• Karty

TIDAL przez dwa lata za darmo z kartą Citi Simplicity!

Muzyka to Twój żywioł? Mógłbyś słuchać jej bez końca? Z kartą Citi Simplicity będziesz mógł jej słuchać za darmo w serwisie TIDAL, i to aż przez dwa lata! Zyskasz też dostęp do limitowanych przedsprzedaży na koncerty największych gwiazd w ramach Live Nation. Zainteresowany? Szczegóły poniżej!

Data zakończenia promocji:

46 dni do końca

477,60 zł – tyle kosztowałoby Cię wykupienie dostępu do serwisu TIDAL na dwa lata. Z kartą Citi Simplicity masz to za darmo. Zyskujesz więc prawie 500 zł i dostęp do ponad 60 mln utworów muzycznych, wielu wywiadów i filmów! A to nie wszystko. Z tą kredytówką zyskujesz koncertowo – w przenośni i dosłownie – bo karta Citi Simplicity daje Ci jeszcze dostęp do limitowanych przedsprzedaży na koncerty największych gwiazd w ramach Live Nation

Co zrobić, by to wszystko otrzymać? Wnioskować o najtańszą i najlepszą kartę kredytową na rynku i wykazać się aktywnością. Dokładne informacje znajdziesz poniżej!

Kto może skorzystać z promocji Citibanku?

Z promocji mogą skorzystać:

 • tylko nowi klienci, czyli tacy, którzy nie mają żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2017 roku; posiadanie ROR-u czy innego produktu w Citibanku nie wyklucza z udziału w promocji,
 • osoby fizyczne, które mają min. 21 lat, dochód netto min. 1 200 zł i są zatrudnione w danej firmie od min. 3 miesięcy,
 • osoby prowadzące działalność, które mają min. 25 lat, prowadzą ją min. 2 lata, uzyskujące miesięczny dochód netto min. 2 500 zł.
 • osoby, które nigdy nie korzystały z subskrypcji w serwisie TIDAL.

Jeśli spełniasz te warunki, to wystarczy, że złożysz wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Poniżej znajdziesz informację o opłatach, jakie wiążą się z jej użytkowaniem.

Wnioskuj o kartę Citi Simplicity

Citi Simplicity – parametry

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najtańszych kredytówek na rynku. Bank nie pobiera opłat za jej wydanie i użytkowanie, a przy tym daje aż 56 dni na spłatę zadłużenia. Przyznacie, że to korzystne warunki? Poniżej znajdziesz szczegółowe parametry tego produktu, a jeśli nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej, to zachęcam Cię do zapoznania się szerzej z jej działaniem. Niezbędne informacje znajdziesz w moim poradniku o kartach kredytowych.

 • 0 zł – opłata za wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za użytkowanie karty,
 • 0 zł – opłata za płatności kartą,
 • 6%, min. 10 zł – wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych,
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych,
 • 3,50% – wysokość spłaty minimalnej,
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego,
 • RRSO – 10,47%*.

*Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 147 69,87 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 230,82 zł. Kalkulacja została dokonana 31 marca 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Co należy zrobić, by zyskać dostęp do serwisu TIDAL?

 1. Do 31 grudnia 2019 r. wypełnij formularz informacyjny.
  Wypełniając formularz, wyraź dwie zgody marketingowe:

  • na przetwarzanie Twoich danych osobowych, 
  • na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym.
 2. Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity – skontaktuje się z Tobą w tej sprawie przedstawiciel Citibanku i podczas rozmowy wypełnicie wspólnie wniosek.
 3. Dostarcz do Citibanku dokument potwierdzający Twoje źródło dochodów, m.in. dokument dochodowy, na podstawie którego bank określi Twoją zdolność kredytową.
 4. Podpisz umowę o wydanie i prowadzenie karty kredytowej.
 5. Do końca 3. miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zawarłeś umowę o kartę, wykonaj dwa zadania:

  • zaloguj się przynajmniej raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub w aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • dokonaj płatności swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500 zł.
 6. W ciągu 60 dni otrzymasz kod do aplikacji TIDAL.
 7. Załóż konto na platformie TIDAL i wpisz kod z otrzymanego vouchera.

 Wnioskuj o kartę Citi Simplicity

Zasady i czas trwania promocji

 1. Do promocji możesz przystąpić najpóźniej do 31 grudnia 2019 roku.
 2. By otrzymać bezpłatny dostęp do serwisu TIDAL na dwa lata, musisz spełnić wymogi banku – zalogować się do bankowości internetowej i dokonać w ciągu trzech miesięcy płatności bezgotówkowych kartą kredytową Citi Simplicity na łączną kwotę min. 1 500 zł.
 3. Nagrodę otrzymasz w ciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków banku.
 4. By wykorzystać voucher, należy założyć konto na platformie TIDAL i wpisać kod z vouchera. 

Czy warto skorzystać z promocji Citi Handlowego? 

Jeśli lubisz słuchać muzyki i chciałbyś mieć dostęp do serwisu TIDAL, to zdecydowanie tak! Warunek jest jeden: musisz odpowiedzialnie korzystać z karty kredytowej. Co to oznacza? To, że będziesz jej używał tylko do płatności bezgotówkowych, a swoje zadłużenie spłacał w okresie bezodsetkowym. Wówczas za kartę nic nie zapłacisz, a wydając 1 500 zł, otrzymasz bezpłatny dostęp do serwisu na aż dwa lata, czyli zaoszczędzisz prawie 500 zł! 

 

fot. Alice Moore, Unsplash

Data zakończenia promocji:

46 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *