• Konta

Zdobądź 200 zł na produkty marki Salomon za założenie CitiKonta w Citi Handlowym

Sporty zimowe to coś co lubisz najbardziej? A może dodatkowo szukasz jeszcze darmowego konta bankowego? Jeśli tak, to najnowsza promocja Citi Handlowego jest właśnie dla Ciebie. Za założenie CitiKonta i proste aktywności, możesz otrzymać voucher o wartości 200 zł do wykorzystania na zakup produktów marki Salomon. Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji?

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

68 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Aktywni z Salomonem i CitiKontem” możesz zdobyć łącznie nawet 200 zł w formie  vouchera do wykorzystania na zakup produktów marki Salomon w sklepach Intersport.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Aktywni z Salomonem i CitiKontem”, jeśli:

  •  masz ukończone 18 lat,
  •  po 1 stycznia 2020 r. nie posiadałeś w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego, ani nie byłeś ich współposiadaczem. 

Czas trwania promocji

Promocja Citi Handlowy trwa do 31 marca 2021 r. lub do momentu osiągnięcia puli 500 rachunków otwartych w promocji. Dlatego warto się spieszyć, bo zapewne akcja zakończy się wcześniej.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji?

  1. Do 31 marca 2021 r.:

złóż wniosek o CitiKonto i podpisz umowę – wyraź zgodę na informacje handlowe i w ciągu 10 dni od otwarcia rachunku zaakceptuj regulamin promocji.

Pamiętaj! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi tylko 500 sztuk, dlatego nie warto czekać do ostatniego dnia promocji.

  1. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:
  •  zapewnij wpływy na konto z tytułu wynagrodzenia/emerytury/renty itp. w wysokości min. 2 000 zł.
  •  wykonaj transakcje bezgotówkowe Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł
  •  min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile

Za spełnienie tych warunków otrzymasz voucher o wartości 200 zł na produkty marki Salomon do wykorzystania w sklepach Intersport. Nagroda trafi na Twoje konto najpóźniej do końca kolejnego miesiąca. Znajdziesz ją w bankowości internetowej w zakładce Korzyści i produkty.

CitiKonto – opłaty

CitiKonto po krótkiej przerwie powróciło do oferty Citi Handlowego w nowej odsłonie, która spodoba się wielu osobom. Teraz bank oferuje darmowe prowadzenie konta, kartę z usługą wielowalutową, a także m.in. trzy darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu. Co jeszcze wyróżnia CitiKonto? Sprawdź naszą analizę.

Opinia o promocji

Citi Handlowy kusi klientów do otwarcia darmowego CitiKonta. Obecna promocja spodoba się zwłaszcza fanom białego szaleństwa. To dobra okazja do zdobycia w prosty sposób vouchera o wartości 200 zł do wykorzystania na produkty marki Salomon. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków promocji, jak zapewnienie wpływów czy płatności bezgotówkowe, a także być szybkim – z bonusu może skorzystać tylko pierwsze 500 osób, które założą konto. Podsumowując, promocja warta uwagi, tylko trzeba się spieszyć, bo jest limitowana.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

68 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *