• Konta

Zdobądź do 350 zł premii od BNP Paribas za założenie Konta Otwartego na Ciebie

Zyskuj jesienią z BNP Paribas. Do zgarnięcia nawet 350 zł premii za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie kilku warunków promocji. Co należy zrobić, aby otrzymać pieniądze

Data zakończenia promocji:

Zakończona 185 dni temu

Bank BNP Paribas wie, jak przyciągnąć nowych klientów. Właśnie przygotował kolejną promocję swojego Konta Otwartego na Ciebie. Tym razem do zdobycia jest nawet 350 zł premii od BNP Paribas – do 300 zł w gotówce i 50 zł w formie kodu zakupowego na Allegro. Promocja „Zyskuj jesienią” jest limitowana – trwa do 26 listopada 2019 r. i jest lub osiągnięcia puli 3 000 rejestracji. Sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji i co musisz zrobić. 

Kto może skorzystać z promocji BNP Paribas?

Możesz wnioskować o nawet 350 zł premii od BNP Paribas za założenie Konta Otwartego na Ciebie w promocji „Zyskuj jesienią”, jeśli:

 • masz min. 18 lat,
 • masz pełną zdolność do czynności prawnych,
 • jesteś nowym klientem, czyli od min. 9 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Oto wybrane opłaty za prowadzenie i użytkowanie Konta Otwartego na Ciebie:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0/3/6/10 zł – miesięczna opłata za obsługę karty do konta,

Wysokość opłaty zależy od karty, którą wybierzesz. Opłat możesz uniknąć jedynie w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – wystarczy, że wykonasz 1 płatność bezgotówkową w miesiącu lub masz mniej niż 26 lat. Jeśli nie spełnisz któregoś z tych warunków, zapłacisz 3 zł. Wybierając Kartę Otwartą na eŚwiat zapłacisz 6 zł, a za Kartę Otwartą na Świat – 10 zł.

 • 0 zł – wpłata gotówki we wpłatomacie na terenie banków BNP Paribas,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce,
 • 0/5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce,

Dla posiadaczy Karty Otwartej na eŚwiat oraz Karty Otwartej na Świat – 0 zł dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł.

 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów Grupy BNP Paribas i w ramach Global Alliance za granicą,
 • 0 zł – przelewy internetowe.

Nagroda w promocji

Nagrodą w promocji jest premia pieniężna w wysokości nawet 300 zł i kod na zakupy w serwisie Allegro (będzie ważny nie krócej niż do dnia 31.12.2019 r.).

 Za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą otrzymasz kod o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro. Z kolei dalsza część nagrody składa się z 3 części: 

 • wykonując w grudniu min. 6 transakcji bezgotówkowych otrzymasz 50 zł;
 • wykonując w styczniu 2020 r. min. 10 Transakcji bezgotówkowych oraz wykazując wpływy na kwotę min. 1 000 zł otrzymasz 100 zł;
 • wykonując zarówno w lutym, jak i marcu 2020 r. min. 10 transakcji bezgotówkowych oraz wykazując wpływy min. 1 000 zł, otrzymasz 150 zł.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji BNP Paribas?

1. Do 26 listopada 2019 r.: 

 • zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk!

2. Do 3 grudnia 2019 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty, poprzez nadanie numeru PIN!

3. Za spełnienie dwóch powyższych punktów, otrzymasz pierwszą nagrodę – kod zakupowy na Allegro o wartości 50 zł.

Nagroda zostanie przesłana na Twój adres e-mail nie później niż do 13 grudnia 2019 r.

4. W okresie od grudnia 2019 r. do marca 2020 r. spełnij następujące warunki banku:

 • w grudniu – wykonaj min. 6 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę za spełnienie tego warunku otrzymasz premię w wysokości 50 zł, którą trafi na Twoje konto najpóźniej do 29 lutego 2020 r. 
 • w styczniu 2020 r. – wykonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych oraz zapewnij wpływy na konto na kwotę min. 1 000 zł – za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł – premię dostaniesz najpóźniej do 29 lutego 2020 r. 
 • w lutym i w marcu 2020 r. – w każdym z tych miesięcy wykonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych oraz zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł miesięcznieza spełnienie tych warunków otrzymasz 150 zł. Premię otrzymasz najpóźniej do 30 kwietnia 2020 r.

Pamiętaj! Do transakcji bezgotówkowych objętych promocją nie zalicza się transakcji wykonanych za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media.

Zasady i czas trwania promocji

 1.  Udział w promocji możliwy jest do 26 listopada 2019 r. lub do wyczerpania puli 3 000 rejestracji.
 2.  Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy nie mieli konta osobistego w BNP Paribas od min. 9 miesięcy.
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zarejestrowanie się i złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat.
 4. Nagrodą w promocji jest 50 zł w formie bonu na Allegro oraz trzy premie gotówkowe, których łączna wartość to 300 zł (50 zł, 100 zł i 150 zł).
 5. Warunkiem otrzymania nagród jest:
 • zarejestrowanie się w promocji w wyznaczonym terminie i najpóźniej do 3 grudnia 2019 r. zawarcie umowy z Bankiem o założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową – za spełnienie tych warunków otrzymasz bon na Allegro o wartości 50 zł;
 • wykonanie w: grudniu 2019 r. (6 transakcji bezgotówkowych),  styczniu (min. 10 transakcji bezgotówkowych oraz zapewnienie wpływu na konto w kwocie min. 1 000 zł), lutym i marcu 2020 r. (w każdym z miesięcy wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych oraz zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1 000 zł miesięcznie) – za spełnienie tych warunków otrzymasz 3 premie, których łączna wartość wynosi 300 zł. 

Opinie o promocji BNP Paribas

Wielokrotnie pisaliśmy już o promocjach BNP Paribas dotyczących Konta Otwartego na Ciebie. To kolejna dobra okazja do zyskania 350 zł premii od BNP Paribas za spełnienie prostych warunków związanych tak naprawdę z prowadzeniem konta. Trudnością tej promocji na pewno jest fakt jej rozciągnięcia w czasie – do marca włącznie musisz pilnować warunków promocji, aby uzyskać premię. Jednak jeśli szukasz darmowego konta do codziennego korzystania, to promocja „Zyskuj jesienią” może Ci się spodobać. 


Regulamin promocji

Data zakończenia promocji:

Zakończona 185 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *