Okiem eksperta na finanse osobiste
Okiem eksperta na finanse osobiste

Zyskaj 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego + 3% na Koncie Oszczędnościowym!

Bank Pekao SA właśnie uruchomił promocję, w której można zyskać 100 zł. Wystarczy otworzyć konto osobiste i spełnić dwa proste warunki. Jakie? Sprawdź!
Zyskaj 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego + 3% na Koncie Oszczędnościowym!

W najnowszej promocji Pekao SA za otwarcie Konta Przekorzystnego wraz z kartą rewolucyjną możesz otrzymać 100 zł i 3% na Koncie Oszczędnościowym. Warunki do spełnienia są banalnie proste: trzeba otworzyć konto i w miarę aktywnie z niego korzystać.

Na skorzystanie z promocji masz czas do końca miesiąca – umowę o konto trzeba podpisać najpóźniej do 31 lipca 2019 r. albo do wyczerpania puli 10 000 wniosków.

Kto może otworzyć Konto Przekorzystne w promocji?

Z promocji mogą skorzystać:

 • nowi klienci banku, którzy są pełnoletni i którzy w okresie od 1 lipca 2018 roku do 13 czerwca 2018 r. nie miały rachunku bankowego, oszczędnościowego ani lokaty w Pekao SA oraz nie byli współposiadaczami rachunku.
 • klienci, którzy mają rachunek bankowy, oszczędnościowy lub lokatę, na których suma miesięcznych sald nie przekraczała 50 zł.

Jeśli spełnia się te warunki, to wystarczy przystąpić do promocji, wypełniając formularz rejestracyjny, i złożyć wniosek o konto, by ubiegać się o premię od banku.

Wypełnij wniosek

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji Pekao SA?

By otrzymać 100 zł, trzeba spełnić kilka, bardzo prostych warunków. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku.

 1. Wypełnij formularz rejestracyjny i czekaj na telefon od doradcy Pekao SA.
  Kliknij w ten link i podaj swoje imię, nazwisko, telefon, zaakceptuj wymaganą zgodę i kliknij „Wyślij”.
  Jak tylko Twoje zgłoszenie zostanie przyjęte, zadzwoni do Ciebie doradca z banku w celu weryfikacji danych, poprowadzenia Cię przez cały proces wnioskowania o konto oraz odpowie na Twoje pytania.
 2. Do 31 lipca 2018 r. podpisz umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą rewolucyjną.
 3. Do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym przystąpiłeś do promocji, wykonaj jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej lub PeoPay i zapewnij 500 zł wpływu na konto.

Wypłata premii:

Nagroda, czyli 100 zł premii, trafi na Twoje Konto Przekorzystne do końca trzeciego pełnego miesiąca od otwarcia konta, oczywiście po spełnieniu wyżej opisanych warunków.

Nagroda dodatkowa: 3% premii na Koncie Oszczędnościowym

Otwierając Konto Przekorzystne, możesz również uruchomić Rachunek Oszczędnościowy i skorzystać z promocyjnego podwyższonego do 3% oprocentowania. Obejmie ono saldo do 30 000 zł przez pół roku. Z tej oferty możesz skorzystać maksymalnie do 30 września 2019 r.

Szczegółowe informacje na temat rachunku oszczędnościowego znajdziesz w naszej analizie Konta Oszczędnościowego Banku Pekao SA.

Konto Przekorzystne – opłaty

Szukasz darmowego konta? Świetnie trafiłeś, bo zarówno za prowadzenie rachunku, obsługę karty, wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą nie zapłacisz nic!

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0/6 zł – prowadzenie rachunku,
  Nic nie zapłacisz, jeśli masz poniżej 26 lat oraz jeśli masz powyżej 26 lat i jednorazowo zasilisz konto na kwotę min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu poprzednim (uwaga: to również warunki otrzymania premii w ramach promocji).
 • 0/3 zł – opłata za obsługę karty do konta,
  Nic nie zapłacisz, jeśli masz poniżej 26 lat oraz jeśli masz powyżej 26 lat i jednorazowo zasilisz konto na kwotę min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu poprzednim.
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów Pekao SA,
 • 0/ 2 proc., min. 5 zł – wypłata w pozostałych bankomatach w Polsce i za granicą
  Nic nie zapłacisz, jeśli masz poniżej 26 lat oraz jeśli masz powyżej 26 lat i jednorazowo zasilisz konto na kwotę min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu poprzednim.
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online.
UWAGA: Przelewy internetowe są darmowe, ale kody SMS służące do zatwierdzania transakcji kosztują 0,20 zł. Na szczęście można skorzystać z darmowej aplikacji PekaoToken, działającej offline.

Przeczytaj pełną analizę Konta Przekorzystnego.

Skorzystaj z promocji

Zasady i czas trwania promocji

 1. Do promocji można przystąpić do 31 lipca 2019 roku.
 2. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i osoby, które co prawda mają konto lub lokatę w banku, ale saldo miesięczne na nich nie przekracza 50 zł.
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zarejestrowanie się, złożenie wniosku o Konto Przekorzystne i podpisanie umowy do 31 lipca 2019 r.
 4. By otrzymać nagrodę, tzn. 100 zł, trzeba wykazać się aktywnością na koncie.

Opinia o promocji

100 zł za otworzenie konta, zapewnienie 500 zł wpływu i wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej to prawie jakby dostać 100 za darmo, zwłaszcza że Konto Przekorzystne to tani rachunek, niczym nieustępujący konkurentom na rynku. Minusem jest oczywiście konieczność spełniania warunków, by uniknąć opłat. Na szczęście nie są one wygórowane (500 zł wpływu + jedna transakcja bezgotówkowa). Plusy też jednak są! Przede wszystkim dla podróżujących za granicę, którzy mogą bez opłat za przewalutowanie z kont walutowych wypłacać pieniądze z bankomatów za granicą. Jak to możliwe? Transakcje z konta złotówkowego dokonane za pomocą karty debetowej, która jest też kartą wielowalutową zostaną po prostu rozliczone po kursie MasterCard bez prowizji za przewalutowanie.

Przydatne dokumenty:

Czy ten artykuł był pomocny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *