaj tę czynność w lipcu oraz sierpniu.
 5. Zapewnij wpływy na swoje Konto Otwarte na Ciebie na łączną kwotę min. 1 000 zł.
  Możesz przelać środki np. ze swojego drugiego rachunku w innym banku (z wykluczeniem BGŻOptima oraz Raiffeisen Polbanku) – może to być jednorazowy wpływ lub kilka na drobniejsze kwoty.
  Zrób to w lipcu oraz sierpniu.
Za spełnienie warunków w lipcu otrzymasz 150 zł, a w sierpnu kolejne 100 zł, co łącznie da Ci 250 zł dodatkowych środków na koncie!

Wypłata premii:

Premia zostanie wypłacona w dwóch transzach. Otrzymasz 150 zł za złożenie wniosku o konto osobiste, zawarcie umowy o rachunek oraz spełnienie warunków promocji (wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł oraz zapewnienie wpływów w wysokości min. 1 000 zł) w lipcu. Przelew otrzymasz na swoje konto do 31 sierpnia 2019 roku. Drugą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz za spełnienie warunków w sierpniu 2019 roku – na Twoim koncie znajdzie się ona do 30 września 2019 roku.

Strona promocji

By otrzymać premię, jesteś zobowiązany zalogować się na specjalnej stronie promocji. Ale nic się nie martw, bank o wszystkim Cię powiadomi! Otrzymasz od banku wiadomość e-mail z informacją o zdobyciu nagrody. We wiadomości znajdziesz link oraz unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania się na stronie organizatora, gdzie będziesz musiał podać numer swojego konta BNP Paribas w celu wypłaty nagrody.

Zasady i czas trwania promocji

 1. Do promocji można przystąpić do 9 czerwca 2019 roku lub do wyczerpania puli 1 500 wniosków.
 2. Z promocji mogą skorzystać tylko osoby pełnoletnie, które przez ostatni rok nie miały konta osobistego w BNP Paribas (dawniej w BGŻ BNP Paribas).
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zarejestrowanie się i złożenie wniosku o Konto Optymalne oraz podpisanie umowy o konto do 30 czerwca 2019 roku.
 4. By otrzymać nagrodę, tzn. 250 zł, trzeba wykazać się aktywnością na koncie, tzn. zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł miesięcznie oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie.
 5. Warunki należy spełnić przez kolejne dwa miesiące, tzn. w lipcu i sierpniu 2019 roku.
 6. Premia zostanie wypłacona na konto w BNP Paribas.

Opinie o promocji BNP Paribas

Promocja BNP Paribas to sposób na szybkie zdobycie dodatkowej gotówki! Zakładając darmowe konto osobiste (jedynym warunkiem jest wykonanie min. 1 płatności bezgotówkowej w celu uniknięcia opłaty za kartę lub wiek posiadacza poniżej 26 lat) i spełniając banalnie proste warunki, na Twoje konto może wpłynąć 250 zł. Wystarczy, że zasilisz swoje konto kwotą min. 1 000 zł miesięcznie oraz dokonasz płatności bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł. Czynność tą należy powtórzyć w lipcu i sierpniu.

Proste, prawda? 🙂

 

Przydatne dokumenty:

Fotografia: Maarten Deckers

Czy ten artykuł był pomocny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *