Pożyczka Gotówkowa konsolidacyjna – ING Bank Śląski

Spłacasz kilka rat, a wolałbyś jedną? Zapoznaj się z ofertą pożyczki konsolidacyjnej ING Banku Śląskiego! Możesz pożyczyć od 1 000 do 160 000 zł na okres od 3 do 96 miesięcy z zerową prowizją! Szczegóły w analizie.
Okres trwania
Kwota pożyczki
Logo Pożyczka Gotówkowa konsolidacyjna
Pożyczka Gotówkowa konsolidacyjna
3 - 96 mies.
1 000 - 160 000 zł

„Zrealizuj większy plan tańszą pożyczką” – tak ING Bank Śląski promuje Pożyczkę Gotówkową bez prowizji. To pożyczka dla osób, które chcą część pożyczonych pieniędzy przeznaczyć na spłatę zobowiązań z innych banków. Pożyczyć można do 160 000 zł na okres maksymalnie 96 miesięcy. Jest też drugi wariant tej pożyczki – jeśli nie chcesz konsolidować zobowiązań, możesz się zdecydować na ubezpieczenie pożyczki, co da Ci prowizję niższą o 2 p.p. W tej opcji będziesz mógł pożyczyć maksymalnie 100 000 zł.

Pożyczka Gotówkowa ING Banku Śląskiego będzie dla Ciebie idealna, jeśli:

 • potrzebujesz gotówki od 1 000 do 160 000 zł,
 • chcesz pożyczyć pieniądze na okres od 3 do 96 miesięcy,
 • masz kredyty w innych bankach i chcesz je skonsolidować,
 • mieszkasz w Polsce,
 • jesteś osobą pełnoletnią,
 • masz stałe, udokumentowanie źródło dochodów,
 • masz zdolność kredytową.

Informacje o ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski pojawił się w 1988 roku, jako Bank Śląski, w wyniku wyodrębnienia z Narodowego Banku Polskiego. W kolejnych latach został przekształcony w spółkę akcyjną. Jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych. Świadczy usługi bankowe dla klientów zarówno indywidualnych, jak i firm i instytucji. Wśród produktów oferowanych przez bank znajdują się: konta osobiste, konta walutowe,konta firmowe, kredyty i pożyczki gotówkowe oraz hipoteczne, produkty oszczędnościowe, inwestycje, karty debetowe i kredytowe, ubezpieczenia, produkty premium.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, sprawdź szczegółowe informacje o ING Banku Śląskim.

Informacje o Pożyczce Gotówkowej w ING Banku Śląskim

W ING Banku Śląskim, wnioskując o Pożyczkę Gotówkową, możesz pożyczyć od 1 000 do 160 000 zł na okres od 3 do 96 miesięcy. Co ważne, nie zapłacisz za nią prowizji, oprocentowanie zmienne wynosi od 5,49 do 8,99%, a RRSO – 7,76%. By o nią wnioskować, część pieniędzy musisz przeznaczyć na spłatę zobowiązań z innych banków. Oferta jest dostępna jednak online. Aby wnioskować o nią, musisz wypełnić specjalny formularz.

Jest też drugi wariant tej pożyczki – jeśli nie chcesz konsolidować zobowiązań, możesz się zdecydować na ubezpieczenie pożyczki, co da Ci prowizję niższą o 2 p.p. (maksymalna prowizja to 7,99%). W tej opcji będziesz mógł pożyczyć maksymalnie do 100 000 zł. W ramach promocji „Zyskaj tańszą ochronę auta i nieruchomości z pożyczką w ING” będziesz mógł otrzymać 40% zniżki na ubezpieczenie nieruchomości i 20% zniżki na pakiet OC+AC samochodu, jeśli weźmiesz pożyczkę z ubezpieczeniem w Moim ING. By tak się stało, we wniosku będziesz musiał wpisać kod UP190326922.

Formularz wniosku

Pożyczka Gotówka bez prowizji to oferta promocyjna ING Banku Śląskiego, która obowiązuje do 31 grudnia 2019 r.

Wysokość kredytu jest uzależniona od Twojej zdolności kredytowej.

Ile kosztuje Pożyczka Gotówkowa w ING Banku Śląskim?

 • Prowizja za udzielenie pożyczki wynosi 0%.
 • Oprocentowanie zmienne kredytu wynosi od 5,49 do 8,99%.

Przykład reprezentatywny przy spłacie kredytu gotówkowego: RRSO = 7,76%

*Założenia przyjęte do obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania dla pożyczki pieniężnej przeznaczonej na konsolidację zobowiązań wobec obcych banków :

Całkowita kwota pożyczki pieniężnej (bez kredytowanych kosztów): 30 177 zł; całkowita kwota do zapłaty: 37 228,94 zł; oprocentowanie zmienne: 7,49%; całkowity koszt pożyczki: 7 051,94 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 7 051,94 zł, suma opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego przez 1 miesiąc 0 zł). Pożyczka jest rozłożona na 69 miesięczne raty, w tym 68 raty po 539,55 zł i ostatnia rata 539,54 zł. Kalkulacja dokonana 8 lutego 2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Prowizja wynosi 0% w przypadku przeznaczenia pożyczki w dowolnej kwocie na konsolidację zobowiązań wobec obcych banków. Zmienne oprocentowanie niesie ryzyko zmiany wysokości spłacanych odsetek, a więc także wysokości kwoty zadłużenia. Maksymalna kwota pożyczki z konsolidacją wynosi 160 000 zł.

Warunki otrzymania kredytu konsolidacyjnego w ING Banku Śląskim

Jeśli chcesz wnioskować o Pożyczkę Gotówkową w ING Banku Śląskim, to musisz spełniać poniższe kryteria. Złóż wniosek, jeśli:

 • masz pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mieszkasz w Polsce,
 • masz polskie obywatelstwo,
 • masz zdolność kredytową,
 • otrzymujesz stałe dochody,
 • masz zobowiązania kredytowe w innych bankach.

Jak otrzymać kredyt?

Pożyczkę możesz wziąć bez wychodzenia z domu i bez żadnych zaświadczeń – wszystko sprowadza się do kilku kroków:

 1. Wypełnij prosty formularz kontaktowy – podaj w nim imię, nazwisko i numer telefonu.
 2. Kliknij przycisk Wyślij.
 3. Zaczekaj na kontakt z banku – podczas rozmowy ustalisz warunki, bank sprawdzi Twoją zdolność kredytową i ustali szczegóły kredytu.
 4. Podpisz umowę kredytową.
 5. Po zawarciu umowy środki trafią na wskazane przez Ciebie konto.

Złóż wniosek

Opinia o Pożyczce Gotówkowej ING Banku Śląskiego

Wnioskowanie online, zerowa prowizja, niskie oprocentowanie (5,49 do 8,99% w skali roku) i nawet do 160 000 zł pożyczki – trzeba przyznać, że to całkiem dobra oferta. Jeśli masz do skonsolidowania jakieś kredyty, to warto rozważyć tę ofertę. Opcja druga niestety jest już mniej korzystna – pożyczyć można tylko do 100 000 zł, trzeba wykupić ubezpieczenie i zapłacić prowizji… jest to więc po prostu droższa oferta. Plusem jest to, że środki z tej pożyczki możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *