Pożyczka dla Duetów – Alior Bank

Alior Bank to jednej z najbardziej rozpoznawalnych banków w Polsce. W swojej ofercie ma kilka ciekawych produktów kredytowych. Dziś przyjrzymy się ciekawej ofercie promocyjnej. Pożyczka dla Duetów – czy jest warta polecenia? O ile maksymalnie możesz wnioskować i na jakich warunkach? Sprawdź!
Okres trwania
Kwota pożyczki
Logo Pożyczka dla Duetów
Pożyczka dla Duetów
6 - 60 mies.
500 - 200 000 zł

Pożyczka dla Duetów to dobry produkt Alior Banku. Przede wszystkim dlatego, że wnioskując o finansowanie z drugą osobą, możecie obniżyć oprocentowanie i prowizję aż o 33 proc. Kto może o nią wnioskować? Ile możecie pożyczyć?

Profil idealnego pożyczkobiorcy

 • potrzebuje gotówki do 200 000 zł,
 • szuka kredytu na dowolny cel,
 • chce wnioskować o pożyczkę online,
 • chce wziąć pożyczkę ze współpożyczkobiorcą.

Alior Bank – informacje o banku

Alior Bank działa na polskim rynku od 2008 roku i kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zaufało mu już ponad 4 mln klientów, z czego aż 190 000 klientów biznesowych. Na terenie całej Polski działa kilkaset oddziałów, centrów biznesowych oraz placówek partnerskich. Alior Bank stawia na nowoczesną bankowość internetową i mobilną oraz innowacyjne rozwiązania. Każdego roku zdobywa wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień. W 2014 roku jako pierwszy polski bank zwyciężył w konkursie Retail Bankier International na Najlepszy europejski bank detaliczny 2014.

Więcej o Alior Banku przeczytasz tutaj: Alior Bank – pożyczka internetowa.

Pożyczka dla Duetów – informacje o pożyczce internetowej

Pożyczka dla Duetów to kolejny produkt promocyjny oferowany przez Alior Bank. Oferta skierowana jest do osób, które planują wspólnie starać się o finansowanie. Bank gwarantuje obniżone oprocentowanie oraz prowizję dla kredytobiorców aż o 33 proc. w porównaniu z ofertą standardową.

Nie musicie być małżeństwem, rodziną czy być w jakikolwiek inny sposób spokrewnieni – o kredyt możesz się ubiegać z dowolną osobą, która ma zdolność kredytową! Możesz więc wziąć kredyt z kumplem czy przyjaciółką, wszystko zależy od Ciebie.

Kredyt może zostać udzielony na okres od 6 do 60 miesięcy na kwotę od 500 do 200 000 zł. Do kwoty kredytu zostanie doliczona prowizja za udzielenie oraz odsetki. Środki zostaną wypłacone na konto nawet w jeden dzień. Co ważne, Pożyczka dla Duetów funkcjonuje również jako kredyt konsolidacyjny – do Alior Banku możesz przenieść swoje inne zobowiązanie i zamienić je w jedną, tańszą ratę: pożyczki, kredyty ratalne, samochodowe, karty kredytowe i inne. Pożyczkę możesz wziąć na dowolny cel.

Alior Bank nie pobiera opłaty za wcześniejszą spłatę i nie wymaga od klienta założenia konta osobistego ani korzystania z oferty ubezpieczeniowej. Do kwoty pożyczki 4 000 zł nie musisz przedstawiać zaświadczeń o dochodach.

Przykład reprezentatywny przy spłacie kredytu gotówkowego: RRSO = 9,99 proc.

*Całkowita kwota kredytu: 28 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 34 568,55 zł, oprocentowanie zmienne: 6,36 proc., całkowity koszt kredytu: 6 568,55 zł (w tym: prowizja: 1 989,19 zł (6,63 proc.), odsetki: 4 579,36 zł), 54 równe, miesięczne raty w wysokości 640,16 zł. Kalkulacja została dokonana na 9.04.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. O pożyczkę mogą się ubiegać wyłącznie osoby wnioskujące wraz ze współkredytobiorcą.

Pożyczka dla Duetów – warunki otrzymania pożyczki internetowej

 • mają pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mają miejsce zamieszkania w Polsce,
 • mają polskie obywatelstwo,
 • mają zdolność kredytową,
 • otrzymują stałe dochody (umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa-zlecenie, emerytura, renta).

O pożyczkę muszą wnioskować dwie osoby!

Jak otrzymać Pożyczkę dla Duetów w Alior Banku?

Wzięcie Pożyczki dla Duetów to tylko kilka minut – musisz mieć dostęp do internetu i aktywny numer telefonu. Wykonaj te kilka kroków.

 1. Wypełnij krótki wniosek na stronie:
  Wnioskuj o Pożyczkę dla Duetów!
  Wpisz swoje: imię, nazwisko, numer telefonu, numer PESEL oraz adres e-mail.
 2. Poczekaj na kontakt przedstawiciela banku.
  Otrzymasz ofertę pożyczki, ustalisz wszystkie niezbędne parametry i dopełnicie formalności.
 3. Środki znajdą się na Twoim koncie nawet w jeden dzień.

  O pożyczkę możesz także wnioskować osobiście w jednym z oddziałów banku lub telefonicznie, dzwoniąc na infolinię pod numer telefonu 19 502.

Dane teleadresowe banku

 • nazwa firmy – Alior Bank Spółka Akcyjna,
 • adres firmy – ul. Łopuszańska 38D,
  02-232 Warszawa,
 • telefon – 19 502 (z sieci Play: 12 19 502) lub 12 370 70 00 (tel. stacjonarne i komórkowe),
 • e-mail – kontakt@alior.pl,
 • godziny pracy BOK-u – 24h/ 7 dni w tygodniu.

Alior Bank – opinie o Pożyczce  dla Duetów

Pożyczka dla Duetów to propozycja dla osób, które chcą wziąć kredyt wraz ze współkredytobiorcą. Bank obniża oprocentowanie i prowizję o 33 proc. w porównaniu z ofertą standardową. Niestety, nawet mimo tego bonusu, koszty i tak nie są najniższe. Alior Bank nie wymaga otwarcia konta osobistego ani zakupu produktów dodatkowych. Pożyczka dla Duetów może również służyć jako kredyt konsolidacyjny, dzięki czemu połączysz wszystkie swoje zobowiązania w jedną, niższą ratę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *