• Karty

Zgarnij bilety w przedsprzedaży na koncerty w serwisie Live Nation z kartą Citi Cimplicity

Koncerty to Twój żywioł? Z kartą Citi Simplicity możesz sobie ułatwić polowanie na bilety na największe wydarzenia, kupując je w przedsprzedaży! Jak to działa? Sprawdź!

Data zakończenia promocji:

Ważna do odwołania

Jay-Z & Beyoncé, Maroon 5, Metallica, Pink, Bon Jovi, Muse, Backstreet Boys, Disturbed, Phil Collins – to tylko kilka muzycznych osobowości, na których koncerty posiadacze karty Citi Simplicity mogli kupić bilety w przedsprzedaży. A to nie wszystko! Z tą kartą kredytową zyskuje się koncertowo, nie tylko dostęp do biletów, ale rabaty w ramach programu Citi Specials, nagrody za punkty, a w najnowszej promocji także telefon Xiaomi Redmi 6A.

Gdzie jest haczyk? Nie ma. To najlepsza i najtańsza karta kredytowa na rynku. Jeśli więc tylko chcesz mieć taki produkt w swoim portfelu, to zapoznaj się ze szczegółami!

Kto może skorzystać z promocji Citibanku?

Z promocji mogą skorzystać:

 • tylko nowi klienci, czyli tacy, którzy nie mają żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2017 roku; posiadanie ROR-u czy innego produktu w Citibanku nie wyklucza z udziału w promocji,
 • osoby fizyczne, które mają min. 21 lat, dochód netto min. 1 200 zł i są zatrudnione w danej firmie od min. 3 miesięcy,
 • osoby prowadzące działalność, które mają min. 25 lat, prowadzą ją min. 2 lata, uzyskujące miesięczny dochód netto min. 2 500 zł.

Jeśli spełniasz te warunki, to wystarczy, że złożysz wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Poniżej znajdziesz informację o opłatach, jakie wiążą się z ich użytkowaniem.

Wnioskuj o kartę Citi Simplicity

Citi Simplicity – parametry

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najtańszych kredytówek na rynku. Bank nie pobiera opłat za jej wydanie i użytkowanie, a przy tym daje aż 56 dni na spłatę zadłużenia. Przyznacie, że to korzystne warunki? Poniżej znajdziesz szczegółowe parametry tego produktu, a jeśli nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej, to zachęcam Cię do zapoznania się szerzej z jej działaniem. Niezbędne informacje znajdziesz w moim poradniku o kartach kredytowych.

 • 0 zł – opłata za wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za użytkowanie karty,
 • 0 zł – opłata za płatności kartą,
 • 6%, min. 10 zł – wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych,
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych,
 • 3,50% – wysokość spłaty minimalnej,
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego,
 • RRSO – 10,47%*.

*Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana 25 września 2018 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Co należy zrobić, by zyskać dostęp do biletów w przedsprzedaży?

 1. Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity
   Wypełniając formularz, wyraź dwie zgody marketingowe:

  • na przetwarzanie Twoich danych osobowych,
  • na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym.
 2. Dostarcz do Citibanku dokument potwierdzający Twoje źródło dochodów, m.in. dokument dochodowy, na podstawie którego bank określi Twoją zdolność kredytową.
 3. Podpisz umowę o wydanie i prowadzenie karty kredytowej.
 4. Zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online.
 5. Zarejestruj się do programu Priceless Specials i wyszukuj bilety na wydarzenia muzyczne!

Sprawdź na stronie Citi Specials, czy bilety na wydarzenie muzyczne, na które chcesz iść, są w specjalnej przedsprzedaży dla posiadaczy kart Citi Handlowy. Jeśli tak, to zapamiętaj, kiedy rozpoczyna się przedsprzedaż i tego dnia, za pomocą przycisku „Kup bilet”, wnioskuj o bilety.

Wnioskuj o kartę Citi Simplicity

Co musisz wiedzieć o kupowaniu biletów w ramach przedsprzedaży z kartą Citi Simplicity?

 1. Bilety kupujesz poprzez stronę Live Nation – zostaniesz na nią przeniesiony po kliknięciu w przycisk „Kup bilet” na stronie Citi Specials.
 2. Przedsprzedaż na każde wydarzenia rozpoczyna się o z góry wyznaczonej godzinie.
 3. Podczas zakupu biletu zostaniesz poproszony o kod promocyjny uprawniający do udziału w przedsprzedaży – tu podaj 6 pierwszych cyfr Twojej karty kredytowej Citi Handlowy, którą chcesz zapłacić za bilety.
 4. Liczba biletów, które możesz kupić, jest zawsze ograniczona – czasami są to cztery, czasami jest to osiem biletów na osobę.
 5. Pula biletów w przedsprzedaży jest ograniczona!
 6. Bilety nie są imienne.

Wnioskuj o kartę Citi Simplicity

Jeśli lubisz chodzić na koncerty, zwłaszcza te dużego formatu, a do tego chciałbyś mieć w portfelu kartę kredytową, to polecam Ci Citi Simplicity. Zyskasz nie tylko dostęp do biletów, lecz także liczne wiążące się z kartą programy rabatowe, a jeśli złożysz wniosek do 24 kwietnia 2019 – także telefon Xiaomi Redmi 6A i najlepszą kartę kredytową na rynku!

Przydatne dokumenty:

Data zakończenia promocji:

Ważna do odwołania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *