• Konta

Zdobądź 200 zł za otwarcie konta w promocji „Money Mania 23” w Santander Bank Polska

Najnowsza, 23 edycja „Money Manii” właśnie wystartowała. Do zdobycia jest 200 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę i wykonanie kilku prostych aktywności. Co należy zrobić, aby otrzymać pieniądze?

Data zakończenia promocji:

Zakończona 64 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Money Mania 23” możesz zyskać nawet 200 zł. Nagroda składa się z premii gotówkowej, która wypłacana jest za spełnienie poszczególnych warunków. 

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Money Mania 23”, jeśli:

 •  masz ukończone 18 lat,
 •  jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy (od 11 maja 2019 r.) do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santander Bank Polska.

Czas trwania promocji

Promocja „Money Mania 23” trwa do 31 maja 2020 r. Dlatego warto się spieszyć.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

 1. Do 31 maja 2020 r.:

Podaj swój adres e-mail oraz imię i nazwisko – jeśli masz już konto w serwisie, wystarczy się zalogować.

 • po zalogowaniu się na stronie promocji, wypełnij i złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z wybraną kartą debetową. Wybierz jeden z dwóch sposobów zawarcia umowy:

– wybierając aktywny link „Podpisz umowę z doradcą mobilnym” – przejdziesz ten proces całkowicie online za pomocą wideorozmowy. Musisz jedynie wypełnić formularz kontaktowy, aby umówić się z doradcą mobilnym na podpisanie umowy online. 

– wybierając aktywny link „Wyślij wniosek o Konto” –  wypełnij wniosek o Konto Jakie Chcę, a następnie na podstawie wniosku zawrzyj umowę o Konto za pośrednictwem wideorozmowy z doradcą banku,  który zweryfikuje Twoją tożsamość. 

Pamiętaj, aby zaakceptować wszystkie wymagane zgody i we wniosku podać ten sam adres e-mail, co na stronie Money Manii.

 1. Do 15 czerwca 2020 r.: podpisz umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.
 2. W każdym z trzech miesięcy po otwarciu Konta Jakie Chcę:
 • zapewnij wpływ w wysokości min. 1 000 zł miesięcznie,
 • wykonaj min. 5 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę,
 • przynajmniej raz w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Mobile.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz 200 zł – wiadomość o nagrodzie dostaniesz najpóźniej do 15 października 2020 r. Do 20 października 2020 r. będziesz miał czas na uzupełnienie na stronie Money Manii numeru nowo otwartego Konta Jakie Chcę.

 1. Do 30 października 2020 r. na Twoje konto założone w promocji nastąpi przelania premia.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Konto Jakie Chcę to tani rachunek, który można dopasować do własnych potrzeb. Nic nie płaci się za jego otwarcie i prowadzenie. Za kartę bank pobierze 3 zł miesięcznie, chyba że wybierzesz opcję z opłatą 5 zł, możliwą do uniknięcia dzięki wykonaniu 5 transakcji w miesiącu. Korzystanie z bankomatów Santandera jest bezpłatne, za wypłatę z obcego bankomatu zapłacisz 5 zł. Istnieje jednak możliwość wykupienia miesięcznego pakietu darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, który kosztuje 7 zł. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku, zajrzyj do naszej analizy Konta Jakie Chcę.

Oprócz tego możesz skorzystać z bonusów dodatkowych banku:

 • 50 zł za polecenie konta → jako posiadacz tego konta będziesz mógł je polecać znajomym w ramach programu poleceń „Polecam mój bank”. Każde skuteczne polecenie, czyli takie, które zakończy się podpisaniem umowy o konto, bank wynagrodzi Ci premią w wysokości 50 zł.
 • Do 300 zł zwrotu za rachunki – bank zwróci na Twoje konto 1% wartości zapłaconych z konta rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizję.
 • 2% na lokacie mobilnej.

Opinia o promocji

Najnowsza, już 23 edycja Money Manii, to ciekawa oferta dla tych, którzy szukają taniego rachunku osobistego i chcą zgarnąć dodatkowe 200 zł bez wychodzenia z domu. Warunki do spełnienia są proste – wystarczy założyć Konto Jakie Chcę w promocji i przez trzy miesiące zasilać je min. 1 000 zł, wykonywać min. 5 płatności bezgotówkowych i logować się do aplikacji mobilnej banku, czyli wykonywać normalne czynności związane z użytkowaniem rachunku. Dodatkowe umowę możesz zawrzeć całkowicie online – poprzez wideorozmowę z doradcą banku. Jedynym małym minusem może być rozciągnięcie w czasie i fakt, że premię dostaniesz dopiero pod koniec października.

Regulamin dostępny na stronie promocji

Data zakończenia promocji:

Zakończona 64 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *