• Konta

Zdobądź nawet 300 zł premii za otwarcie konta w promocji „Przedświąteczny szał” w BNP Paribas

W trwającym obecnie przedświątecznym szale zakupów BNP Paribas przychodzi z kolejną promocją Konta Otwartego na Ciebie. Do zdobycia jest nawet 300 zł premii gotówkowej, wystarczy spełnić proste warunki banku. Jakie to warunki i kto może wziąć udział w promocji? Sprawdź w naszej analizie.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 176 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Przedświąteczny szał” BNP Paribas możesz zyskać nawet 300 zł premii. Nagroda składa się z 300 zł premii gotówkowej wypłacanej za spełnienie poszczególnych warunków w 2 częściach: 100 i 200 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Przedświąteczny szał” BNP Paribas, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 9 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja „Przedświąteczny szał” BNP Paribas trwa do 31 grudnia 2019 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć, bo zazwyczaj promocje BNP Paribas kończą się przed czasem. 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 31 grudnia 2019 r.: 

 • zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk!

2. Do 14 stycznia 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty, poprzez nadanie numeru PIN!

3. Pierwszą część nagrody – premię w wysokości 100 zł – otrzymasz, jeśli:

 • spełnisz dwa powyższe punkty (zarejestrujesz się w promocji i podpiszesz umowę w wymaganym terminie),
 • w styczniu 2020 r. wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą,
 • w lutym 2020 r. zrealizujesz min. 10 operacji bezgotówkowych kartą oraz zapewnisz wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł.

Informacja o przyznaniu nagrody zostanie przesłana na Twój adres e-mail nie później niż do 20 marca 2020 r. Premię pieniężną otrzymasz do 31 marca 2020 r. 

Ważne! Do 25 marca 2020 r. będziesz miał czas, żeby podać numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma zostać przesłana nagroda. Link do formularza znajdziesz w wiadomości e-mail z informacją o przyznaniu nagrody.

4. W okresie od marca do kwietnia 2020 r. spełnij warunki banku takie jak w lutym:

 •  w każdym z tych miesięcy zrealizuj min. 10 operacji bezgotówkowych
 • w każdym z tych miesięcy zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz 200 zł. Informację o przyznaniu nagrody dostaniesz do 20 maja 2020 r., a premia zostanie przelana na Twoje konto najpóźniej do 31 maja 2020 r.

Pamiętaj! Do transakcji bezgotówkowych objętych promocją nie zalicza się transakcji wykonanych za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas to dobry i darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat.  W naszej analizie Konta Otwartego na Ciebie poznasz więcej szczegółów na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas

Wybrane opłaty za prowadzenie i użytkowanie Konta Otwartego na Ciebie:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0/3/6/10 zł – miesięczna opłata za obsługę karty do konta,

Wysokość opłaty zależy od karty, którą wybierzesz. Opłat możesz uniknąć jedynie w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – wystarczy, że wykonasz 1 płatność bezgotówkową w miesiącu lub masz mniej niż 26 lat. Jeśli nie spełnisz któregoś z tych warunków, zapłacisz 3 zł. Wybierając Kartę Otwartą na eŚwiat zapłacisz 6 zł, a za Kartę Otwartą na Świat – 10 zł.

 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce,
 • 0/5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce,

Dla posiadaczy Karty Otwartej na eŚwiat oraz Karty Otwartej na Świat – 0 zł dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł.

0 zł – przelewy internetowe.

Opinia o promocji BNP Paribas

BNP Paribas do perfekcji opanował organizacje promocji bankowych, które mają na celu przyciągnięcie nowych klientów. „Przedświąteczny szał” to kolejna atrakcyjna oferta bonusowa banku. Tym razem do zdobycia jest 300 zł w formie gotówkowej. Warunki do spełnienia nie są wymagające, bo dotyczą zwykłych czynności związanych z prowadzeniem rachunku – wykonywanie transakcji bezgotówkowych kartą i zapewnienie wpływu na konto. Minusem jest fakt, że promocja jest rozciągnięta w czasie i do kwietnia włącznie trzeba spełnić warunki promocji.  Jeśli jednak potrafisz pilnować terminów, a płatności kartą to dla Ciebie codzienność, ta promocja może przypaść Ci do gustu. 

Data zakończenia promocji:

Zakończona 176 dni temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *