• Konta

Zdobądź 350 zł za otwarcie konta w promocji „Chwyć premię” w BNP Paribas

„Chwyć premię” z BNP Paribas. Do zdobycia nawet 350 zł. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie i spełnić kilka warunków promocji. Co należy zrobić, aby otrzymać pieniądze?

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

4 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Chwyć premię” możesz zyskać nawet 350 zł. Nagroda składa się z premii gotówkowej wypłacanej za spełnienie poszczególnych warunków w 2 częściach: 100 i 250 zł

Kto może wziąć udział w promocji?

 

Standardowo możesz wziąć udział w promocji „Chwyć premię” BNP Paribas, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 9 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa tylko do 8 marca 2020 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Dlatego, jeśli chcesz skorzystać z tej promocji, warto się spieszyć, ponieważ często akcje BNP Paribas kończą się przed terminem.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

 1. Do 8 marca 2020 r.: 
 • zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk!

 1. Do 22 marca 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty, poprzez nadanie numeru PIN!

 1. W marcu wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych

Za spełnienie dwóch powyższych punktów, otrzymasz pierwszą nagrodę – 100 zł. 

Informację o nagrodzie otrzymasz do 21 kwietnia 2020 r. (pamiętaj o podaniu numeru nowo otwartego konta, na które organizator ma przesłać pieniądze – zrób to do 26 kwietnia), a premia trafi na Twoje konto do końca kwietnia 2020 r.

 1. W kwietniu i maju 2020 r. (w każdym z tych miesięcy) spełnij następujące warunki banku:
 • wykonaj łącznie min. 2 przelewy w bankowości elektronicznej BNP Paribas.
 • zapewnij łączne wpływy na konto na kwotę min. 1 000 zł.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz 250 zł – premię dostaniesz najpóźniej do 30 czerwca 2020 r.

Pamiętaj! Do transakcji bezgotówkowych objętych promocją nie zalicza się transakcji wykonanych za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Oto wybrane opłaty za prowadzenie i użytkowanie Konta Otwartego na Ciebie:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0/3/6/10 zł – miesięczna opłata za obsługę karty do konta,

Wysokość opłaty zależy od karty, którą wybierzesz. Opłat możesz uniknąć jedynie w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – wystarczy, że wykonasz 1 płatność bezgotówkową w miesiącu lub masz mniej niż 26 lat. Jeśli nie spełnisz któregoś z tych warunków, zapłacisz 3 zł. Wybierając Kartę Otwartą na eŚwiat zapłacisz 6 zł, a za Kartę Otwartą na Świat – 10 zł.

 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce,
 • 0/5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce,

Dla posiadaczy Karty Otwartej na eŚwiat oraz Karty Otwartej na Świat – 0 zł dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł.

0 zł – przelewy internetowe.

Opinia o promocji

BNP Paribas nie zwalnia tempa i nęci kolejną promocją. Tym razem do zgarnięcia 350 zł w gotówce. Wystarczy spełnić niewymagające warunki banku, jak założenie konta, wykonanie 5 transakcji w marcu i 2 przelewów w kwietniu i maju, a dodatkowo zapewnienie wpływów  o łącznej wysokości min. 1000 zł. Nie często zdarzają się tak atrakcyjne promocje i tak łatwe warunki do spełnienia. Jeśli szukasz dobrego konta i masz ochotę na promocje, to „Chwyć premię” z BNP Paribas. 

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

4 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *