• Konta

Zdobądź nawet 250 zł premii za założenie konta w promocji „Wakacyjne konto” BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja od BNP Paribas – „Wakacyjne konto”. Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie warunków promocji, możesz zdobyć nawet 250 zł w kuponach do Sodexo i Biedronki. Kto może skorzystać z promocji i jakie warunki należy spełnić, aby zdobyć nagrodę? O tym poniżej.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 154 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Wakacyjne konto” możesz zdobyć łącznie 250 zł. Nagroda jest przyznawana w kuponach do Sodexo i Biedronki w czterech częściach – za spełnienie poszczególnych warunków promocji. Możesz zdobyć:

  • 3 bony do Sodexo o wartości: 50 zł, 100 zł, 50 zł
  • bon do Biedronki o wartości 50 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Wakacyjne konto” BNP Paribas, jeśli:

  • masz ukończone 18 lat,
  • jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 31 lipca 2020 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć. 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

  1. Do 31 lipca 2020 r.:

zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk!

  1. Do 14 sierpnia 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty poprzez nadanie numeru PIN!

  1. W sierpniu 2020 r.: wykonaj min. 3 przelewy w bankowości elektronicznej.

Za spełnienie tego warunku, otrzymasz pierwszą część premii – 50 zł w bonie Sodexo. Do 21 września 2020 r. otrzymasz wiadomość (z adresu wakacyjnekonto@bnpparibasplus.pl) z instrukcją uzupełnienia adresu, na który zostaną przesłane nagrody. 

Bon otrzymasz do końca września 2020 r.

  1. We wrześniu 2020 r.: wykonaj min. 5 transakcji BLIKIEM

Za spełnienie tego warunku, otrzymasz drugą część nagrody – bon do Sodexo o wartości 100 zł. Premię dostaniesz do końca października 2020 r.

  1. W październiku 2020 r.: wykonaj min. 3 przelewy w bankowości elektronicznej.

Za spełnienie warunków w październiku otrzymasz trzecią część nagrody – bon do Sodexo o wartości 50 zł

  1. Od października 2020 r. do stycznia 2021 r.: korzystaj dowolnie z Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz ostatnią, czwartą część nagrody – 50 zł w e-kodzie do Biedronki. Premię otrzymasz do końca lutego 2021 r. 

Ważne! Aby zdobyć całość premii, musisz spełnić wszystkie warunki banku. 

Bony Sodexo  możesz wykorzystać do 30 czerwca 2021 r., a e-kod do Biedronki do 31 października 2021 r.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Opinia o promocji

BNP Paribas słynie z ciekawych promocji. Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie warunków promocji, można zdobyć nawet 250 zł w bonach Sodexo (łącznie 200 zł) i do Biedronki (50 zł). Wymagane przez bank aktywności, nie są raczej trudne do spełnienia: należy zrobić określoną liczbę przelewów, transakcji BLIKIEM i po prostu korzystać z konta. Minusem może być rozciągnięcie w czasie promocji – niektóre aktywności musisz zrobić jeszcze w styczniu 2021 r. Jednak jeśli będziesz trzymał się harmonogramu promocji, w łatwy sposób możesz zdobyć 250 zł w bonach zakupowych. Podsumowując, kolejna dobra promocja BNP Paribas, naszym zdaniem – warto skorzystać!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 154 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *