Banki
Banki

Zyskaj nawet 1 700 zł, otwierając iKonto Biznes w Alior Banku!

Szukasz konta dla swojego biznesu? Sprawdź ofertę Alior Banku. Otwierając do końca kwietnia iKonto Biznes, możesz zyskać nawet 1 700 zł premii! Szczegóły poniżej.
Zyskaj nawet 1 700 zł, otwierając iKonto Biznes w Alior Banku!

Alior Bank wraz z „Super Expressem” promują rachunek firmowy – iKonto Biznes! Za samo założenie konta i zapewnienie 500 zł wpływu dostaniesz 200 zł, a jeśli będziesz z niego aktywnie korzystał możesz zyskać do 1 500 zł. O ile zdobycie pierwszej premii jest banalnie proste, o tyle z tą drugą może być trochę trudniej – zdobywa się ją w ratach, wykazując się aktywnością przez aż 12 miesięcy. W przypadku niektórych biznesów trudno będzie zyskać aż 1 500 zł, ale myślę, że 800-1 200 zł to wynik realny do osiągnięcia. Przyznacie, że gra jest warta świeczki?

Kto może skorzystać z promocji?

O 200 zł możesz powalczyć, jeśli od 18 marca 2018 r. nie miałeś żadnego konta firmowego dla danego numeru NIP w Alior Banku. Jeśli masz w tym banku konto osobiste, to nie dyskwalifikuje Cię to z udziału w promocji. By zaś zgarnąć 1 500 zł premii za aktywność, musisz po prostu mieć i korzystać z iKonta Biznes.

Załóż konto w promocji

iKonto Biznes – parametry

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta firmowego,
 • 0 zł – wydanie i korzystanie z karty,
 • 0 zł – przelewy internetowe krajowe oraz do ZUS i US,
 • 0 zł – korzystanie z bankomatów i wpłatomatów,

Nielimitowane wypłaty z bankomatów w oddziałach Alior Banku, 5 wypłat miesięcznie z pozostałych bankomatów krajowych, 5 wpłat we wpłatomatach sieci PlanetCash.

 • 0 zł – 5 przelewów europejskich (SEPA) miesięcznie,
 • 0 zł – 5 przelewów natychmiastowych (Express Elixir) miesięcznie.

Przeczytaj pełną analizę iKonta Biznes

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Od ubiegania się o premię od Alior Banku dzieli Cię kilka prostych kroków:

 1. Zarejestruj się na stronie promocji: podaj swój e-mail i stwórz profil uczestnika promocji.
 2. Za pomocą linku otrzymanego na e-mail zaloguj się do swojego profilu promocyjnego – będzie tam na Ciebie czekał do wypełnienia wniosek o iKonto Biznes.
 3. Do 30 kwietnia 2019 r. wypełnij wniosek o konto, wyrażając zgodę na udostępnienie przez bank organizatorowi* informacji objętych tajemnicą bankową.*Chodzi o powiadomienie przez Alior Bank Internetowego Domu Mediowego NET SA, właściciela „Super Expressu” o tym, że wywiązałeś się z warunków promocji.
 4. Do 30 maja 2019 r. podpisz umowę o konto.
 5. Do 30 lipca 2019 r. spełnij warunek aktywności – zasil konto kwotą 500 zł.
 6. Do 15 sierpnia bank powiadomi Cię o przyznaniu 200 zł premii – to już koniec starań o pierwszą premię.UWAGA: W ciągu 5 dni roboczych od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody, będziesz musiał podać w swoim profilu stworzonym na stronie promocji numer rachunku, na który organizator ma przesłać należną Ci premię. Powinna ona wpłynąć na konto w ciągu 21 dni roboczych, licząc od dnia, w którym prześlesz numer konta.
 7. Przez 12 miesięcy od otwarcia konta aktywnie korzystaj z rachunku i zbieraj drugą premię!
  Poniżej przedstawiam, ile otrzymasz od banku za poszczególne aktywności:
Rodzaj aktywnościWysokość premii cząstkowej
Pierwszy przelew do ZUS w miesiącu25 zł
Pierwszy przelew do US w miesiącu25 zł
Pierwszy przelew SEPA w miesiącu na min. 100 euro*10 zł
Pierwszy przelew natychmiastowy w miesiącu na min. 500 zł10 zł
Transakcje kartą w danym miesiącu na kwotę min. 500 zł10 zł
Skorzystanie z oferty kas fiskalnych w Alior Banku,  jeżeli na rachunek wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł15 zł
Premia za średniomiesięczne saldo na rachunku uczestnika promocji5 zł za saldo od 2 500 do 10 000 zł

15 zł za saldo od 10 000 do 25 000 zł

30 zł za saldo od 25 000 do 50 000 zł

60 zł za saldo powyżej 50 000 zł

*Skorzystanie z tej premii jest nieopłacalne, ponieważ koszty przewalutowania przelewu na 100 euro, przewyższają jej wysokość.

UWAGA: Premia uzyskana w tej promocji podlega opodatkowaniu na zasadach ogólnych. Oznacza to, że uczestnik, który otrzyma premię musi się z niej rozliczyć w swoich przychodach z tytułu działalności gospodarczej.

NAGRODA: Premia trafi na Twoje iKonto Biznes najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym ją zarobiłeś.

CASE STUDY PREMII ZA AKTYWNOŚĆ

Nie wszystkie firmy korzystające z tego konta będą wykonywały przelewy SEPA, korzystały z kasy fiskalnej Alior Banku czy osiągały dochody powyżej 25 000 zł, ale wystarczy, że zrobisz w miesiącu przelew do ZUS (25 zł), do US (25 zł), przelew natychmiastowy, zwłaszcza że można wykonać aż 5  w miesiącu bez opłat (10 zł), zapłacisz kartą za paliwo czy firmowe rzeczy (10 zł) i osiągniesz dochód powyżej 10 000 zł (15 zł), a bank przeleje na Twoje konto 85 zł premii w miesiącu, co po roku da aż 1 020 zł zysku!

Przyznasz, że to bardzo optymistyczna perspektywa. Owszem nie wszystkie powyżej opisane czynności będą w Twoim biznesie konieczne – nie musisz się tym przejmować, zrobisz, co będzie potrzebne Twojej firmie, a bank przeliczy Twoją aktywność na złotówki 😉

Otwórz konto w promocji

Zasady i czas trwania promocji

 1. Promocja 200 zł za otwarcie iKonta Biznes jest skierowana do nowych klientów, którzy od 18 marca 2018 r. nie miały w Alior Banku żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP.   
 2. Promocja „1 500 zł dla firm” skierowana jest do posiadaczy iKonta Biznes.
 3. By wziąć udział w promocji, trzeba złożyć do 30 kwietnia 2019 roku wniosek o iKonto Biznes.
 4. Nagroda – 200 zł premii – zostanie przelana na konta uczestników najpóźniej 14 września 2019 r.
 5. Nagroda za aktywność (do 1 500 zł) będzie przelewana na konto najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym odnotowano aktywność na koncie.

Opinia o promocji

1 700 zł premii – to przyciąga. Choć naszym zdaniem zdobycie pełnej premii będzie trudne, to już 1 220 zł zysku jest całkiem realne. Wystarczy otworzyć konto, przelać na nie 500 zł, a później przez 12 miesięcy robić przelewy do ZUS (25 zł), do US (25 zł), przelewy natychmiastowe, (10 zł), płacić  kartą 500 zł miesięcznie (10 zł) i osiągać dochód powyżej 10 000 zł (15 zł).

Każda z powyżej opisanych aktywności to działania, które wykonują wszyscy prowadzący biznesy – bank nie wymaga więc czegoś nadzwyczajnego, a jedynie zwykłej aktywności. W zamian, oprócz premii otrzymasz dobry i tani rachunek firmowy!

Przydatne dokumenty:

Fotografia: bruce mars

Czy ten artykuł był pomocny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *