Pożyczka Gotówkowa – Citi Handlowy

RRSO 8,83% i wnioskowanie 100% online – taką ofertę przygotował Citi Handlowy dla nowych klientów. Pożyczyć możesz od 1 000 do 150 000 zł. Zainteresowany? Szczegóły poniżej!
Okres trwania
Kwota pożyczki
Logo Pożyczka gotówkowa
Pożyczka gotówkowa
1 - 96 mies.
1 000 - 150 000 zł

„Twój czas, Twój wybór” – tak Citi Handlowy promuje Pożyczkę Gotówkową z wnioskowaniem online. To pożyczka dla nowych klientów banku, którzy chcą pożyczyć od 1 000 do 150 000 zł na nawet 8 lat.

Pożyczka Gotówkowa Citi Handlowego będzie dla Ciebie idealna, jeśli:

 • potrzebujesz gotówki od 1 000 do 150 000 zł,
 • chcesz pożyczyć pieniądze na okres do 8 lat,
 • szukasz kredytu na dowolny cel,
 • mieszkasz w Polsce,
 • jesteś osobą pełnoletnią,
 • masz stałe, udokumentowanie źródło dochodów,
 • masz zdolność kredytową.

Informacje o Citi Handlowym

Bank Citi Handlowy powstał w 2001 roku z połączenia Banku Handlowego i Citibanku. Stanowi integralną część grupy Citi, która jest globalną instytucją finansową prowadzącą ponad 200 milionów rachunków w ponad 160 krajach i jurysdykcjach.

Bank prowadzi swoją działalność w sposób ekologiczny i społecznie odpowiedzialny, kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju. 

W swojej ofercie ma m.in.: konta osobiste, firmowe i oszczędnościowe, karty kredytowe, pożyczki i kredyty (gotówkowe, hipoteczne, linie kredytowe), produkty ubezpieczeniowe i produkty inwestycyjne.

Wypełnij wniosek

Informacje o Pożyczce Gotówkowej w Citi Handlowym

W Citi Handlowym, wnioskując o Pożyczkę Gotówkową, możesz pożyczyć od 1 000 do 150 000 zł. Za udzielenie pożyczki bank naliczy 6% prowizji, oprocentowanie zmienne* wyniesie od 5,99%, a RRSO – 8,83%. By wnioskować o ten produkt, część pieniędzy musisz przeznaczyć na spłatę zobowiązań z innych banków. Spłatę kredytu będziesz mógł rozłożyć na okres do 8 lat. Bank umożliwia ubezpieczenie spłaty pożyczki w ramach indywidualnego ubezpieczenia „Bezpieczne raty”, nie jest to jednak wymagane.

W ramach Pożyczki Gotówkowej możesz skonsolidować inne pożyczki lub kredyty,  zastępując tym samym wiele rat jedną niższą. 

Co ważne, Citi Handlowy nie będzie od Ciebie wymagał skorzystania z innych usług finansowych, a cały proces przebiegnie online. Aby wnioskować o pożyczkę, musisz wypełnić specjalny formularz – zajmie Ci to kilka minut. Decyzję kredytową także otrzymasz online, a umowę zawrzesz bez wychodzenia z domu.

*Kredyt oprocentowany jest wg zmiennej stopy procentowej. Oprocentowanie kredytów gotówkowych może być uzależnione od: kwoty kredytu, okresu spłaty i indywidualnej oceny zdolności kredytowej przez dany bank.

Wysokość kredytu jest uzależniona od Twojej zdolności kredytowej

Ile kosztuje Pożyczka Gotówkowa w Citi Handlowym?

 • Prowizja za udzielenie pożyczki wynosi 6%.
 • Oprocentowanie zmienne kredytu wynosi od 5,99%.

Przykład reprezentatywny przy spłacie kredytu gotówkowego: RRSO = 8,83%

*Założenia przyjęte do obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania dla pożyczki gotówkowej: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 28 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 34 315,61 zł, oprocentowanie zmienne 5,99%, całkowity koszt pożyczki 6 315,61 zł (w tym: prowizja 1 680,00 zł, odsetki 4 635,61 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 59 miesięczne równe raty w wysokości po 574,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 449,61 zł. 

Kalkulacja została dokonana na dzień 16.04.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Warunki otrzymania Pożyczki Gotówkowej w Citi Handlowym

Jeśli chcesz wnioskować o Pożyczkę Gotówkową w Citi Handlowym, to musisz spełniać poniższe kryteria. Złóż wniosek, jeśli:

 • masz pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mieszkasz w Polsce,
 • masz polskie obywatelstwo,
 • masz zdolność kredytową,
 • otrzymujesz stałe dochody.

Wypełnij wniosek

Jak otrzymać kredyt?

Pożyczkę Gotówkową możesz wziąć bez wychodzenia z domu,  wystarczy wypełnić prosty wniosek i dołączyć do niego plik PDF z 3-miesięcznym wyciągiem z rachunku bankowego, na który wpływa wynagrodzenie.

 1. Wypełnij formularz online – podaj w nim imię, nazwisko i numer telefonu.
 2. Wybierz kwotę i okres pożyczki.
 3. Potwierdź swoją tożsamość.
 4. Załącz wymagane dokumenty, tj. plik PDF z 3-miesięcznym wyciągiem z rachunku bankowego, na który wpływa wynagrodzenie.
 5. Zaczekaj na kontakt z banku – po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej zaakceptuj warunki kredytu.
 6. Zatwierdź umowę. 
 7. Po zawarciu umowy środki trafią na wskazane przez Ciebie konto.

Opinia o Pożyczce Gotówkowej Citi Handlowego

Wnioskowanie online, niskie RRSO, nawet do 150 000 zł pożyczki i brak wymogu zakładania konta czy wiązania się innymi produktami z bankiem, to naprawdę całkiem dobra oferta. Jeśli potrzebujesz gotówki lub masz do skonsolidowania jakieś kredyty, to warto ją rozważyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *