• Konta

Zyskaj do 250 zł premii za otwarcie konta w promocji BNP Paribas + nawet 5 000 zł biorąc udział w konkursie

BNP Paribas przygotował kolejną akcję promocyjną związaną z Kontem Otwartym na Ciebie. W promocji „Złota Polska Premia” możesz zdobyć 250 zł premii gotówkowej. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie i spełnić kilka warunków promocji. Dodatkowo, możesz wziąć udział w konkursie fotograficznym “Wygraj Jesienią” i zdobyć nawet 5 000 zł. Co musisz zrobić, aby otrzymać premię?

Data zakończenia promocji:

Zakończona 47 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Złota Polska Premia” możesz zyskać nawet 250 zł za otwarcie konta i spełnienie warunków promocji. Nagroda składa się z premii gotówkowej w wysokości 250 zł, wypłacanej za spełnienie poszczególnych warunków w 3 częściach: 50, 100 zł i 100 zł.

Dodatkowo, możesz wziąć udział w konkursie fotograficznym BNP Paribas “Wygraj Jesienią” i zdobyć  nawet 5 000 zł. Komisja konkursowa wyłoni 5 najciekawszych zdjęć, przyznając jedną nagrodę główną w wysokości 5 000 zł oraz 4 nagrody pocieszenia (2 x 1500 zł i 2 x 1000 zł).

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Złota Polska Premia” BNP Paribas, jeśli:

  • masz ukończone 18 lat,
  • jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Jeśli  chcesz się starać o nagrodę w konkursie “Wygraj Jesienią”, to musisz wiedzieć, że obowiązuje dłuższy okres karencji –  bank wymaga nieposiadania konta w okresie min. 15 miesięcy ostatnich miesięcy

Czas trwania promocji

Promocja “Złota Polska Premia” BNP Paribas trwa do 15 listopada 2020 r. lub do momentu osiągnięcia puli 2 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć. 

Aby wziąć udział w konkursie “Wygraj Jesienią” musisz, po zarejestrowaniu się w promocji “Złota Polska Premia”, za pośrednictwem strony konkursu w terminie od 18 listopada 2020 r. do 15 grudnia 2020, wysłać fotografię w temacie „Śladami jesieni”. 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 15 listopada 2020 r.: 

  • zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 2 000 sztuk!

  • Jeśli dodatkowo chcesz wziąć udział w konkursie “Wygraj Jesienią” zaznacz w formularzu, że chcesz wziąć udział w konkursie i zaakceptuj jego regulamin.

2. Do 25 listopada 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty, poprzez nadanie numeru PIN!

3. W listopadzie 2020 r. spełnij następujące warunki banku:

  • min. raz zaloguj się do bankowości internetowej Pl@net/GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile,
  •  wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową kartą.

Za spełnienie warunków w listopadzie otrzymasz 50 zł – informację o przyznaniu nagrody otrzymasz do 21 grudnia na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji. Premię dostaniesz najpóźniej do 31 grudnia 2020 r.

4. Jeśli starasz się o nagrodę w konkursie: w okresie od 18 listopada do 15 grudnia 2020 r. wejdź na stronę konkursu (podając swój adres e-mail , którym rejestrowałeś się w konkursie) i wyślij kreatywną fotografię pod tytułem „Śladami jesieni”.

Złóż oświadczenie dotyczące zgody na publikację fotografii przez Organizatora.

Laureaci konkursu zostaną poinformowani o przyznaniu nagrody do 15 stycznia 2021 r. Nagroda zostanie przekazana do 31 stycznia 2021 r.

5. W grudniu 2020 r. spełnij następujące warunki banku:

  • wykonaj min. 2 przelewy w bankowości internetowej lub mobilnej;
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 500 zł.

Za spełnienie warunków w grudniu otrzymasz premię w wysokości 100 zł. Nagrodę otrzymasz do końca stycznia 2021 r.

6. W styczniu 2021 r. spełnij następujące warunki banku:

  • wykonaj min. 2 przelewy w bankowości internetowej Pl@net/GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile,
  • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 1 000 zł.

Za spełnienie warunków w styczniu otrzymasz premię w wysokości 100 zł. Nagrodę otrzymasz do końca lutego 2021 r.  

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Opinia o promocji

Najnowszą promocją „Złota Polska Premia” BNP Paribas znowu pozytywnie zaskakuje. Tym razem nowi klienci, którzy założą Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą, mogą w łatwy sposób zyskać 250 zł. Za spełnienie prostych warunków – typu wykonanie kilku przelewów, płatności kartą czy zapewnienie wpływów na konto – zyskasz 250 zł premii gotówkowej. Dodatkowo, możesz wziąć udział w konkursie “Wygraj Jesienią” – wystarczy, że wyślesz zdjęcie w tematyce jesiennej zgodne z regulaminem konkursu, a możesz wygrać nawet 5 000 zł. Podsumowując – proste warunki do spełnienia i zdobycia premii 250 zł, możliwość wygrania nawet 5 000 zł w konkursie fotograficznym i darmowe konto osobiste. Jeśli właśnie zastanawiasz się nad założeniem konta w banku, warto zwrócić uwagę na ofertę BNP Paribas. Tylko pamiętaj, najnowsza akcja trwa krótko i jest limitowana, dlatego warto się spieszyć!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 47 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *