• Karty

Zgarnij smartfona OPPO AX7 z kartą kredytową Citi Simplicity

Citi Handlowy znów zaskakuje ciekawą promocją. Tym razem za założenie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie kilku warunków, możesz otrzymać w prezencie powitalnym smartfon OPPO AX7 4GB/64GB. Co należy zrobić, aby zdobyć nowy telefon o wartości 799 zł? Sprawdź koniecznie analizę tej promocji!

Data zakończenia promocji:

5 dni do końca

Citi Handlowy właśnie uruchomił nową promocję, w której w ramach prezentu powitalnego za założenie karty kredytowej Citi Simplicity możesz otrzymać nowy smartfon OPPO AX7 4GB/64GB, o wartości 799 zł. Co należy zrobić, aby zdobyć nagrodę? Szczegóły promocji poniżej.

Kto może skorzystać z promocji Citi Handlowego?

Możesz skorzystać z promocji, jeśli:

 • od 1 stycznia 2017 roku nie miałeś głównej karty kredytowej Citi Handlowego,
 • masz pełną zdolność do czynności prawnych,
 • masz ukończone 18 lat i Twój dochód to min. 1 200 zł netto, a w obecnej firmie jesteś zatrudniony min. 3 miesiące,
 • masz ukończone 18 lat, prowadzisz działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągasz dochód w wysokości min. 2 500 zł netto.

Złóż wniosek

Karta Citi Simplicity – parametry

Karta Citi Simplicity banku Citi Handlowego to jedna z najtańszych kart kredytowych na rynku. Nic nie zapłacisz za jej wydanie i użytkowanie. Dodatkowo masz możliwość rozłożenia zadłużenia na raty, a także zyskujesz dostęp do programu Mastercard Priceless Specials, gdzie za każdą transakcję dokonaną przy użyciu karty kredytowej otrzymasz punkty, które możesz wymienić na nagrody.

Jeśli nie miałeś jeszcze karty kredytowej, przed skorzystaniem z oferty, koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem o kartach kredytowych. Dowiesz się z niego, jak korzystać z tego produktu, a także, jak spłacać zadłużenie na karcie, aby nie zapłacić żadnych opłat dodatkowych! 

Karta Simplicity – opłaty

 • 0 zł – opłata za wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za użytkowanie karty,
 • 0 zł – opłata za płatności kartą,
 • 8%, min. 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych,
 • 10% – oprocentowanie karty,
 • RRSO – 10,47%*.

*Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 769,87 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 230,82 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 31 marca 2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Złóż wniosek

Nagroda w promocji Citi Handlowego

Nagrodą w najnowszej promocji Citi Handlowego jest smartfon OPPO AX7, 4GB/64GB, z wyświetlaczem 6.2”, aparatem przednim 13 Mpix i baterią 4 230 mAh. Jego wartość to aż 799 zł. To gratka, ponieważ nieczęsto bank w ramach prezentu powitalnego za założenie karty kredytowej daje nagrodę o takiej wartości. Smartfon zostanie wysłany kurierem na podany przez Ciebie adres korespondencyjny najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji?

 1. Do 20 listopada 2019 r. wypełnij i prześlij do Citi Handlowego formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej promocji oraz złóż wniosek o wydanie karty i podpisz umowę.
  Uwaga! Będziesz też musiał przedłożyć dokumenty potwierdzające Twój dochód.
 2. Przynajmniej raz zaloguj się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile. Zrób to w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę!
  Przykładowo: Jeśli podpiszesz umowę we wrześniu, to do końca grudnia masz czas na zalogowanie się do Citibank Online.
 3. Wykonaj transakcje bezgotówkowe swoją kartą Citi Simplicity o łącznej wartości min. 4 000 zł. Zrób to nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Po spełnieniu wszystkich warunków, otrzymasz informację z banku o przyznaniu Ci nagrody – otrzymasz ją w serwisie Citibank Online najpóźniej miesiąc po spełnieniu warunków.

Pamiętaj! W dniu otrzymania nagrody Twoja karta kredytowa musi być aktywna.

Zasady i czas trwania promocji

 1. Do promocji możesz przystąpić do 20 listopada 2019 roku.
 2. Możesz z niej skorzystać, jeśli jesteś nowym klientem banku, tzn. od 1 stycznia 2017 roku nie miałeś w Citi Handlowym karty kredytowej.
 3. Aby przystąpić do promocji, musisz złożyć wniosek o kartę kredytową i podpisać umowę o kartę, a także w ciągu trzech miesięcy od podpisania umowy:
  • zalogować się choć raz do bankowości internetowej,
  • wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 4 000 zł.
 4. Nagrodą w promocji jest smartfon OPPO AX7, 4GB/64GB o wartości 799 zł brutto.
 5. Smartfon otrzymasz przesyłką kurierską najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków.

Najnowsza promocja Citi Handlowego to niezła okazja dla łowców promocji, a także wszystkich, którzy rozważają uruchomienie karty kredytowej. Citi Simplicity to jedna z najtańszych kart kredytowych na rynku. Warunki do spełnienia nie są wygórowane – wystarczy w określonym czasie choć raz zalogować się do bankowości internetowej, a także wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 4 000 zł. Mimo że kwota może się wydawać wysoka, to na spełnienie tego warunku masz aż trzy pełne miesiące. Podsumowując, jeśli zastanawiałeś się nad uruchomieniem karty kredytowej, lubisz płacić kartą, a dodatkowo będziesz w stanie wykonać transakcje na wymaganą kwotę w określonym czasie, ta promocja jest jak najbardziej dla Ciebie. 

 

fot. Tran Quang Thien, Unsplash

Data zakończenia promocji:

5 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *