• Konta

Zdobądź 300 zł na zakupy w Biedronce za otwarcie konta w promocji „Apetyt na premię”

Masz apetyt na premię? Skorzystaj z najnowszej promocji BNP Paribas, w której do zdobycia jest nawet 300 zł premii w postaci e-kodów na zakupy w Biedronce. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie i spełnić kilka prostych warunków promocji. Co należy zrobić, aby otrzymać pieniądze?

Data zakończenia promocji:

Zakończona 166 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Apetyt na premię” możesz zyskać nawet 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka. Nagroda składa się z 300 zł premii wypłacanej w postaci e-kodów za spełnienie poszczególnych warunków w 3 częściach: 50, 150 i 100 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Apetyt na premię” BNP Paribas, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 9 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 19 lutego 2020 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć. 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

 1. Do 19 lutego 2020 r.:
 • zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk!

 1. Do 4 marca 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty, poprzez nadanie numeru PIN!

 1. Za spełnienie dwóch powyższych punktów, otrzymasz pierwszą nagrodę – e-kod zakupowy do Biedronki o wartości 50 zł.

Nagroda zostanie przesłana SMS-em na Twój numer telefonu nie później niż do 30 kwietnia 2020 r. (e-kod będziesz mógł wykorzystać do 30 czerwca 2020 r.).

 1. W marcu i kwietniu 2020 r. (w każdym z tych miesięcy) spełnij następujące warunki banku:
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 300 zł,
 • zapewnij wpływy w wysokości min. 1 000 zł.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz SMS-em e-kod o wartości 150 zł, najpóźniej do 31 maja 2020 r. (e-kod będziesz mógł wykorzystać do 28 lutego 2021 r.).

 1. W maju 2020 r. wykonaj te same czynności co w marcu i kwietniu, czyli:
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 300 zł,
 • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł. 1 000 zł

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł w postaci e-kodu – premię dostaniesz najpóźniej do końca czerwca 2020 r. (e-kod będziesz mógł wykorzystać do 28 lutego 2021 r.).

Pamiętaj! Do transakcji bezgotówkowych objętych promocją nie zalicza się transakcji wykonanych za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Oto wybrane opłaty za prowadzenie i użytkowanie Konta Otwartego na Ciebie:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0/3/6/10 zł – miesięczna opłata za obsługę karty do konta,

Wysokość opłaty zależy od karty, którą wybierzesz. Opłat możesz uniknąć jedynie w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – wystarczy, że wykonasz 1 płatność bezgotówkową w miesiącu lub masz mniej niż 26 lat. Jeśli nie spełnisz któregoś z tych warunków, zapłacisz 3 zł. Wybierając Kartę Otwartą na eŚwiat zapłacisz 6 zł, a za Kartę Otwartą na Świat – 10 zł.

 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce,
 • 0/5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce,

Dla posiadaczy Karty Otwartej na eŚwiat oraz Karty Otwartej na Świat – 0 zł dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł.

0 zł – przelewy internetowe.

Opinia o promocji

Robisz zakupy w Biedronce? Jeśli tak, to najnowsza promocja BNP Paribas jest dla Ciebie. Możesz zyskać nawet do 300 zł w postaci e-kodów na zakupy w tym sklepie. Wymagania są proste do zrealizowania i wiążą się z normalnymi aktywnościami związanymi z kontem. Co ważne, poszczególne nagrody będą wypłacane sukcesywnie, więc spokojnie będziesz mógł je przeznaczyć na zakupy. Podsumowując – proste warunki do spełnienia, dobre konto bankowe i przydatna nagroda, którą na pewno każdy wykorzysta. Warto skorzystać, tylko trzeba się spieszyć, bo promocja jest limitowana.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 166 dni temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *