Blog finansowy o oszczędzaniu, wydawaniu i zarabianiu pieniędzy
Blog finansowy o oszczędzaniu, wydawaniu i zarabianiu pieniędzy

Zyskaj do 1050 zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia SBP!

Szukasz konta dla swojej firmy? A co byś powiedział na Konto Firmowe Godne Polecenia z dodatkowym zyskiem do nawet 1 050 zł? Zaskoczony? Santander Bank Polska przygotował niezłą promocyjną okazję dla przedsiębiorców! Szczegóły poniżej!
Zyskaj do 1050 zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia SBP!

„Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zgarnij do 900 zł od Santander Banku Polska oraz 150 zł od Bankier.pl” – tak brzmi hasło promocyjne tej zyskownej oferty. Kryją się za nim tak naprawdę dwie promocje:

 • „Promocja dla przedsiębiorców” – do 31 lipca 2019 r. można w niej zyskać do 900 zł od Santandera; szczegółowe informacje na temat tej promocji znajdziesz w naszym artykule Do 900 zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia Santander BP.
 • „Zgarnij premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska” – do 5 sierpnia można w niej zyskać 150 z od Bonnier Business Polska Sp. z.o.o.; szczegółowe informacje na temat tej promocji znajdziesz w poniższej analizie.

Wystarczy, że otworzysz Konto Firmowe Godne Polecenia w promocji „Zgarnij premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska” i w ciągu dwóch miesięcy od dnia otwarcia rachunku wykonasz jedną transakcję kartą lub BLIK-iem oraz jeden przelew na dowolną kwotę, a potem przez pół roku będziesz wykonywać z rachunku przelewy do ZUS i aktywnie korzystać z karty, tym samym spełniając warunki drugiej promocji.

Złóż wniosek

Kto może skorzystać z promocji?

Możesz skorzystać z tej promocji, jeśli:

 • prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą,
 • od 28 czerwca 2019 r. nie miałeś konta firmowego w Santander Banku Polska,
 • złożysz wniosek o konto na stronie promocji (podlinkować).

UWAGA: Posiadanie konta osobistego w Santander Banku Polska nie dyskwalifikuje Cię z udziału w tej promocji.

Konto Firmowe Godne Polecenia – parametry

Jeśli skorzystasz z obu promocji, to przez 24 miesiące będziesz mógł korzystać z konta bezpłatnie. Po promocyjnym okresie będą Cię obowiązywały standardowe opłaty pobierane przez Santander Bank Polska za obsługę tego rachunku. Na szczęście większości z nich będziesz mógł uniknąć, przelewając co miesiąc do ZUS min. 200 zł i płacąc kartą na kwotę min. 400 zł miesięcznie. Szczegóły poniżej.

Konto Firmowe Godne Polecenia Santander Banku Polska – opłaty

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0/ 25 zł– prowadzenie rachunku miesięcznie,

Nic nie zapłacisz, jeśli wykonasz w danym miesiącu przynajmniej jeden przelew do ZUS lub US.

 • 0 zł – wydanie karty do rachunku (karta Visa Business Electron lub MasterCard Business),
 • 0/ 7 zł – korzystanie z karty,

Nic nie zapłacisz, jeśli wykonasz w danym miesiącu transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 400 zł.

 • 0 zł/ 3,5%, min. 5 zł – wpłata i wypłata gotówki z bankomatów i wpłatomatów Santander Banku Polska/ wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce,
 • 0,65%, min. 10 zł – wpłata i wypłata gotówki w placówce banku,
 • 0 zł − cashback,
 • 0 zł – przelewy do ZUS i US,
 • 0/ 1 zł– przelew online wewnętrzny/ zewnętrzny

25 pierwszych przelewów zewnętrznych w miesiącu jest darmowych.

 • 8 zł – przelew Express ELIXIR.

Szczegółowe informacje na temat funkcjonalności i opłat dotyczących tego rachunku znajdziesz w naszej analizie Konta Firmowego Godnego Polecenia.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji?

 1. Do 5 sierpnia 2019 r. zarejestruj się na stronie promocji – wypełniając formularz rejestracyjny, podaj swój e-mail i wyraź zgodę na ujawnienie organizatorowi przez Santandera informacji objętych tajemnicą bankową.
 2. Złóż wniosek o konto, korzystając z linka aktywacyjnego przesłanego przez organizatora na podany przez Ciebie adres e-mail.
 3. W ciągu miesiąca od daty przesłania wniosku (maksymalnie do 5 września 2019 r.) podpisz umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia.
 4. Spełnij warunek aktywności w ciągu dwóch miesięcy od daty otwarcia konta: zapłać kartą płatniczą lub BLIK-iem albo wykonaj przelew zewnętrzny na dowolną kwotę.
 5. Do 31 grudnia 2019 r. otrzymasz na e-mail informacje o przyznaniu nagrody.

Strona promocji

Zasady i czas trwania promocji

 1. Promocja polega na otwarciu Konta Firmowego Godnego Polecenia wraz z kartą Santander Banku Polska.
 2. Umowę o konto trzeba podpisać do 5 sierpnia 2019 r. (do 31 lipca 2019 r. jeśli chce się skorzystać z obu promocji).
 3. W promocji można otrzymać 150 zł za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków aktywności.

Opinia o promocji

150 zł za otwarcie konta i zwyczajną aktywność to dobra okazja do zysku. Najwięcej energii stracisz tak naprawdę na formalności, tzn. rejestrację w promocji i założenie konta. Płatność kartą, BLIK-iem lub wykonanie przelewu tak naprawdę zrobią się same – w końcu to czynności, które w ciągu miesiąca wykonujemy wielokrotnie, a tu wystarczy tylko dwa razy w ciągu dwóch miesięcy.

A co do samego konta, to będzie dla Ciebie dobre, jeśli prowadzisz niewielki biznes, nie masz dużych potrzeb transakcyjnych i płacisz przede wszystkim bezgotówkowo – darmowych jest tylko 25 przelewów w miesiącu, kosztowne są też wypłaty z bankomatów nienależących do Santander Banku Polska. 

Przydatne dokumenty: 

fot. Austin Distel, Unsplash

Czy ten artykuł był pomocny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *