Pożyczka online – Alior Bank

Alior Bank wystartował z kolejną ofertą promocyjną! Tym razem oferuje pożyczkę online, za którą przy terminowych spłatach raz w roku nie zapłacisz odsetek. Sprawdź szczegóły tego produktu – dowiedz się, ile i na jaki okres możesz pożyczyć oraz jakie warunki musisz spełnić, by otrzymać finansowanie.
Okres trwania
Kwota pożyczki
Logo Pożyczka online
Pożyczka online
12 - 144 mies.
500 - 200 000 zł

Kredyt na wakacje, remont, spełnienie marzeń czy na pokrycie bieżących opłat i zobowiązań? Alior Bank ma w swojej ofercie kilka produktów kredytowych. W czerwcu wprowadził do niej również pożyczkę online. Sprawdź wszystko, co powinieneś o niej wiedzieć!

Profil idealnego kredytobiorcy

 • potrzebuje gotówki do 200 000 zł,
 • szuka kredytu na dowolny cel,
 • chce wnioskować o pożyczkę online,
 • chce wnioskować o pożyczkę wraz z inną osobą.

Alior Bank – informacje o banku

Alior Bank działa na polskim rynku od 2008 roku i kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zaufało mu już ponad 4 mln klientów, z czego aż 190 000 klientów biznesowych. Na terenie całej Polski działa kilkaset oddziałów, centrów biznesowych oraz placówek partnerskich. Alior Bank stawia na nowoczesną bankowość internetową i mobilną oraz innowacyjne rozwiązania. Każdego roku zdobywa wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień. W 2014 roku jako pierwszy polski bank zwyciężył w konkursie Retail Bankier International na Najlepszy europejski bank detaliczny 2014.

Alior Bank – informacje o pożyczce online

Pożyczka online to – jak sama nazwa wskazuje – pożyczka, o którą możesz się ubiegać w 100 proc. przez internet. Maksymalna kwota kredytu wynosi 200 000 zł. Swoje zobowiązanie możesz spłacać w ratach równych w okresie od 12 do 144 miesięcy. Jeśli będziesz regulował swoje raty w terminie, to otrzymasz zwrot prowizji z co dwunastej raty. Raz w roku odczujesz więc ulgę. Warunkiem jest jednak posiadanie konta w Alior Banku, bo to właśnie na rachunek w Aliorze bank zwraca odsetki.

Jeśli zdecydujesz się na tę pożyczkę, to polecam Ci otworzyć dodatkowo Konto Jakże Osobiste. Jego otwarcie jest darmowe, a za prowadzenie nie zapłacisz nic, jeśli na rachunek wpłynie co miesiąc jednorazowy przelew w kwocie min. 1 500 zł. Wydanie karty do konta nic nie kosztuje, a za jej użytkowanie zapłacisz 5 zł lub 0 zł, jeśli co miesiąc wykonasz nią transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł.

Uwaga! Promocja dostępna jest tylko online i jest ograniczona czasowo – wnioski należy składać do 31 sierpnia 2018 roku. O ewentualnym przedłużeniu okresu promocji bank powiadomi klientów z siedmiodniowym wyprzedzeniem.

Przykład reprezentatywny przy spłacie kredytu gotówkowego: RRSO = 15,58 proc.

*
Założenia przyjęte do obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania:
Całkowita kwota pożyczki: 15 600 zł, całkowita kwota do zapłaty: 25 607,72 zł, oprocentowanie zmienne: 9,49 proc., całkowity koszt pożyczki: 10 007,72 zł (w tym: prowizja: 2 731,38 zł, odsetki: 7 276,34 zł), 89 równych, miesięcznych rat w wysokości 287,74 zł.

Alior Bank – warunki otrzymania pożyczki online

Pożyczka internetowa Alior Banku przeznaczona jest dla osoby fizycznej, która:

 • ma pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mieszka w Polsce,
 • ma polskie obywatelstwo,
 • ma zdolność kredytową,
 • otrzymuje stałe dochody,
 • ma dostęp do internetu.

Jak otrzymać pożyczkę online Alior Banku?

O pożyczkę możesz wnioskować w trzech prostych krokach:

 1. Wypełnij wniosek o pożyczkę online Alior Banku.
  Wpisz swoje imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz PESEL.
 2. Poczekaj na telefon od konsultanta.
  Wszelkie formalności zostaną załatwione przez telefon.
 3. Środki zostaną przelane na Twoje konto.
  Bank wpłaci kwotę kredytu na wskazane przez Ciebie konto.

Alior Bank – opinie o pożyczce online

Alior Bank lubi wprowadzać do swojej oferty promocyjne pożyczki i kredyty gotówkowe. Pożyczka online to propozycja dla osób, które chcą pożyczyć do 200 000 zł nawet na 144 miesiące. Niestety, koszty dodatkowe są dość wysokie, co może zniechęcić. Plusem jest zwrot odsetek za jedną ratę rocznie, ale pod warunkiem posiadania konta osobistego w Aliorze. Co sądzisz o tej ofercie? Jesteś klientem Alior Banku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *