• Konta

Zdobądź do 300 zł premii za założenie konta w „Wideopromocji” BNP Paribas

Weź udział w najnowszej promocji BNP Paribas. W „Wideopromocji” możesz zyskać nawet 300 zł premii. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie i spełnić proste warunki banku. Kto może wziąć udział w promocji i jakie warunki należy spełnić? Sprawdź naszą analizę.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 147 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Wideopromocja” możesz zdobyć łącznie nawet 300 zł premii. Nagroda składa się z premii gotówkowej o łącznej wartości 200 zł i e-kodów do Biedronki o wartości 100 zł. Premia jest wypłacana w czterech częściach – za spełnienie poszczególnych warunków banku. Składa się z:

 • e-kodu do Biedronki o wartości 50 zł;
 • premii pieniężnej w wysokości 100 zł;
 • kolejnej premii pieniężnej w wysokości 100 zł;
 • e-kodu do Biedronki o wartości 50 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w „Wideopromocji” BNP Paribas, jeśli:

 •  masz ukończone 18 lat,
 •  jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 9 sierpnia 2020 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Promocje BNP Paribas cieszą się dużym powodzeniem, dlatego warto się spieszyć, bo zapewne akcja zakończy się wcześniej.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji?

 1. Do 9 sierpnia 2020 r.:

zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Pamiętaj! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk, dlatego nie warto czekać do ostatniego dnia promocji.

 1.   Wybierz jedną z dwóch metod zawarcia umowy:
 • w obecności kuriera po złożeniu wniosku,
 • lub poprzez wideoweryfikację w aplikacji mobilnej GOmobile.
 1. Do 24 sierpnia 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty poprzez nadanie numeru PIN.

 1. W sierpniu 2020 r. spełnij następujące warunki banku:
 •  wykonaj min. 5 transakcji BLIKIEM w sklepach stacjonarnych lub internetowych (wypłaty z bankomatów z wykorzystaniem BLIKA czy przelewy na telefon nie będą liczone)

Za spełnienie warunków w sierpniu otrzymasz pierwszą część premii – e-kod do Biedronki na 50 zł. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz na swój adres e-mail do 21 września 2020 r.  E-kod otrzymasz SMS-em do końca września 2020 r.

 1. We wrześniu 2020 r. spełnij następujące warunki promocji:
 •   wykonaj min. 5 transakcji BLIKIEM w sklepach stacjonarnych lub internetowych,
 • zapewnij wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 500 zł;
 • wykonaj min. 2 transakcje Google Pay lub Apple Pay.

Za spełnienie warunków we wrześniu otrzymasz drugą część premii – 100 zł w gotówce. Do 23 października dostaniesz wiadomość z banku z instrukcją uzupełnienia numeru Konta, na który zostanie przesłana nagroda – 100 zł. Ważne! Musisz to zrobić do 26 października 2020 r., bo inaczej Twoja nagroda przepadnie. Premię dostaniesz najpóźniej do 31 października 2020 r.

 1. W październiku 2020 r.: spełnij te same warunki co we wrześniu (transakcje BLIKIEM, zapewnienie wpływu i transakcje Google Pay lub Apple Pay)

Za spełnienie tych warunków otrzymasz trzecią część premii – kolejne 100 zł w gotówce. Nagrodę otrzymasz do końca listopada 2020 r. 

 1. Do końca grudnia 2020 r.: miej aktywne konto osobiste, kartę i dostęp do bankowości elektronicznej.

Nagrodę dodatkową – e-kod do Biedronki na 50 zł otrzymasz do końca stycznia 2021 r. 

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Opinia o promocji

Jak to w przypadku promocji BNP Paribas bywa za spełnienie niezbyt trudnych warunków, do zgarnięcia całkiem wysoka premia: 200 zł w gotówce i 100 zł w postaci e-bonów do Biedronki. Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie warunków promocji łącznie zyskasz 300 zł. Naszym zdaniem to dobra okazja do zdobycia dodatkowych pieniędzy. Pamiętaj tylko o pilnowaniu harmonogramu promocji, ponieważ niespełnienie któregokolwiek z warunków eliminuje Cię z dalszej walki o nagrody. Podsumowując, pokaźna premia i łatwe warunki do spełnienia – zdecydowanie warto rozważyć ofertę BNP Paribas.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 147 dni temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *