• Konta

Zdobądź do 850 zł za założenie i polecenie Konta Proste Zasady w promocji Getin Banku

Getin Bank uruchomił kolejną odsłonę promocji„Polecam Proste Zasady VII edycja”. Do zgarnięcia jest 50 zł za założenie Konta Proste Zasady z rekomendacji i nawet 800 zł za jego polecenie. Premie są wypłacane w formie bonów zakupowych do Allegro, Empik lub Decathlonu. Co należy zrobić, aby otrzymać nagrody?

Data zakończenia promocji:

Zakończona 24 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Polecam Proste Zasady VII edycja” możesz zyskać nawet 850 zł. Nagroda składa się z:

 • bonu podarunkowego o wartości 50 zł do Allegro, Empiku lub Decathlonu za założenie Konta Proste Zasady z wykorzystaniem kodu polecającego;
 • od 1 do 10 bonów podarunkowych po 80 zł każdy za skuteczne polecenie Konta Proste Zasady – łącznie można zyskać do 800 zł premii.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Polecam Proste Zasady VII edycja” Getin Banku, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych,
 • jesteś nowym klientem banku (poleconym), tzn. od 31 sierpnia 2019 roku do dnia przystąpienia do promocji nie byłeś posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Getin Banku,

lub

 • jesteś klientem banku, posiadasz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN – jeśli chcesz wziąć udział w programie jako osoba polecająca.

Czas trwania promocji

Promocja Getin Banku „Polecam Proste Zasady VII edycja” trwa do 31 maja 2020 r. 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

Jeśli jesteś nowym klientem banku i chcesz otworzyć konto:

 1. Do 31 maja 2020 r.: 

Uwaga! Konto musisz aktywować do 31 maja 2020 r., dlatego warto to zrobić z wyprzedzeniem. Przy składaniu wniosku pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych. 

 1. W każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnij jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości min. 1 000 zł.
 2. Za spełnienie powyższego warunku, otrzymasz nagrodę – bon o wartości 50 zł na Allegro, do Empiku lub do Decathlonu. Masz czas do 31 października 2020 r. do wskazania bankowi, który bon chcesz otrzymać – możesz to zrobić online, telefonicznie lub w placówce bankowej.

Po wskazaniu nagrody, otrzymasz e-bon na Twój adres e-mail, a także w bankowości internetowej

Jeśli masz już konto w Getin Banku i chcesz je polecać innym, zarabiając przy tym, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Do 31 maja 2020 r. zarejestruj się w promocji „Polecam Proste Zasady” i uzyskaj kod polecenia.
  Zaloguj się do bankowości internetowej, wejdź do zakładki „Oferta i wnioski”, następnie „Program poleceń” i kliknij przycisk „Przystąp do nowej edycji”. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych i otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą mailową i telefoniczną i zaakceptuj regulamin promocji – na ekranie monitora pojawi się Twój unikalny kod polecenia.
 2. Poleć konto znajomemu i przekaż mu swój unikalny kod polecenia – upewnij się, że spełnia on warunki promocji.

Maksymalnie możesz polecić konto 10 osobom i zyskać 10 x 80 zł, czyli 800 zł.

 1. Do 31 października 2020 r. zdecyduj, jaką nagrodę/nagrody wybierasz – bon do Empiku, Decathlonu czy na Allegro.

Konto Proste Zasady – opłaty

Konto Proste Zasady Getin Banku to tani i dobry rachunek, który w bardzo prosty sposób możesz mieć darmowy – wystarczy jedna płatność kartą i unikasz opłaty za prowadzenie konta. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku, zajrzyj do naszej analizy Konta Proste Zasady.

Do tego możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty konta oszczędnościowego – Elastyczne Konto Oszczędnościowe. W ramach akcji „Bonus za aktywność” możesz zyskać 3,5% w skali roku dla kwot do 10 tys. zł przez 12 miesięcy, a w promocji „Na nowe środki” – 2,7 % w skali roku dla kwot do 100 tys. zł przez 3 miesiące. Więcej informacji znajdziesz w naszej analizie konta oszczędnościowego Getin Banku

Oto wybrane opłaty za prowadzenie i użytkowanie Konta Proste Zasady:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł/8 zł – prowadzenie konta,

Nic nie zapłacisz, jeśli wykonasz min. jedną płatność kartą do konta lub BLIK-iem.

 • 0 zł – miesięczna opłata za Kartę Debetową MasterCard Debit,
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online,

Opinia o promocji

Najnowsza promocja Getin Banku „Polecam Proste Zasady VII edycja” to dobra oferta dla osób, które szukają taniego i dobrego rachunku, a dodatkowo chcą wykorzystać swoje kontakty i zyskać nawet 800 zł za polecenie Konta Proste Zasady. Warunki do spełnienia są bardzo łatwe – wystarczy otworzyć konto za pomocą kodu polecającego od znajomych i zapewnić wpływy w wysokości min. 1 000 zł przez 3 kolejne miesiące. Za to otrzymasz 50 zł. Dodatkowo, możesz zarobić do 800 zł, polecając rachunek znajomym – za każdą osobę, która założy konto z wykorzystaniem Twojego kodu polecającego otrzymasz 80 zł w postaci e-bonu. Minusem może być fakt, że nie otrzymasz gotówki, tylko bony na zakupy: na Allegro, do Empiku lub Decathlonu, więc nie możesz ich przeznaczyć na co chcesz.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 24 dni temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *