Zośka Pro – Idea Bank – Produkt Wycofany

Produkt Idea Banku skierowany jest do wszystkich klientów – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero zdecydują się dołączyć do ich grona. Konto ZOŚKA PRO wyróżnia się wysokim oprocentowaniem, lecz w zamian bank wymaga posiadania ROR-u. Sprawdź szczegóły.
Kwota
Oprocentowanie
Logo Zośka Pro
Zośka Pro
1 - 1 000 000 zł
2.15 %
do odwołania
Oprocentowanie 2,15 proc. będzie obowiązywało, jeśli środki na nim zgromadzone będą 10 razy wyższe niż na koncie osobistym w Idea Banku – szczegółowe informacje znajdziesz w naszej analizie.

Produkt wycofany z oferty banku

Produkt Idea Banku skierowany jest do wszystkich klientów – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero zdecydują się dołączyć do ich grona. Konto ZOŚKA PRO wyróżnia się wysokim oprocentowaniem, lecz w zamian bank wymaga posiadania ROR-u. Sprawdź szczegóły.

Profil idealnego klienta Konta ZOŚKA PRO:
– jest obecnym lub nowym klientem Idea Banku,
– ma lub chce mieć konto osobiste w Idea Banku,
– szuka dobrze oprocentowanego rachunku.

Konto ZOŚKA PRO w Idea Banku: opłaty

Za samo założenie i prowadzenie Konta ZOŚKA PRO nic nie zapłacisz. Musisz się jednak liczyć z drobnymi opłatami za przelewy. Oto jak kształtują się podstawowe opłaty:

 • 0 zł – założenie konta,
 • 0 zł – prowadzenie konta,
 • 0 zł – wpłata w oddziale banku,
 • 0 zł – wypłata w oddziale banku,
 • 0 zł/ 5 zł – przelew wewnętrzny pierwszy w miesiącu/ każdy kolejny,
 • 5 zł – przelew zewnętrzny,
 • 5 zł – zlecenie stałe.

Konto ZOŚKA PRO: parametry

Jak już wspomniałam, Konto ZOŚKA PRO możesz założyć zarówno, jeśli jesteś już klientem banku lub dopiero planujesz nim zostać. Obecni klienci również mogą liczyć na atrakcyjne oprocentowanie. Podstawowym wymogiem banku jest jednak posiadanie konta osobistego w Idea Banku. Proponuję Ci darmowe Konto Idealne, o którym opowiem więcej poniżej.

Konto ZOŚKA PRO oprocentowane jest nawet na 2,15 proc. w skali roku. Wszystko zależy od tego, ile środków gromadzisz na swoim koncie osobistym. Byś mógł się cieszyć tak dobrym oprocentowaniem, musisz gromadzić na swoim rachunku bankowym w Idea Banku kwotę stanowiącą co najmniej 1/10 środków widniejących na Koncie ZOŚKA PRO. Jeśli masz na koncie więcej środków, to nadwyżka zostanie oprocentowana zaledwie na 1 proc.

Oprocentowanie Konta ZOŚKA PRO:
2,15 proc. – dla środków o wartości do 10 razy większej niż saldo dostępne na koncie osobistym w Idea Banku,
1 proc. – dla pozostałych środków, które stanowią nadwyżkę ponad 10-krotność salda,

Przykład:

Saldo na Twoim koncie osobistym w Idea Banku wynosi 1 000 zł.
Na koncie oszczędnościowym możesz więc mieć aż 10 000 zł, które zostanie objęte promocyjnym oprocentowaniem wynoszącym 2,15 proc. w skali roku.
Jeśli saldo na Twoim rachunku osobistym przekroczy 1 000 zł, to wszystkie środki powyżej tej kwoty będą oprocentowane 1 proc. w skali roku.

Odsetki są ustalane na koniec każdego dnia, jednak kapitalizacja następuje dopiero ostatniego dnia miesiąca. Co to oznacza? Nawet jeśli pewnego dnia nie uda Ci się spełnić wymogu związanego z wysokością salda na koncie osobistym, Twoje oprocentowanie nadal będzie podwyższone!

Konto ZOŚKA PRO: dodatkowe produkty

Byś mógł się cieszyć z podwyższonego oprocentowania na Koncie ZOŚKA PRO, musisz się liczyć z wymogiem posiadania konta osobistego w Idea Banku. Osobiście polecam Ci, jak sama nazwa wskazuje, idealny rachunek, który pozwoli Ci wykonywać podstawowe czynności online zupełnie za darmo. Mowa o Koncie Idealnym. Jego dokładną analizę przeczytasz tutaj: Konto Idealne w Idea Banku – analiza.

Opłaty za Konto Idealne:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty do rachunku,
 • 0 zł – miesięczna opłata za obsługę karty,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów w kraju,
 • 2 proc. min. 10 zł – wypłata gotówki w bankomatach za granicą.
 • 0 zł – wpłata i wypłata gotówki w oddziałach banku,
 • 0 zł – przelewy wewnętrzne i zewnętrzne online.

Będąc posiadaczem Konta Idealnego, zyskujesz m.in. dostęp do innowacyjnej Platformy Idea Cloud, mobilnych wpłatomatów czy przestrzeni coworkingowej Idea Hub.

Załóż Konto Idealne

Bank przygotował również oferty świetnych lokat terminowych. Jeśli jesteś nowym klientem banku, to możesz skorzystać z:
Lokaty HAPPY4 proc. dla lokaty trzymiesięcznej,
Lokaty HAPPY PRO – oprocentowanie 3 proc. dla środków od 20 000,01 do 100 000 zł.

Załóż Lokatę Happy

Załóż Lokatę Happy Pro

Jak założyć Konto ZOŚKA PRO?

Konto ZOŚKA PRO możesz założyć na trzy sposoby.

1. Udaj się do najbliższego oddziału Idea Banku.

2. Zadzwoń na infolinię banku.

3. Wypełnij formularz na stronie banku.

Podaj swoje dane osobowe, przygotuj swój dowód osobisty, potwierdź tożsamość i aktywuj konto przelewem uwierzytelniającym, udając się do oddziału banku lub za pośrednictwem kuriera.

Załóż Konto ZOŚKA PRO online

Opinie o Koncie ZOŚKA PRO

Konto oszczędnościowe ZOŚKA PRO wywołuje mieszane uczucia. Z jednej strony wysokie, kuszące oprocentowanie, a z drugiej szereg warunków, które należy spełnić, by je otrzymać. Odstraszyć może wymóg posiadania konta w Idea Banku. Na szczęście Konto Idealne jest świetnym produktem, więc jeśli potrzebujesz dodatkowego ROR-u, który da Ci szereg udogodnień (Idea Hub, Idea Cloud), to śmiało możesz o nie wnioskować! Na ZOŚCE PRO zbyt wiele zarobić się nie da, lecz jest to jedno z najlepiej oprocentowanych kont na rynku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *