Banki
Banki

Zyskaj do 15% rabatu do restauracji z kartą kredytową Citi Simplicity!

Citibank przygotował prawdziwą ucztę cenową dla smakoszy! Wyrabiając kartę kredytową Citi Simplicity, zyskuje się rabaty do 15% w najlepszych restauracjach w Polsce!
Zyskaj do 15% rabatu do restauracji z kartą kredytową Citi Simplicity!

Citibank po raz kolejny promuje swoją najlepszą kartę kredytową. Tym razem za wyrobienie i korzystanie z karty Citi Simplicity lub Ultime zyskuje się dostęp do programu restauracyjnego Citi Specials, w ramach którego Twój rachunek w wybranych restauracjach będzie od 10% do 15% niższy. Bierze w nim udział prawie 100 restauracji z największych polskich miast.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji? Wyjaśniam wszystko poniżej!

Kto może skorzystać z promocji Citibanku?

Z promocji mogą skorzystać:

 • tylko nowi klienci, czyli tacy, którzy nie mają żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2017 roku; posiadanie ROR-u czy innego produktu w Citibanku nie wyklucza z udziału w promocji,
 • osoby fizyczne, które mają min. 21 lat, dochód netto min. 1 200 zł i są zatrudnione w danej firmie od min. 3 miesięcy,
 • osoby prowadzące działalność, które mają min. 25 lat i prowadzą ją min. 2 lata.

Jeśli spełnia się te warunki, to wystarczy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Poniżej znajdziesz informację o opłatach, jakie wiążą się z ich użytkowaniem.

Citi Simplicity – parametry

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najtańszych kredytówek na rynku. Bank nie pobiera opłat za jej wydanie i użytkowanie, a przy tym daje aż 56 dni na spłatę zadłużenia. Przyznacie, że to korzystne warunki? Poniżej znajdziesz szczegółowe parametry tego produktu, a jeśli nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej, to zachęcam Cię do zapoznania się szerzej z jej działaniem. Niezbędne informacje znajdziesz w naszym poradniku o kartach kredytowych.

 • 0 zł – opłata za wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za użytkowanie karty,
 • 0 zł – opłata za płatności kartą,
 • 6%, min. 10 zł – wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych,
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych,
 • 3,50% – wysokość spłaty minimalnej,
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego,
 • RRSO – 10,47%*.

*Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25/09/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji Citibanku?

 1. Do 12 lutego 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity.
  Wypełniając formularz, wyraź dwie zgody marketingowe:

  • na przetwarzanie Twoich danych osobowych,
  • na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym.
 2. Dostarcz do Citibanku dokument potwierdzający Twoje źródło dochodów, m.in. dokument dochodowy, na podstawie którego bank określi Twoją zdolność kredytową.
 3. Podpisz umowę o wydanie i prowadzenie karty kredytowej.
 4. Zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online.
 5. Zarejestruj się do programu Programu Restauracyjnego Priceless Specials.
 6. Sprawdź, pisząc na stronie promocji lub na Messengerze, która restauracja w Twojej okolicy bierze udział w promocji i wybierz się do niej lub zamów jedzenie do domu np. na Głodny.pl
 7. Zanim zapłacisz za swoje zamówienie, poinformuj kelnera lub dostawcę, że będziesz płacił kartą Citi Simplicity.

NAGRODA: Od 10 do 15% niższy rachunek w restauracjach biorących udział w Programie Restauracyjnym Citi Specials.

UWAGA: Program Restauracyjny to nie jest jedyne, co zyskujesz, stając się posiadaczem karty Citi Simplicity. Uzyskujesz również dostęp do programu Citi Specials, czyli rabatów u ponad 300 partnerów banku oraz możliwość zbierania punktów za transakcje i ich wymianę na nagrody. Jakie? Więcej na ten temat przeczytasz w analizie innej, trwającej właśnie promocji Citibanku – Zyskaj do 15 000 punktów z kartami kredytowymi Citibanku.

Wnioskuj o kartę Citi Simplicity

Zasady i czas trwania promocji

 1. Do promocji można przystąpić do 12 lutego 2019 roku.
 2. Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy od 1 stycznia 2017 r. nie mieli karty kredytowej Citibanku.
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest złożenie wniosku i podpisanie umowy o kartę kredytową Citi Simplicity.
 4. Maksymalnie można otrzymać 15 proc. rabatu w restauracjach biorących udział w Programie Restauracyjnym Citi Specials.

Citibank wie, jak przyciągać nowych klientów. Nie dość, że ma w swojej ofercie jedną z najtańszych na rynku kart kredytowych Citi Simplicity, to ciągle przygotowuje dla wnioskujących o nią promocje. Obecna skierowana jest do smakoszy – każdy, kto lubi jeść na mieście, doceni o 10-15% niższy rachunek. A jeśli do tego dostanie dostęp do wielu innych promocyjnych ofert – to na pewno nie pożałuje!

Wszystkich, którzy chcą mieć w portfelu kartę kredytową, polecam Citi Simplicity i liczne wiążące się z nią programy rabatowe!

Przydatne dokumenty:

Czy ten artykuł był pomocny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *