• Konta

Oszczędzanie z Kontem Citi Priority: 4% w skali roku!

Darmowe konto osobiste wraz z rachunkiem oszczędnościowym oprocentowanym 4% w skali roku? Teraz to możliwe! Otwórz bezpłatne Konto Internetowe Citi Priority Citi Handlowego i pomnóż swoje środki. Sprawdź szczegóły.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 363 dni temu

Kampania zakończona przed czasem!

Ze świecą szukać konta oszczędnościowego, którego oprocentowanie zrobi pozytywne wrażenie. Dlatego 4% w skali roku to obecnie bardzo dobra oferta. Oczywiście tak wysoki procent obowiązuje tylko na początku użytkowania i jest ograniczony kwotowo, ale i tak warto skorzystać z takiego rachunku oszczędnościowego. Co trzeba zrobić, by przystąpić do promocji?

Kto może otworzyć Konto Internetowe Citi Priority?

Możesz skorzystać z aktualnej promocji Citi Handlowego, jeśli spełniasz poniższe warunki:

 • od min. 1 stycznia 2017 roku nie miałeś w tym banku konta osobistego lub konta oszczędnościowego
 • od min. 1 stycznia 2017 roku nie byłeś współposiadaczem lub pełnomocnikiem do konta w Citi Handlowym.

Złóż wniosek w promocji

Konto Internetowe Citi Priority – opłaty

Konto Internetowe Citi Priority jest bezwarunkowo darmowe! Oznacza to tyle, że nic nie zapłacisz za jego otwarcie, prowadzenie oraz wykonywanie podstawowych czynności bankowych. Oto, jak kształtują się podstawowe opłaty:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – prowadzenie konta,
 • 0 zł – miesięczna opłata za obsługę karty,
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł – przelewy wewnętrzne i zewnętrzne online.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Sprawdź analizę Konta Internetowego Citi Priority!

Złóż wniosek w promocji

Nagroda w promocji

Nagrodą w promocji jest możliwość założenia bezpłatnego konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 4% w skali roku. Niestety, promocyjne oprocentowanie obowiązuje tylko przez pierwsze 4 miesiące i dotyczy kwoty nie wyższej niż 10 000 zł. Dodatkowo, jeśli spełnisz warunki banku, otrzymasz bezpłatne przelewy krajowe natychmiastowe Express Elixir w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online i w Automatycznym Bankierze – 3 przelewy w miesiącu.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji Citi Handlowego?

Jeśli chcesz otrzymać preferencyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, to musisz wykonać kilka kroków.

 1. Wypełnij formularz kontaktowy za pomocą linku promocyjnego.
 2. Poczekaj na kontakt doradcy z banku.
 3. Otwórz Konto Internetowe Citi Priority.
  Zrób to najpóźniej do 27 czerwca 2019 roku.
 4. Otwórz bezpłatne Konto Oszczędnościowe Citi Handlowego.
  Zrób to najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto osobiste.
 5. Zleć otrzymywanie wynagrodzenia na swoje Konto Internetowe Citi Priority.
  Pod uwagę brane będą wpływy z wynagrodzenia za umowę o pracę/ emerytury/ renty przekazywane przez pracodawcę/ organ emerytalno-rentowy. Wysokość dochodów musi wynosić min. 2 000 zł.

  Wynagrodzenie musi wpływać na Twoje konto przez 4 kolejne miesiące następujące po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto Oszczędnościowe!

  W zamian zyskasz promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym, czyli 4% w skali roku. Oprocentowanie obowiązywać będzie przez pierwsze 4 miesiące dla kwoty do 10 000 zł. Oprocentowanie podstawowe, obowiązujące po upływie czterech miesięcy, wynosi, uwaga: 0,1%.

Przykład:

W maju wypełnisz formularz i z pomocą doradcy otworzysz Konto Internetowe Citi Priority. W czerwcu otworzysz promocyjne Konto Oszczędnościowe oraz zlecisz pracodawcy wypłacanie wynagrodzenia na Twoje nowe konto w Citi Handlowym. W lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę na kwotę 2 500 zł. W sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie zyskasz na koncie oprocentowanie promocyjne w wysokości 4% w skali roku. Warunkiem jest nieprzekroczenie kwoty 10 000 zł. W grudniu oprocentowanie na koncie spadnie do 0,1% w skali roku.

Zasady i czas trwania promocji

 1. Promocja obowiązuje od 8 kwietnia do 27 czerwca 2019 roku.
 2. Uczestnik zobowiązany jest otworzyć bezpłatne Konto Internetowe Citi Priority oraz Konto Oszczędnościowe.
 3. Nagrodą w promocji jest oprocentowanie w wysokości 4% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym.
 4. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez 4 miesiące dla kwoty do 10 000 zł.
 5. Warunkiem otrzymywania oprocentowania promocyjnego jest zlecenie otrzymywania wynagrodzenia w wysokości min. 2 000 zł miesięcznie na Konto Internetowe Citi Priority.
 6. Wynagrodzenie musi pochodzić z tytułu umowy o pracę, z emerytury lub renty.

Skorzystaj z promocji

Opinie o promocji Citi Handlowego

Czy promocja Citi Handlowego jest atrakcyjna? Niekoniecznie. Po pierwsze, trzeba założyć aż dwa produkty: konto osobiste oraz konto oszczędnościowe. Choć oba rachunki są darmowe, to warunek do spełnienia nie jest byle jaki – trzeba zlecić przelewanie swojego wynagrodzenia na rachunek w Citi Handlowym. Co więcej, musi to być kwota min. 2 000 zł. Po drugie, promocyjne oprocentowanie, choć jest kuszące, to obowiązuje tylko przez pierwsze 4 miesiące i tylko dla kwoty do 10 000 zł.

Jeśli szukasz darmowego konta osobistego, a przy okazji masz wolne środki, które chcesz pomnożyć, to owszem, warto wówczas skorzystać z tej oferty. Jeśli zaś jesteś łowcą promocji bankowych i liczysz na dobrą nagrodę, to tę promkę śmiało możesz odpuścić 😉

 

Przydatne dokumenty:

fot. David Pisnoy, Unsplash

Data zakończenia promocji:

Zakończona 363 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *