• Konta

Zyskaj 300 zł, otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Szukasz taniego rachunku z bonusem za otwarcie? Mam coś dla Ciebie! BNP Paribas kolejny raz promuje Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Za spełnienie banalnie prostych warunków otrzymasz 300 zł premii!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 102 dni temu

BNP Paribas nie zwalania tempa i z każdą kolejną promocją daje zarobić coraz więcej. Było już 150 zł do Biedronki, 200 zł do H&M i 250 zł w gotówce, a od dziś w ramach promocji „Premia na lato” można zgarnąć aż 300 zł! Warunki promocji są banalnie proste! Wystarczy wnioskować o konto, aktywować aplikację Gomobile, wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie oraz zapewnić wpływy w wysokości min. 1 000 zł.

Wnioski o konto można składać do 25 sierpnia 2019 r., ale warto się pospieszyć, bo przyjętych zostanie tylko 2 500 pierwszych zgłoszeń!

Kto może skorzystać z promocji BNP Paribas?

O Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w ramach promocji możesz wnioskować, jeśli:

 • masz min. 18 lat,
 • masz pełną zdolność do czynności prawnych,
 • jesteś nowym klientem, czyli od 9 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BNP Paribas ani rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią BNP Paribas.

Weź udział w promocji

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas – parametry

Konto Otwarte na Ciebie to najnowszy produkt BNP Paribas. Zagościł w ofercie banku 8 kwietnia 2019 roku. Czy jest atrakcyjny, sam oceń. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe. Za darmo wypłaca się też pieniądze z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash. Karta jest płatna. Ile? Standardowo bank daje w ramach tego rachunku trzy karty do wyboru, ale w ramach tej promocji możesz się zdecydować tylko na jedną – Kartę Otwartą na Dzisiaj. To najtańsza debetówka z oferty (3 zł) i co ważne, opłaty można w łatwy sposób uniknąć, płacąc nią min. raz w miesiącu. Poniżej szczegóły.

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj BNP Paribas – opłaty

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – za wydanie Karty Otwartej na Ciebie
 • 3 zł  – obsługa Karty Otwartej na Ciebie

Nie nie zapłacisz, jeśli wykonasz nią min. jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online,
 • 0/5 zł – płatności BLIK,

Nic nie zapłacisz za wypłaty BLIK z bankomatów zlokalizowanych na terenie banków BNP Paribas oraz z pozostałych bankomatów do dnia 11 listopada 2019 roku.

 • 0/5 zł – wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash/ z pozostałych bankomatów
 • 1 zł – cashback,
 • 5 zł – przelew ekspresowy.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jeszcze więcej na temat tego rachunku, to zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji?

 1. Do 25 sierpnia 2019 r. zarejestruj swój udział w promocji, zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie promocji.
 2. Zaczekaj na e-mail od banku – otrzymasz w nim potwierdzenie przystąpienia do promocji i link do wniosku o konto.
 3. Do 25 sierpnia 2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dziś – skorzystaj z linku przesłanego w e-mail.

UWAGA: Pamiętaj, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

 1. Do 31 sierpnia 2019 r. podpisz umowę o konto wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej.
 2. W każdym z miesięcy: wrześniu, październiku i listopadzie wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł.
NAGRODA: Premię o wartości 300 zł otrzymasz w dwóch turach. Pierwsze 150 zł otrzymasz do 31 października 2019 r. jeżeli we wrześniu 2019 r. wykonasz transakcje kartą na kwotę min. 300 zł i zapewnisz wpływy na rachunek w wysokości 1 000 zł. Drugie 150 zł otrzymasz do 30 grudnia 2019 r., jeżeli w październiku i listopadzie powtórzysz te dwie czynności.

Zarejestruj się w promocji

Zasady i czas trwania promocji

 1. Promocja BNP Paribas skierowana jest do nowych klientów.
 2. By wziąć udział w promocji, trzeba do 25 sierpnia złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dziś.
 3. W ramach promocji można otrzymać premię o wartości 300 zł.
 4. Podstawą do przyznania premii jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 300 zł oraz zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1 000 zł w miesiącach: wrzesień, październik i listopad.

Opinia o promocji BNP Paribas

300 zł za zwykłe czynności związane z korzystaniem z konta i darmowy rachunek, to naprawdę dobra propozycja! W ramach promocji masz do wykonania dwa proste zadania, a w zamian otrzymasz całkiem miły bonus – 300 zł! Jeśli szukasz taniego i funkcjonalnego rachunku dla siebie, to weź to konto i tę promocję pod uwagę!

Przydatne dokumenty:

fot. Jakob Owens, Unsplash

Data zakończenia promocji:

Zakończona 102 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Cześć 😉 550+ to inna promocja BNP Paribas. Do spełnienia są inne warunki i maksymalna wartość nagrody to właśnie 550 zł.
   Należy:
   a) otworzyć konto osobiste wraz z kartą (nagroda: 50 zł),
   b) od września do lutego należy wykonać min. 5 transakcji miesięcznie przez Google Pay lub Apple Pay – w zamian otrzymasz cashback w wysokości 3% wartości transakcji, lecz nie więcej niż 100 zł za każde 2 miesiące, czyli maks. można otrzymać 300 zł,
   c) od marca do maja 2020 roku należy zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1 500 zł miesięcznie + wykonać min. 1 przelew i min. 5 transakcji Google Pay lub Apple Pay (nagroda: 150 zł),
   d) od czerwca do sierpnia 2020 roku należy wykonać min. 5 transakcji przez Google Pay lub Apple Pay na kwotę min. 300 zł miesięcznie (nagroda: 50 zł).

   Ufff…. 😉

   • Omg sporo tych rzeczy do zrobienia. Chyba sobie Twoja wiadomość skopiuję żeby się nie pomylić co do kiedy zrobic… Ale i tak 550zł za darmo będzie w kieszeni! Dzięki za szybką odpowiedź. Jutro zakładam konto 🙂

   • @merol haha, trochę tego jednak jest :p Najgorsze właśnie to czekanie, ale z drugiej strony jak ktoś i tak ma w planach założyć konto to zawsze wpłynie jakaś dodatkowa sumka.

  • Rozumiem, że takich promocji nie można połączyć ze sobą? :p
   @merol no trochę tych rzeczy jest do zrobienia, no ale nikt nie da Ci takiej sumy pieniędzy od tak niestety

 1. @daga długo bo to dla prawdziwych klientow a nie dla łowców okazji czy promocji.
  @merol nie jest tak cięzko spełnic te warunki. Poradzisz sobie. Dotrzymaj tylko terminow 😀

  • bardzo fajna promocja, bo i konto Otwarte na Ciebie jest przyjemne i dodatkowo te bonusy za płatności to łatwa kasa.
   @szop, wystarczy sobie przypomnienia zrobić , Chociaż to są tak małe ilośći i kwoty,że myślę,że samo sie zrobi

 2. @Karola łatwa ale sporo odwleczona w czasie. Z tego co się orientowałem to dopiero w przyszłym roku spłyną pieniądze.
  @A dokładną rozpiskę terminów gdzie znajdę?

  • Cześć,

   podaję terminy:

   a) do 15 września 2019 roku otwórz konto osobiste wraz z kartą, a do 20 września 2019 roku podpisz umowę o konto (nagroda: 50 zł),
   b) od września 2019 do lutego 2020 roku wykonaj min. 5 transakcji miesięcznie przez Google Pay lub Apple Pay – w zamian otrzymasz cashback w wysokości 3% wartości transakcji, lecz nie więcej niż 100 zł za każde 2 miesiące, czyli maks. można otrzymać 300 zł,
   c) od marca do maja 2020 roku zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1 500 zł miesięcznie + wykonaj min. 1 przelew i min. 5 transakcji Google Pay lub Apple Pay (nagroda: 150 zł),
   d) od czerwca do sierpnia 2020 roku wykonaj min. 5 transakcji przez Google Pay lub Apple Pay na kwotę min. 300 zł miesięcznie (nagroda: 50 zł).

 3. @szop wydaje mi się, że jak ktoś by chciał założyć konto w BNP to i tak by to zrobił niezależnie od jakiś promocji i bonusów. Już widzę, jak dorośli, czy emeryci zapisują w kalendarzu żeby wykonać jakieś zadania. Na bank im się nie będzie chciało 😛
  @Karola według mnie to takie zabawy są dla osób , które już w czymś podobnym brały udział, i chcą się np sprawdzić czy i na dłuższą metę uda im się dotrzymać warunków.