• Konta

Zgarnij do 400 zł premii od BNP Paribas na Black Friday za otwarcie konta

Lubisz robić zakupy i z niecierpliwością czekasz na Black Friday, a dodatkowo szukasz konta osobistego? Sprawdź najnowszą promocję BNP Paribas. Załóż Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat i zgarnij nawet 400 zł premii.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 262 dni temu

Bank BNP Paribas przygotował kolejną ciekawą promocję. Tym razem do zdobycia nawet 400 zł premii za założenie Konta Otwartego na Ciebie. Jeśli więc jesteś zainteresowany, przystąp do promocji „Black Friday z Bankiem”. Wnioski o konto można składać tylko do 17 listopada 2019 r. lub do osiągnięcia puli 2 700 rejestracji. Sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji i co musisz zrobić.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w promocji na Black Friday

Kto może skorzystać z promocji BNP Paribas?

Możesz śmiało wnioskować o nawet 400 zł premii za założenie Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat, jeśli:

 • masz min. 18 lat,
 • masz pełną zdolność do czynności prawnych,
 • jesteś nowym klientem, czyli od min. 9 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jednak jeśli chcesz skorzystać z najnowszej promocji BNP Paribas na Black Friday, musisz wybrać Kartę Otwartą na eŚwiat, której miesięczny koszt wynosi 6 zł. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Oto wybrane opłaty za prowadzenie i użytkowanie Konta Otwartego na Ciebie:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0/3/6/10 zł – miesięczna opłata za obsługę karty do konta,

Wysokość opłaty zależy od karty, którą wybierzesz. Opłat możesz uniknąć jedynie w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – wystarczy, że wykonasz 1 płatność bezgotówkową w miesiącu lub masz mniej niż 26 lat. Jeśli nie spełnisz któregoś z tych warunków, zapłacisz 3 zł. Wybierając Kartę Otwartą na eŚwiat zapłacisz 6 zł, a za Kartę Otwartą na Świat – 10 zł.

 • 0 zł – wpłata gotówki we wpłatomacie na terenie banków BNP Paribas,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce,
 • 0/5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce,

Dla posiadaczy Karty Otwartej na eŚwiat oraz Karty Otwartej na Świat – 0 zł dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł.

 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów Grupy BNP Paribas i w ramach Global Alliance za granicą,
 • 0 zł – przelewy internetowe.

Nagroda w promocji

Nagrodą w promocji jest premia pieniężna i kod na zakupy w serwisie Allegro. Za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat otrzymasz kod o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro. Z kolei za wykonanie transakcji bezgotówkowych w dniach 29 listopada – 01 grudnia 2019 r. możesz uzyskać 250 zł – jeśli zrobisz transakcję/e na łączną kwotę min. 500 zł jednak nie większą niż 999,99 zł, lub 350 zł – jeśli zrobisz transakcję/e na łączną kwotę min. 1000 zł.

Co ważne, wszystkie nagrody zostaną przekazane jeszcze w grudniu 2019 r.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji BNP Paribas?

 1. Do 17 listopada 2019 r.:
 • zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartę Otwartą na eŚwiat BNP Paribas.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 2 700 sztuk!

 1. Do 22 listopada 2019 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty, poprzez nadanie numery PIN!

 1. Za spełnienie dwóch powyższych punktów, otrzymasz pierwszą nagrodę –  kod zakupowy na Allegro o wartości 50 zł. 

Nagroda zostanie przesłana na Twój adres e-mail nie później niż do 4 grudnia 2019 r.

 1. W okresie od 29 listopada 2019 r do 1 grudnia 2019 r. spełnij następujące warunki banku:
 • wykonaj transakcję/e bezgotówkową/e Kartą Otwartą na eŚwiat na łączną kwotę min. 500 zł jednak nie większą niż 999,99 zł, aby otrzymać 250 zł,

albo 

 • wykonaj transakcję/e bezgotówkową/e Kartą Otwartą na eŚwiat na łączną kwotę min. 1 000 zł, aby otrzymać 350 zł.

Pamiętaj! Do transakcji bezgotówkowych objętych promocją nie zalicza się transakcji wykonanych za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media.

W zależności od tego, który z powyższych warunków spełnisz, otrzymasz albo 250 albo 350 zł. Premia trafi na Twoje konto do 31 grudnia 2019 r.

Zasady i czas trwania promocji

 1. Udział w promocji możliwy jest do 17 listopada 2019 r. lub do wyczerpania puli 2 700 rejestracji.
 2. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy nie mieli konta osobistego w BNP Paribas od min. 9 miesięcy.
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zarejestrowanie się i złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat.
 4. Nagrodą w promocji jest 50 zł w formie bonu na Allegro oraz premia w wysokości 250 lub 350 zł.
 5. Warunkiem otrzymania nagród jest:
 • zarejestrowanie się w promocji w wyznaczonym terminie i do 22 listopada 2019 r. zawarcie umowy z Bankiem o założenie  Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat – za spełnienie tych warunków otrzymasz bon na Allegro o wartości 50 zł;
 • wykonanie w okresie od 29 listopada 2019 r do 1 grudnia 2019 r.  transakcji bezgotówkowej/ych Kartą Otwartą na eŚwiat na łączną kwotę min. 500 zł jednak nie większą niż 999,99 zł, aby otrzymać 250 zł, albo  na łączną kwotę min. 1 000 zł, aby otrzymać 350 zł.

Opinie o promocji BNP Paribas

Jeśli planujesz zrobić zakupy podczas Black Friday i aktualnie szukasz taniego konta bankowego, najnowsza promocja BNP Paribas, może Ci się spodobać. Do zgarnięcia jest łącznie nawet 400 zł – w postaci bonu na Allegro i premii gotówkowej. Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia  i raczej nie przysporzą Ci trudności. Musisz jednak pamiętać, że w tej promocji BNP Paribas musisz skorzystać z Karty Otwartej na eŚwiat, za którą opłata miesięczna wynosi 6 zł.

 

Regulamin promocji

Data zakończenia promocji:

Zakończona 262 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *