• Karty

Zyskaj 400 zł do Leroy Merlin z kartą Citi Simplicity

Citi Handlowy nie zwalnia tempa i przygotował kolejną promocję dla osób, które skorzystają z karty kredytowej Citi Simplicity. Tym razem do zgarnięcia jest karta podarunkowa do sklepów Leroy Merlin o wartości 400 zł. Co zrobić, aby otrzymać nagrodę? Szczegóły poniżej.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 237 dni temu

Planujesz mały remont albo chcesz odświeżyć wnętrze nowymi dodatkami? Zapoznaj się z nową promocją Citi Handlowego. Możesz zyskać 400 zł na karcie podarunkowej do wykorzystania w sklepach Leroy Merlin. Warunki do spełnienia są minimalne – podpisanie umowy o kartę kredytową i aktywne korzystanie z niej przez maksimum 3 miesiące.

Kto może skorzystać z promocji Citi Handlowego?

Możesz skorzystać z promocji, jeśli:

 • od 1 stycznia 2018 roku nie miałeś karty kredytowej Citi Handlowego,
 • masz min. 18 lat, w obecnej firmie jesteś zatrudniony od min. 3 miesięcy, a Twój dochód wynosi min. 1 200 zł netto,
 • lub masz min. 18 lat, od min. 2 lat prowadzisz własną firmę oraz osiągasz dochód netto w wysokości min. 2 500 zł,
 • masz pozytywną historię kredytową.

Strona promocji

Karta Citi Simplicity – parametry

Citi Simplicity to bezpłatna karta kredytowa – bank nie pobiera opłat za wydanie i korzystanie z niej. Musisz jednak pamiętać o tym, że za transakcje gotówkowe i przelewy obowiązuje opłata. Dlatego używaj karty kredytowej z głową i wykonuj nią tylko niezbędne transakcje bezgotówkowe. Na posiadaczy Citi Simplicity czekają różne zniżki, programy lojalnościowe czy dostęp do przedsprzedaży biletów na największe wydarzenia. Dodatkowo okres bezodsetkowy karty wynosi 56 dni. 

Karta Citi Simplicity – opłaty:

 • 0 zł – opłata za wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za użytkowanie karty,
 • 0 zł – opłata za płatności kartą,
 • 8%, min. 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych,
 • 10% – oprocentowanie karty,

RRSO – 10,47%*.

*Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 769,87 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 230,82 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 31 marca 2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nagroda w promocji Citi Handlowego

Nagrodą w promocji jest karta podarunkowa do Leroy Merlin. Możesz zrobić nią zakupy o wartości do 400 zł brutto. Karta ma ważność 6 miesięcy. Po upływie terminu ważności nie będziesz mógł wykorzystać środków, które zostały na karcie. Nagroda zostanie wysłana na podany przez Ciebie adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki oferty promocyjnej.

Promocja dostępna na tej stronie

Co należy zrobić, żeby skorzystać z promocji?

 1. Do 12 grudnia 2019 roku wypełnij wniosek o otwarcie karty na stronie internetowej promocji (zrób to z odpowiednim wyprzedzeniem, żeby jeszcze w czasie trwania promocji, móc podpisać umowę o kartę)
 2. Czekaj na telefon od doradcy z banku – zadzwoni do Ciebie w ciągu 7–14 dni i pomoże Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Pamiętaj, przed zawarciem umowy musisz dostarczyć do banku dokument potwierdzający wysokość Twoich dochodów, np. skan wyciągu z konta.
 3. Zaloguj się do minimum raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile.
  Zrób to nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę!
 4. W ciągu trzech miesięcy wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą albo nośnikiem zbliżeniowym na łączną kwotę min. 2 000 zł.
 5. Czekaj na informację z banku o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Wiadomość otrzymasz w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z warunków promocji.

Zasady i czas trwania promocji

 1. Do promocji możesz przystąpić do 12 grudnia 2019 roku.
 2. Z promocji możesz skorzystać tylko, jeśli jesteś nowym klientem banku, czyli od 1 stycznia 2018 roku nie miałeś w Citi Handlowym karty kredytowej.
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest: złożenie wniosku o kartę kredytową, zalogowanie się do serwisu internetowego banku i wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 2 000 zł.
 4. Nagrodą jest karta podarunkowa o wartości 400 zł do zrealizowania w sklepach Leroy Merlin.
 5. Nagroda zostanie wysłana na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

Opinia o promocji

Citi Handlowy kolejny raz kusi nowych klientów. Jeśli więc i tak chciałeś wnioskować o kartę kredytową, a w dodatku lubisz robić zakupy w Leroy Merlin, możesz przyjrzeć się tej promocji. Plusem są proste warunki do spełnienia – w ciągu 3 miesięcy musisz zrobić transakcje bezgotówkowe na 2 000 zł kartą kredytową – i dobra, tania karta kredytowa. Polecamy.

Przydatne dokumenty:

fot. depositphotos

Data zakończenia promocji:

Zakończona 237 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *