Okiem eksperta na finanse osobiste
Okiem eksperta na finanse osobiste

Odbierz Xiaomi Redmi 6A za założenie karty Citi Simplicity [proste warunki]

Bank Citi Handlowy nie odpuszcza! Przygotował kolejną edycję promocji jego flagowej karty kredytowej, a mianowicie Citi Simplicity. Za jej założenie i wykonanie płatności kartą otrzymasz od banku nowy smartfon Xiaomi Redmi 6A 2/16GB! Sprawdź, jak przystąpić do promocji i co dokładnie należy zrobić, by odebrać nagrodę.
Odbierz Xiaomi Redmi 6A za założenie karty Citi Simplicity [proste warunki]

Bank Citi Handlowy nie przestaje zaskakiwać swoich klientów. Tym razem oferuje darmowy smartfon Xiaomi Redmi 6A w zamian za założenie karty kredytowej i wykonanie przy jej użyciu transakcji bezgotówkowych. Wspomniany telefon wart jest ok. 450 zł! Koniecznie sprawdź szczegóły promocji i dowiedz się, czy możesz z niej skorzystać.

Kto może skorzystać z promocji Citi Handlowego?

Jeśli chcesz zgarnąć darmowego smartfona, to sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji Citi Handlowego. Możesz złożyć wniosek o kartę, spełniając poniższe warunki:

 • od 1 czerwca 2015 roku nie miałeś karty kredytowej w banku Citi Handlowym,
 • złożysz wniosek o kartę Citi Simplicity i wyrazisz zgody marketingowe,
 • masz min. 18 lat i uzyskujesz dochód netto min. 1 200 zł miesięcznie,
 • od min. 3 miesięcy jesteś zatrudniony w obecnym miejscu pracy,
 • od min. 2 lat prowadzisz działalność gospodarczą, z której uzyskujesz dochód netto min. 2 500 zł miesięcznie,
 • jesteś emerytem lub rencistą i uzyskujesz dochód min. 1 200 zł netto.

Karta Citi Simplicity – parametry

Szukasz karty kredytowej, za którą nic nie zapłacisz? Chcesz zacząć budować swoją historię kredytową? Polecam Ci produkt Citi Handlowego. Karta Citi Simplicity to bardzo dobry produkt, który przyda Ci się podczas Twoich codziennych płatności.

Złóż wniosek o kartę w promocji

Zalety karty Citi Simplicity:

 1. Karta jest darmowa – jej wydanie oraz użytkowanie nic nie kosztuje.
 2. Okres bezodsetkowy – wynosi nawet 56 dni, dzięki czemu spłacając zadłużenie w tym okresie, nie zapłacisz żadnych odsetek – oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś od banku.
 3. Programy rabatowe –  Citi Specials oraz MasterCard Priceless Specials to programy rabatowe, które udostępniają ok. 300 rabatów w sklepach i punktach usługowych w Polsce i na świecie.
 4. CitiAlerts – usługa, dzięki której po każdej płatności kartą otrzymasz powiadomienie SMS z informacją o wysokości wykorzystanych środków oraz limicie pozostałym na karcie.
 5. Google Pay – możesz podpiąć swoją kartę do smartfona, by płacić za zakupy zbliżeniowo bez użycia fizycznej wersji karty.

Karta Citi Simplicity – opłaty

 • 0 zł – wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za kartę,
 • 0 zł – prowizja za transakcję bezgotówkową,
 • 8 proc., min. 10 zł – prowizja za transakcję gotówkową,
 • 0% – oprocentowanie limitu kredytowego wypłaconego na rok.

Transakcje gotówkowe, np. wypłata środków z bankomatu, to koszt 8% wypłacanej kwoty (min. 10 zł). Pamiętaj jednak, że karta kredytowa nie służy do wykonywania transakcji gotówkowych! Kredytówka to typowy produkt do dokonywania płatności kartą.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: RRSO = 10,47%

Całkowita kwota kredytu: 14 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 14 769,87 zł, zmienne oprocentowanie nominalne: 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu: 769,87 zł. (odsetki), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 230,82 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 25 września 2018 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Złóż wniosek o kartę w promocji

Nagroda w promocji Citi Handlowego

W najnowszej promocji Citi Handlowego do zgarnięcia jest smartfon Xiaomi Redmi 6A 2/16GB. Co warto wiedzieć o tym telefonie? Jest on dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: czarny, niebieski, złoty i szary. Niestety, nie masz możliwości wyboru koloru – otrzymasz losowy produkt. Przekątna ekranu to prawie 5,5 cala, aparat ma 14 megapixeli, a dodatkowo smartfon może obsługiwać dwie karty SIM i ma bardzo pojemną baterię.

Wartość telefonu to 449 zł!

Smartfon w promocji od citibanku

Źródło: mi-home.pl

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przejdę teraz do najważniejszej rzeczy, czyli warunków promocji. By otrzymać smartfon, musisz wykonać poniższe kroki.

 1. Złóż wniosek o kartę kredytową, korzystając z promocyjnego formularza.
  Masz na to czas do 24 kwietnia 2019 roku.
 2. Podczas składania wniosku o kartę wyraź wszystkie zgody marketingowe.
 3. W ciągu kilku dni otrzymasz telefon od doradcy z banku. Poinformuj go, że chcesz skorzystać z promocyjnej oferty karty Citi Simplicity ze smartfonem Xiaomi.
 4. Pod adres, który wskazałeś podczas rozmowy z doradcą, otrzymasz umowę oraz dokumenty związane z kartą kredytową.
 5. Po otrzymaniu karty kredytowej zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku w celu aktywacji karty i spełnienia pierwszego warunku promocji.
 6. Aktywnie korzystaj z karty kredytowej – wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1 500 zł. Musisz to zrobić do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę. Masz więc aż ponad 3 miesiące na wydanie kartą 1 500 zł.
 7. Otrzymasz nagrodę, czyli Xiaomi Redmi 6A!

Złóż wniosek o kartę w promocji

Zasady i czas trwania promocji

 1. Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB ” Citi Handlowego trwa do 24 kwietnia 2019 roku.
 2. Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, którzy od 1 czerwca 2015 roku nie mieli w tym banku karty kredytowej.
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest złożenie promocyjnego wniosku i podpisanie umowy o kartę kredytową.
 4. By otrzymać nagrodę, należy spełnić warunki postawione przez bank: zalogować się do bankowości internetowej Citibanku oraz w ciągu trzech miesięcy wykonać płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 1 500 zł.
 5. O przyznaniu nagrody uczestnicy zostaną powiadomieni poprzez system bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocyjnych.
 6. Nagroda zostanie wysłana pocztą w terminie do 60 dni od daty otrzymania wiadomości o przyznaniu nagrody.
 7. Nagroda jest objętą 24-miesięczną gwarancją producenta.
 8. Warunkiem wydania nagrody jest posiadanie aktywnej karty kredytowej.

Opinie o promocji Citi Handlowego

Chcesz wiedzieć, czy promocja Citi Handlowego jest korzystna? Odpowiem Ci, że to jedna z lepszych ofert na rynku! Po pierwsza, karta kredytowa Citi Simplicity to jeden z lepszych produktów kredytowych na rynku. Jeśli nigdy nie miałeś styczności z takim produktem, to warto, byś się zapoznał z naszym poradnikiem Jak korzystać z karty kredytowej?. Po drugie, nagroda w promocji jest naprawdę atrakcyjna – to całkiem dobry smartfon! Czy skorzystać z tej promki?

Przydatne dokumenty:

Czy ten artykuł był pomocny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *