Blog finansowy o oszczędzaniu, wydawaniu i zarabianiu pieniędzy
Blog finansowy o oszczędzaniu, wydawaniu i zarabianiu pieniędzy

Zyskaj 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie + 3% na Koncie Oszczędnościowym!

Bank Pekao SA właśnie uruchomił promocję, w której można zyskać 100 zł. Wystarczy otworzyć konto osobiste i spełnić dwa proste warunki. Jakie? Sprawdź!
Zyskaj 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie + 3% na Koncie Oszczędnościowym!

 W najnowszej promocji Pekao SA możesz otrzymać pieniądze za założenie konta: 100 zł w gotówce oraz 3% na koncie oszczędnościowym. Warunki do spełnienia są banalnie proste: trzeba otworzyć konto za pomocą selfie i w miarę aktywnie z niego korzystać.

Na skorzystanie z promocji masz czas do końca miesiąca – umowę o konto trzeba podpisać najpóźniej do 30 września 2019 r. albo do wyczerpania puli 10 000 wniosków.

Kto może otworzyć Konto Przekorzystne w promocji?

Z promocji mogą skorzystać:

 • nowi klienci banku, którzy są pełnoletni i którzy w okresie od 1 lipca 2018 roku do 31 sierpnia 2019 r. nie miały rachunku bankowego, oszczędnościowego ani lokaty w Pekao SA oraz nie byli współposiadaczami rachunku.
 • klienci, którzy mają rachunek bankowy, oszczędnościowy lub lokatę, na których suma miesięcznych sald nie przekraczała 50 zł.

Jeśli spełnia się te warunki, to wystarczy przystąpić do promocji, wypełniając formularz rejestracyjny, i złożyć wniosek o konto, by ubiegać się o premię od banku.

Wypełnij wniosek

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji Pekao SA?

By otrzymać 200 zł, trzeba spełnić kilka, bardzo prostych warunków. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku.

 1. Wypełnij formularz rejestracyjny o Konto Przekorzystne wraz z kartą lub usługą bankowości elektronicznej.
  Kliknij w ten link i podaj swoje imię, nazwisko, telefon, zaakceptuj wymaganą zgodę i kliknij „Wyślij”.
  Jak tylko Twoje zgłoszenie zostanie przyjęte, zadzwoni do Ciebie doradca z banku w celu weryfikacji danych, poprowadzenia Cię przez cały proces wnioskowania o konto oraz odpowie na Twoje pytania.
 2. Do 30 września 2018 r. podpisz umowę o Konto Przekorzystne za pośrednictwem podstrony banku lub w aplikacji PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.
 3. Do końca końca października wykaż się aktywnością, tzn.: zapewnij jednorazowy wpływ na swoje Konto Przekorzystne na min. 500 zł przelewem z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A. i zapłać co najmniej raz za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub za pomocą aplikacji PeoPay.
 4. Czekaj na premię – wpłynie na Twoje konto najpóźniej 45 dni po tym, jak przystąpienia do promocji

UWAGA: Jeśli nie uda Ci się zweryfikować tożsamości za pomocą zdjęcia, nie masz się czym przejmować. W takim przypadku możesz zawrzeć umowę w oddziale, nie tracąc szansy na premię.

Nagroda dodatkowa: 3% premii na Koncie Oszczędnościowym

Otwierając Konto Przekorzystne, możesz również uruchomić Rachunek Oszczędnościowy i skorzystać z promocyjnego podwyższonego do 3% oprocentowania. Obejmie ono saldo do 30 000 zł przez pół roku. Z tej oferty możesz skorzystać maksymalnie do 30 września 2019 r.

Szczegółowe informacje na temat rachunku oszczędnościowego znajdziesz w naszej analizie Konta Oszczędnościowego Banku Pekao SA.

Sprawdź także: ranking kont oszczędnościowych

Konto Przekorzystne – opłaty

Szukasz darmowego konta? Świetnie trafiłeś, bo zarówno za prowadzenie rachunku, obsługę karty, wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą nie zapłacisz nic!

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0/6 zł – prowadzenie rachunku,
  Nic nie zapłacisz, jeśli masz poniżej 26 lat oraz jeśli masz powyżej 26 lat i jednorazowo zasilisz konto na kwotę min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu poprzednim (uwaga: to również warunki otrzymania premii w ramach promocji).
 • 0/3 zł – opłata za obsługę karty do konta,
  Nic nie zapłacisz, jeśli masz poniżej 26 lat oraz jeśli masz powyżej 26 lat i jednorazowo zasilisz konto na kwotę min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu poprzednim.
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów Pekao SA,
 • 0/ 2 proc., min. 5 zł – wypłata w pozostałych bankomatach w Polsce i za granicą
  Nic nie zapłacisz, jeśli masz poniżej 26 lat oraz jeśli masz powyżej 26 lat i jednorazowo zasilisz konto na kwotę min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu poprzednim.
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online.

UWAGA: Przelewy internetowe są darmowe, ale kody SMS służące do zatwierdzania transakcji kosztują 0,20 zł. Na szczęście można skorzystać z darmowej aplikacji PekaoToken, działającej offline.

Przeczytaj pełną analizę Konta Przekorzystnego

Skorzystaj z promocji

Zasady i czas trwania promocji

 1. Do promocji można przystąpić do 30 września 2019 roku.
 2. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i osoby, które co prawda mają konto lub lokatę w banku, ale saldo miesięczne na nich nie przekracza 50 zł.
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zarejestrowanie się, złożenie wniosku o Konto Przekorzystne i podpisanie umowy do 31 sierpnia 2019 r.
 4. By otrzymać nagrodę, tzn. 100 zł, trzeba otworzyć konto za pomocą selfie i wykazała się bardzo prostą aktywnością.

Opinia o promocji

100 zł za otworzenie konta za pomocą selfie, zapewnienie 500 zł wpływu i wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej to prawie jakby dostać za darmo, zwłaszcza że Konto Przekorzystne to tani rachunek, niczym nieustępujący konkurentom na rynku. Minusem jest oczywiście konieczność spełniania warunków, by uniknąć opłat. Na szczęście nie są one wygórowane (500 zł wpływu + jedna transakcja bezgotówkowa). Plusy też jednak są! Przede wszystkim dla podróżujących za granicę, którzy mogą bez opłat za przewalutowanie z kont walutowych wypłacać pieniądze z bankomatów za granicą. Jak to możliwe? Transakcje z konta złotówkowego dokonane za pomocą karty debetowej, która jest też kartą wielowalutową zostaną po prostu rozliczone po kursie MasterCard bez prowizji za przewalutowanie.

Przydatne dokumenty:

Czy ten artykuł był pomocny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *