• Karty

Dwuletni dostęp do prenumeraty Wyborcza.pl premium za założenie karty Citi Simplicity w promocji Citibanku

Lubisz być na bieżąco z informacjami z Polski i świata? Dobrze się składa. Citi Handlowy przygotował właśnie promocję swojej karty kredytowej Citi Simplicity, w której za spełnienie warunków banku otrzymasz dwuletnią prenumeratę Wyborcza.pl w pakiecie premium o wartości ok. 720 zł. Dodatkowo, za aktywne korzystanie z karty możesz zyskać złagodzenie warunków uniknięcia comiesięcznych opłat. Co należy zrobić, by skorzystać z promocji? Sprawdź koniecznie analizę tej promocji.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

25 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj kod dostępu na 24 miesiące do Prenumeraty Cyfrowej Wyborcza.pl Pakiet Premium” możesz zyskać kod dostępu na 24 miesiące do Prenumeraty Cyfrowej Wyborcza.pl – i to do Pakietu Premium. Wartość nagrody to łącznie ok. 720 zł. Dodatkowo, z kodu będą mogły skorzystać oprócz Ciebie dwie inne osoby, którym przekażesz kod.

Ważne! Z kodu do prenumeraty mogą skorzystać tylko osoby, które w chwili jego aktywacji nie mają konta w serwisie Wyborcza.pl i założą je w związku z uczestnictwem w promocji.

Dodatkowo, w ramach promocji możesz zyskać lepsze warunki uniknięcia opłat za kartę kredytową przez rok – nie musisz zrealizować transakcji bezgotówkowych w każdym miesiącu na min. 1 000 zł, wystarczy, że wyniosą one min. 300 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Oto wszystkie wymagania, jakie należy spełnić, by przystąpić do promocji. Otrzymasz kartę kredytową, jeśli:

 • masz min. 18 lat, w obecnej firmie jesteś zatrudniony od min. 3 miesięcy, a Twój dochód wynosi min. 1 200 zł netto,
  albo
 • masz min. 18 lat, od min. 2 lat prowadzisz własną firmę oraz osiągasz dochód netto w wysokości min. 2 500 zł.
Ponadto musisz być nowym klientem banku, co oznacza, że nie miałeś w banku Citi Handlowym karty kredytowej od min. 1 stycznia 2019 roku.

Uwaga, musisz się liczyć z tym, że do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego.

Czas trwania promocji

Promocja Citi Handlowy trwa do 15 lutego 2021 r.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji?

 1. Do 15 lutego 2021 r.: złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity banku Citi Handlowego i podpisz umowę

UWAGA! W ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku dostarcz do banku dokumenty poświadczające Twoje dochody. 

 1. Nie później niż do końca 1 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy:
 • min. raz zaloguj się do bankowości internetowej banku Citi Handlowego.

  3. Nie później niż do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy: 
 • dokonaj transakcji swoją kartą kredytową na łączną kwotę min. 1 500 zł.

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki akcji. W ciągu 30 dni od otrzymania nagrody, aktywuj bonus – zrobisz to na specjalnej stronie, wpisując otrzymany kod oraz swój adres e-mail.

 1. W pierwszym roku posiadania karty (od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy):
 • wykonuj nią transakcje bezgotówkowe na min. 300 zł miesięcznie – w ten sposób unikniesz opłat za jej obsługę.

Citi Simplicity – parametry

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najbardziej popularnych kredytówek na rynku. Co prawda obecnie bank pobiera opłaty za jej wydanie i użytkowanie, ale przy tym daje aż 56 dni na spłatę zadłużenia. Poniżej znajdziesz szczegółowe parametry tego produktu, a jeśli nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej, to zachęcam Cię do zapoznania się szerzej z jej działaniem. Niezbędne informacje znajdziesz w naszym poradniku o kartach kredytowych.

 • 0 zł/12 zł mies. (144 zł opłata roczna) – opłata za wydanie kartyNic nie zapłacisz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1 000 zł – opłata zostanie Ci zwrócona w kolejnym cyklu rozliczeniowym.
 • 0 zł/12 mies.  – opłata za użytkowanie karty,

Nic nie zapłacisz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1 000 zł – opłata zostanie Ci zwrócona w kolejnym cyklu rozliczeniowym.

 • 10%, min. 20 zł – wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych,
 • 6,8% – prowizja przy płatnościach kartą za granicą,
 • 3,42%, min. 30 zł – wysokość spłaty minimalnej,
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego,
 • 7,2% – oprocentowanie,
 • 10,24% – RRSO.

*Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10 538,28 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 538,28 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej kartą główną 144 zł, odsetki 394,28 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 878,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/08/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

Opinia o promocji

Najnowsza promocja banku Citi Handlowy to świetna okazja dla czytelników Wyborcza.pl do założenia karty kredytowej Citi Simplicity. W zamian za comiesięczne płatności bezgotówkowe możesz zgarnąć kod dostępu na 24 miesiące do Prenumeraty Cyfrowej Wyborcza.pl, Pakietu Premium, o wartości ok. 720 zł.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

25 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *