TAKTOeasy – pożyczka przez czat

Chcesz pożyczyć od 1 000 do 25 000 zł bez przelewu weryfikacyjnego? Wypełnij wniosek przez czat i wybierz pożyczkę TAKTOeasy na dowolny cel. Szczegóły poniżej
Okres trwania
Kwota pożyczki
Bez BIK
Logo Takto easy
6 - 36 mies.
1 000 - 25 000 zł
NIE

TAKTOeasy to pierwsza w Polsce pożyczka oferowana przez czat na stronie. To nowe i na pewno ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza dla tych, którzy chcą uniknąć prowadzenia rozmów z konsultantem czy wykonywania przelewów weryfikacyjnych. Jak to działa? Większość procedur związanych z udzieleniem finansowania odbywa się poprzez wygodną rozmowę przez czat. 

Pożyczka przez czat od TAKTOeasy będzie dla Ciebie idealna, jeśli:

 • szukasz pożyczki na kwotę od 1 000 do 25 000 zł,
 • chcesz wziąć pożyczkę przez czat,
 • chcesz rozłożyć spłatę na okres od 6 do 36 miesięcy,
 • masz od 18 do 75 lat,
 • chcesz wziąć pożyczkę bez przelewu weryfikacyjnego,
 • masz konto w polskim banku, aktywny numer telefonu, adres e-mail i dowód osobisty,
 • pozytywną historię kredytową,
 • masz pełną zdolność do czynności prawnych.

Czy TAKTOeasy to bezpieczna firma?

TAKTOeasy to nowy projekt firmy TAKTO Finanse, pozabankowej instytucji finansowej specjalizującej się w pożyczkach na większe kwoty. Samo rozwiązanie jest nowe, ale firma TAKTO działa na rynku pożyczkowy już od wielu lat i ma w swojej ofercie tradycyjną odmianę pożyczki. 

Administratorem danych osobowych jest TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczytnickiej 11, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy pod nr KRS 0000595762.

Informacje o pożyczce przez czat TAKTOeasy

TAKTOeasy oferuje pożyczki online przez czat. Wniosek wypełnia się przez czat, oferta dla klienta gotowa jest w trzy minuty, a pieniądze pojawiają się na koncie nawet w 15 minut. Pożyczyć można od 1 000 do 25 000 zł na okres do 36 miesięcy.

Niestety, firma nie daje możliwości przedłużenia terminu spłaty w razie problemów finansowych. Co to oznacza? Jeśli przekroczysz termin spłaty, to zostaną Ci naliczone standardowe koszty prowadzenia pożyczki oraz dodatkowe za opóźnienie.

Złóż wniosek

Pożyczka TAKTOeasy

Podczas rozmowy przez czat możesz się ubiegać o pożyczkę od 1 000 do 25 000 zł. Okres spłaty możesz rozłożyć na od 6 do 36 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania oferty TAKTOeasy wynosi nieco powyżej 76%. Nie jest to najlepsza oferta na rynku, ale i nie najgorsza – jeśli pożyczasz 3 500 zł na rok, to zwrócić musisz 5 993 zł! Bez wątpienia największą zaletą tej oferty jest po prostu fakt, że to jedyny produkt na rynku, o który można wnioskować przez czat.

Przykład reprezentatywny przy spłacie pierwszej darmowej pożyczki: RRSO = 76.33% 

*Założenia przyjęte do obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania: całkowita kwota pożyczki: 3 500 zł; c obowiązywania umowy: 24 miesięcy; miesięczna rata: 250 zł; całkowity koszt pożyczki: 2 493 zł; całkowita kwota do zapłaty: 5 993 zł (opłata prowizyjna: 1435 zł, opłata za udzielenie pożyczki: 875 zł, kwota odsetek: 183 zł); stopa oprocentowania: 3% w skali roku; 

Warunki otrzymania pożyczki przez czat TAKTOeasy

By otrzymać chwilówkę w TAKTOeasy, musisz spełnić kilka wymagań pożyczkodawcy. Oto one:

 • wiek pożyczkobiorcyod 18 do 75 lat,
 • wymagane dokumenty – dowód osobisty, adres e-mail, numer kontaktowy, zaświadczenie o zarobkach,
 • obywatelstwo – polskie, miejsce zamieszkania na terenie Polski,

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Czy TAKTOeasy sprawdza bazy dłużników?

Firma weryfikuje dane osób ubiegających się o pożyczkę w bazach danych:

Jak otrzymać pożyczkę przez czat od TAKTOeasy? – instrukcja krok po kroku

Złóż wniosek

Wnioskować o produkt możesz tylko online. Wystarczy, że masz dostęp do internetu, dowód osobisty, aktywny numer telefonu, adres e-mail.

 1. Na specjalnej stronie rozpocznij czat z konsultantem TAKTOeasy, klikając Tak.
 2. Wybierz kwotę pożyczki oraz liczbę rat (przesuwając suwaki), a potem naciśnij Idę dalej.
 3. Zapoznaj się z symulacją oferty dla wybranej przez Ciebie kwoty, sprawdzając szczegóły. Jeśli wszystko jest OK, kliknij Weź pożyczkę.
 4. Wyraź zgodę na weryfikację kredytową w Biurach Informacji Gospodarczej i Kredytowej oraz w innych podmiotach w celu oceny zdolności kredytowej i ryzyka kredytowego. UWAGA: Nie musisz wyrażać zgód marketingowych.
 5. Podaj swoje dane: imię, nazwisko, numer telefonu, PESEL.
 6. Zaczekaj na decyzję kredytową od pożyczkodawcy – firma dokonuje weryfikacji Twoich danych. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pieniądze pojawią się na Twoim koncie!

Opinie o pożyczce przez czat TAKTOeasy

Pożyczka TAKTOeasy do najtańszych niestety nie należy, bo RRSO wynosi prawie 80%! A jeśli pożyczasz 3 500 zł na rok, to zwrócić musisz aż 5 993 zł! Bez wątpienia największą zaletą tej oferty jest po prostu fakt, że to jedyny produkt na rynku, o który można wnioskować przez czat.

Czy korzystałeś już z oferty TAKTOeasy? Jaka jest Twoja opinia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *