• Konta

Zdobądź 300 zł na przejazdy Boltem za otwarcie rachunku w promocji „Konto z przejazdem” BNP Paribas

Kolejna promocja BNP Paribas. Za założenie Konta Otwartego na Ciebie w promocji „Konto z przejazdem” możesz otrzymać nawet do 300 zł w kodach do wykorzystania w aplikacji Bolt. Co należy zrobić, aby zyskać nagrodę?

Data zakończenia promocji:

Zakończona 211 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Konto z przejazdem” możesz zyskać nawet 300 zł na przejazdy w aplikacji Bolt. Na nagrodę składa się maksymalnie 30 kodów. Jeden kod ma wartość 10 zł. W jednym miesiącu możesz zdobyć do 5 kodów. Maksymalna wartości nagrody to 300 zł. 

Jeśli nie korzystałeś nigdy z aplikacji Bolt, koniecznie przeczytaj naszą analizę.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Konto z przejazdem” BNP Paribas, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 9 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja „Konto z przejazdem” BNP Paribas trwa do 5 lutego 2020 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

 1. Do 5 lutego 2020 r.
 • zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk!

 1. Do 12 lutego 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty, poprzez nadanie numeru PIN!

 1. Od lutego do lipca 2020 r. w każdym z miesięcy wykonaj chociaż jeden z poniższych warunków banku:
 • wykonaj transakcję bezgotówkową kartą debetową,
 • wykonaj przelew zewnętrzny przez bankowość internetową lub mobilną,
 • otrzymaj wpływ na konto na min. 10 zł, 
 • wykonaj transakcje BLIK,
 • zrealizuj transakcję Google Pay lub Apple Pay.

Za spełnienie jednej z aktywności otrzymasz kod o wartości 10 zł do aplikacji Bolt. Miesięcznie możesz uzyskać maksymalnie 5 takich kodów, spełniając każdy z podanych warunków.  

 • Informację o przyznaniu nagrody za konkretny miesiąc otrzymasz do 24. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego. 
 • Nagroda za spełnienie warunków w danym miesiącu, czyli kody do aplikacji Bolt, zostaną przesłane  SMS na Twój numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego. 

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Oto wybrane opłaty za prowadzenie i użytkowanie Konta Otwartego na Ciebie:

0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,

0/3/6/10 zł – miesięczna opłata za obsługę karty do konta,

Wysokość opłaty zależy od karty, którą wybierzesz. Opłat możesz uniknąć jedynie w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – wystarczy, że wykonasz 1 płatność bezgotówkową w miesiącu lub masz mniej niż 26 lat. Jeśli nie spełnisz któregoś z tych warunków, zapłacisz 3 zł. Wybierając Kartę Otwartą na eŚwiat zapłacisz 6 zł, a za Kartę Otwartą na Świat – 10 zł.

0 zł – wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce,

0/5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce,

Dla posiadaczy Karty Otwartej na eŚwiat oraz Karty Otwartej na Świat – 0 zł dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł.

0 zł – przelewy internetowe.

Opinia o promocji

„Konto z przejazdem” to dobra promocja dla osób, które dużo podróżują taksówkami. Warunki do spełnienia są naprawdę proste. Jedynie musisz pamiętać, żeby od lutego do lipca wykonać jedną z aktywności wymaganych przez bank – np. transakcję BLIK lub przelew zewnętrzny. Oczywiście, najfajniejsze są promocje, w których możesz zdobyć gotówkę, jednak wtedy musisz zazwyczaj spełnić bardziej wymagające warunki. Podsumowując, dobra i prosta promocja, zwłaszcza dla osób często korzystających z oferty Bolt.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 211 dni temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *