• Konta

Zgarnij do 400 zł premii od BNP Paribas w promocji „Cyber Monday z Bankiem”

Lubisz robić zakupy i z niecierpliwością czekasz na Black Friday i Cyber Monday, a dodatkowo szukasz konta osobistego? Sprawdź najnowszą promocję BNP Paribas. Załóż Konto Otwarte na Ciebie z kartą i zgarnij nawet 400 zł premii.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 50 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Cyber Monday z Bankiem” możesz zyskać nawet 400 zł za otwarcie konta i spełnienie warunków promocji.

Nagroda składa się z:

  • e-kodu na Allegro o wartości 50 zł,
  • premii gotówkowej w wysokości 250 zł lub 350 zł – jej wysokość zależy od tego, który z warunków promocji zrealizujesz.

Kto może skorzystać z promocji?

Możesz śmiało wnioskować o nawet 400 zł premii za założenie Konta Otwartego na Ciebie w promocji “Cyber Monday z Bankiem”, jeśli:

  • masz min. 18 lat,
  • masz pełną zdolność do czynności prawnych,
  • jesteś nowym klientem, czyli od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja “Cyber Monday z Bankiem” BNP Paribas trwa do 10 listopada 2020 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 10 listopada 2020 r.:

  • zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk!

2. Do 24 listopada 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

  • Umowę możesz podpisać na dwa sposoby: na stronie internetowej banku z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera albo za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile, gdzie weryfikacja tożsamości następuje poprzez wideoweryfikację

Pamiętaj o aktywowaniu karty, poprzez nadanie numery PIN!

3. W dniach 25 listopada – 2 grudnia 2020 r.:

  • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub w aplikacji GOmobile.

Za spełnienie powyższych warunków, otrzymasz e-kod do Allegro o wartości 50 zł. Informację o nagrodzie otrzymasz do 20 stycznia 2021 r., a e-kod do końca stycznia 2021 r.

4. W okresie od 25 listopada 2020 r do 2 grudnia 2020 r. spełnij następujące warunki banku:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę od min. 500 zł do 999,99 zł – aby otrzymać 250 zł premii gotówkowej

 albo

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł, aby otrzymać 350 zł premii.

Pamiętaj! Do transakcji bezgotówkowych objętych promocją nie zalicza się transakcji wykonanych za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media.

Ważne! W zależności od tego, który z powyższych warunków spełnisz, otrzymasz albo 250 albo 350 zł. Informację o przyznaniu premii otrzymasz do 20 stycznia 2021 r. wraz z kodem służącym do zalogowania się na stronie organizatora promocji. Do 26 stycznia 2021 r. masz czas na zalogowanie się na niej i podanie swojego numeru konta otwartego w promocji, na które ma zostać przesłana premii. Nagroda trafi na Twoje konto do 31 stycznia 2021 r.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Opinie o promocji BNP Paribas

Jeśli planujesz zrobić zakupy podczas Black Friday i Cyber Monday i aktualnie szukasz taniego konta bankowego, najnowsza promocja BNP Paribas, może Ci się spodobać. Do zgarnięcia jest łącznie nawet 400 zł – w postaci bonu na Allegro i premii gotówkowej. Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia  i raczej nie przysporzą Ci trudności. 

Data zakończenia promocji:

Zakończona 50 dni temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *