• Konta

Zyskaj 2 lata bez opłat za konto mBiznes Standard!

Szukasz konta dla swojej firmy? Zależy Ci na jak najniższych opłatach? Sprawdź promocję mBanku. Załóż konto mBiznes Standard i ciesz się dwuletnim brakiem opłat za część usług bankowych. Kto może wziąć udział w promocji?

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

29 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „0 zł za prowadzenie konta firmowego” otwierając konto mBiznes Standard zyskujesz dwa lata zwolnienia z opłat za podstawowe czynności bankowe – jak np. przelewy, wypłaty z bankomatów, prowadzenie konta czy obsługę karty.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji “0 zł za prowadzenie konta firmowego mBanku” mogą skorzystać prawie wszyscy przedsiębiorcy:

  • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, którzy w dniu 30.09.2020 r. nie mieli rachunku firmowego przypisanego do danego numeru NIP,
  • przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł.

Czas trwania promocji

Promocja „0 zł za prowadzenie konta firmowego” trwa do 31 stycznia 2021 r.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

Aby móc skorzystać z promocji, wystarczy spełnić bardzo proste warunki. Co należy zrobić?

Nagroda w tej promocji, to dwa lata bez opłat za podstawowe usługi bankowe.

mBiznes Standard – opłaty

Promocja „0 zł za prowadzenie konta firmowego” pozwala przez dwa lata uniknąć opłat za najważniejsze czynności bankowe, takie jak:

  • prowadzenie konta,
  • korzystanie z karty debetowej,
  • wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i Santander w kraju,
  • wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronetu,
  • internetowe przelewy krajowe w systemie Elixir,
  • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii z rachunku podstawowego miesięcznie.

Po okresie karencji będą Cię obowiązywały standardowe opłaty pobierane przez mBank za obsługę tego rachunku. Tabela opłat i prowizji pokazuje, że będą one niewielkie i część będziesz mógł zredukować do zera. Szczegóły poniżej.

Opinia o promocji

Zasady promocji „0 zł za prowadzenie konta firmowego” są bardzo proste do spełnienia. Jedyne, co musisz zrobić, to założyć konto mBiznes Standard. Przez dwa lata będziesz mógł korzystać z najważniejszych usług bankowych bezpłatnie. Po tym czasie będą Cię obowiązywać standardowe opłaty za konto, które nie są bardzo wysokie. Jeżeli więc szukasz dobrego i taniego konta do obsługi swojej firmy, zerknij na ofertę promocyjną mBanku. 

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

29 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *