LendUp

Szukasz pożyczki ratalnej, o którą możesz wnioskować bez wychodzenia z domu? A może chcesz skorzystać z pomocy doradcy? Sprawdź ofertę LendUp! Maksymalna kwota finansowania wynosi 15 000 zł w przypadku wniosku online lub 25 000 zł podczas wnioskowania z doradcą. Poniżej znajdziesz wszelkie szczegóły.
Okres trwania
Kwota pożyczki
Bez BIK
Logo LendUp
6 - 48 mies.
500 - 15 000 zł
NIE

LendUp to pożyczka ratalna online. Możesz o nią wnioskować bez wychodzenia z domu, a środki otrzymasz na konto bankowe. Sprawdź szczegóły!

Pożyczka LendUp będzie dla Ciebie idealna, jeśli:

 • chcesz pożyczyć maksymalnie 15 000 zł online,
 • chcesz pożyczyć maksymalnie 25 000 zł offline,
 • masz min. 18 lat,
 • szukasz pożyczki na dowolny cel,
 • nie widniejesz w bazach dłużników,
 • masz ważny dowód osobisty oraz telefon,
 • masz polskie obywatelstwo.

LendUp – informacje o firmie

Marka pożyczkowa LendUp należy do firmy PROFI CREDIT Polska SA, a ta zaś jest częścią międzynarodowej grupy Profireal Group SE. Spółki, które wchodzą w jej skład, udzielają finansowania w takich krajach, jak Polska, Słowacja, Czechy, Bułgaria, Rosja oraz Filipiny. W Polsce możesz również skorzystać z oferty pożyczki ratalnej Profi Credit, gdzie pożyczysz nawet 25 000 zł z okresem spłaty do 36 miesięcy. Administratorem danych osobowych jest PROFI CREDIT Polska SA.

LendUp – informacje o pożyczce

Chcesz skorzystać z oferty LendUp online? Możesz pożyczyć od 500 do 15 000 zł ze spłatą rozłożoną na okres od 6 do 48 miesięcy. Jeśli jednak obawiasz się pożyczek przez internet, to możesz wypełnić wniosek z pomocą konsultanta na infolinii. Taka opcja będzie jednak mniej korzystna finansowo, choć możesz pożyczyć więcej – aż do 25 000 zł.

Pożyczka LendUp to dość kosztowny produkt. Oprócz zwrotu pożyczonej kwoty będziesz musiał zapłacić również:

 • opłatę przygotowawczą,
 • prowizję,
 • odsetki.

Koszty finansowania są różne w zależności od metody wnioskowania – zapłacisz mniej, składając wniosek online. Dlaczego? Jak to wygląda w praktyce?

Pożyczka LendUp online

Jeśli zdecydujesz się pożyczyć środki przez internet, nie zapłacisz odsetek – wyniosą one dokładnie 0%. Niestety, pozostałe opłaty będą Cię obowiązywały. Przykładowo, pożyczając 5 000 zł, do zwrotu będzie aż 9 972 zł.

Przykład reprezentatywny przy terminowej spłacie pożyczki online: RRSO = 66,75%

Założenia przyjęte do obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania: kwota pożyczki: 5 000 zł, oprocentowanie pożyczki: 0%, prowizja: 4 939 zł, opłata przygotowawcza: 33 zł, okres pożyczki: 36 miesięcy, wysokość raty: 277 zł. Łączna koszt pożyczki: 4 972 zł, łączna kwota do oddania: 9 972 zł.

Pożyczka LendUp – offline

Wolisz skorzystać z pomocy doradcy podczas składania wniosku? Nie ma problemu! Możesz wybrać pomoc doradcy na infolinii, klikając w ikonę telefonu, która widoczna będzie już na pierwszej stronie wniosku pożyczkowego. Plus tego rozwiązania jest taki, że maksymalna kwota pożyczki w kanale sprzedaży offline wynosi 25 000 zł, zaś minusem są wyższe koszty oraz obowiązkowa prowizja.

Przykład reprezentatywny przy terminowej spłacie pożyczki offline: RRSO = 89,93%

Założenia przyjęte do obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania: kwota pożyczki: 5 000 zł, oprocentowanie pożyczki: 1 592 zł, prowizja: 3 971 zł, opłata przygotowawcza: 129 zł, „Twój Pakiet”: 900 zł, okres pożyczki: 36 miesięcy, wysokość raty: 322 zł. Łączna koszt pożyczki: 6 592 zł, łączna kwota do oddania: 11 592 zł.

Produkty dodatkowe

 •  LendUp oferuje zakup pakietu dodatkowego, którego koszt będzie doliczony do raty kredytowej. „Twój Pakiet” to opcja pozwalająca na odroczenie spłaty rat lub obniżenie ich kosztów o 50% oraz wakacje kredytowe.
 • Po wypełnieniu wniosku online i przyznaniu pożyczki otrzymasz punkty. Możesz je również zdobywać za poszczególne czynności, np. terminową spłatę rat, skorzystanie z oferty vip, skuteczne polecenie pożyczki znajomym czy osobom trzecim. Za punkty możesz otrzymać rabaty w Refunder.pl, czyli ponad 600 sklepach. Swoje punkty możesz również wymienić na możliwość odroczenia spłaty jednej raty, obniżenia o połowę dwóch miesięcznych rat, spłatę jednej raty

– Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 266,45%.
– Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej.
– Pożyczka jest wypłacana na konto bankowe klienta.
– Wypłata odbywa się za pośrednictwem szybkich przelewów, dzięki czemu znajdą się na Twoim koncie niezwłocznie po akceptacji wniosku.

LendUp – warunki otrzymania pożyczki

By pozytywnie przejść przez wniosek pożyczkowy i otrzymać finansowanie, musisz spełnić kilka wymogów firmy:

 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • wiek pożyczkobiorcy – od 18 do 80 lat,
 • wymagane dokumenty – dowód osobisty,
 • obywatelstwo – Rzeczypospolitej Polskiej oraz posiadanie adresu zameldowania na terenie Polski,
 • sposób weryfikacji klienta LendUp – potwierdzenie tożsamości klienta odbywa się za pomocą przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 gr.

Czy LendUp sprawdza bazy dłużników?

Firma weryfikuje dane osób ubiegających się o pożyczkę w następujących bazach:

Jak otrzymać pożyczkę LendUp?

Wnioskowanie o pożyczkę jest banalnie proste. Możesz wypełnić wniosek samodzielnie przez internet lub zrobić to telefonicznie z pomocą agenta. Z racji tego, że wnioskowanie online jest tańsze – bo nie płacisz wtedy odsetek, to zachęcam Cię do skorzystania z tej opcji. Poniżej znajdziesz wszelkie wskazówki.

 1. Otwórz specjalny formularz pożyczkowy.
 2. Wybierz kwotę pożyczki oraz wpisz swoje dane.
  Podaj swoje imię oraz telefon, a następnie kliknij na przycisk Chcę pożyczkę.
 3. Uzupełnij swoje podstawowe dane osobowe.
  Wpisz imię, nazwisko, numer PESEL oraz serię i numer dowodu osobistego i adres e-mail.
 4. Wpisz swój adres zamieszkania.
 5. Zweryfikuj swoją tożsamość.
  Wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 gr.
 6. Wyślij wniosek.
 7. Poczekaj na weryfikację i odpowiedź LendUp!

Proces analizy wniosku odbywa się automatycznie, dzięki czemu odpowiedź otrzymasz już po kilku minutach.

Koszt przedłużenia spłaty pożyczki LendUp

Nie radzisz sobie ze spłatą rat? Koniecznie skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Możesz to zrobić, dzwoniąc na numer +48 801 805 806 lub +33 496 00 68. Jeśli wnioskowałeś online, to zaloguj się na swoje konto w Strefie Klienta LendUp. Sprawdzisz tam saldo swoich punktów, które będziesz mógł wymienić np. na spłatę jednej raty, odroczenie terminu spłaty jednej raty lub obniżenie kosztu dwóch rat o 50%.

LendUp – opinie o pożyczce

LendUp to propozycja pożyczki dla klientów, którzy szukają finansowania w większej kwocie na dłuższy okres spłaty. Pożyczyć możesz nawet 15 000 zł, wypełniając prosty formularz online. Niestety, oferta ta nie zachęca – głównie przez wysokie koszty pożyczki. Oddać trzeba naprawdę sporo, nawet korzystając z oferty zerowego oprocentowania w przypadku wniosków złożonych drogą internetową. Plusem są ciekawe bonusy za wypełnienie wniosku czy terminową spłatę.

Czy korzystałeś już z oferty LendUp? Jesteś zadowolony z oferty?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *