• Konta

200 zł za otwarcie Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas znowu premiuje nowych klientów. Za założenie Konta Optymalnego oraz regularne płatności kartą i wpływy na konto możesz zyskać nawet 200 zł w ramach najnowszej promocji. Co trzeba zrobić? Sprawdź!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 267 dni temu

Bank BGŻ BNP nieustannie przekonuje do założenia Konta Optymalnego, oferując bonusy pieniężne – tym razem 200 zł w ramach promocji „Konto plus bonus”. Warunki do spełnienia są banalnie proste: trzeba otworzyć konto i w miarę aktywnie z niego korzystać.

By skorzystać z promocji, trzeba się jednak śpieszyć – wnioskować o konto można do 13 marca 2019 roku albo do wyczerpania puli bonusów.

Kto może otworzyć Konto Optymalne w promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, którzy:

 • są pełnoletni,
 • od min. dwóch lat nie miały konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Jeśli spełnia się te warunki, to wystarczy przystąpić do promocji, wypełniając formularz rejestracyjny, i złożyć wniosek o konto, by ubiegać się o premię od banku.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji BGŻ BNP Paribas?

By otrzymać 200 zł, trzeba spełnić kilka, bardzo prostych warunków. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku.

 1. Do 13 marca 2019 r.  lub do wyczerpania wniosków zarejestruj się w promocji.

Kliknij w ten link i podaj swoje imię, nazwisko, telefon, e-mail, PESEL, zaakceptuj wymagane zgody i kliknij „Zarejestruj się”.

Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie przyjęte, to otrzymasz e-mail z potwierdzeniem i linkiem do otwarcia konta w promocji.

Za zarejestrowanie się w promocji otrzymasz 50 zł!

 1. Wypełnij wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej, klikając w link, który otrzymałeś w e-mailu potwierdzającym rejestrację.

Załóż Konto Optymalne i zyskaj 200 zł

 1. Do 26 marca 2019 r. podpisz umowę o Konto Optymalne wraz z kartą za pośrednictwem kuriera.
 2. Jeszcze w marcu aktywuj aplikację mobilną banku – GOmobile
 3. W marcu i kwietniu wykonaj min. 5 przelewów z Konta Optymalnego za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.
 4. W marcu i kwietniu zapewnij wpływ na swoje konto na łączną kwotę min. 1 000 zł – może to być jednorazowy wpływ lub kilka na drobniejsze kwoty. Za spełnienie warunków w kwietniu otrzymasz 50 zł, a w maju 100 zł!
UWAGA: Pamiętaj, że nie może to być wpłata gotówkowa, przelew z innych rachunków w BGŻ BNP Paribas (w tym z BGŻOptima), Raiffeisen Polbanku oraz przelew z rachunku kredytowego. Może to być jednak przelew z dowolnego konta w innym banku!

Wypłata premii:

Pierwsza premia wynosi 50 zł. Otrzymasz ją za zarejestrowanie się w promocji i podpisanie umowy o Konto Optymalne. O jej otrzymaniu zostaniesz poinformowany do 24 kwietnia 2019 r., a do końca miesiąca środki trafią na Twoje konto. Druga premia w wysokości 50 zł trafi na Twoje konto najpóźniej do 31 maja 2019 roku. Będzie ona nagrodą za spełnienie warunków promocji w kwietniu (przelewy + wpływy na konto). Ostatnią część nagrody, czyli 100 zł za spełnienie warunków w maju, otrzymasz na konto maks. do 30 czerwca 2019 roku.

Załóż Konto Optymalne i zyskaj 200 zł

Konto Optymalne – opłaty

Szukasz darmowego konta? Świetnie trafiłeś, bo zarówno za prowadzenie rachunku, obsługę karty, wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą nie zapłacisz nic!

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł – opłata za obsługę karty do konta,
 • 0 zł – wpłata gotówki we wpłatomacie,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Grupy BNP Paribas i w ramach Global Alliance za granicą,
 • 0 złprzelew wewnętrzny i zewnętrzny online.

Przeczytaj pełną analizę Konta Optymalnego.

Zasady i czas trwania promocji

 1. Do promocji można przystąpić do 13 marca 2019 roku lub do wyczerpania puli 1 500 wniosków.
 2. Z promocji mogą skorzystać tylko osoby pełnoletnie, które przez ostatnie dwa lata nie miały konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zarejestrowanie się i złożenie wniosku o Konto Optymalne do 31 stycznia 2019 r. oraz podpisanie umowy o konto do 15 lutego.
 4. By otrzymać nagrodę, tzn. 200 zł, trzeba wykazać się aktywnością na koncie.

Opinia o promocji

200 zł za otworzenie konta, zalogowanie się do aplikacji, zapewnianie 1 000 zł wpływu i wykonanie pięciu przelewów z rachunku, to naprawdę dobra nagroda. Dlaczego? Bo Konto Optymalne to dobry i prawie bezpłatny rachunek. Podstawowe pytanie brzmi: czy potrzebny jest Ci rachunek bankowy? Jeśli tak, to Konto Optymalne będzie dobrym wyborem, a dzięki najnowszej promocji zyskasz dodatkowo 200 zł!

Regulamin promocji „Konto plus bonus”

Data zakończenia promocji:

Zakończona 267 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *