• Karty

Zyskaj 100 zł na zakupy w Biedronce i skorzystaj z oferty RRSO 0% z kartą AXI

Potrzebujesz gotówki i myślisz o skorzystaniu z karty kredytowej lub pożyczki? Sprawdź oferty promocyjne karty AXI. Możesz zdobyć nawet 100 zł na zakupy w Biedronce, a także skorzystać z oferty RRSO 0%. Jak to zrobić i kto może wziąć udział w promocjach?

Data zakończenia promocji:

Zakończona 31 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „AXI rozdaje bony na zakupy” za wydanie odpowiedniej kwoty w sklepach sieci Biedronka możesz zyskać nawet 100 zł. Nagroda składa się z e-kodu na zakupy w Biedronce w wysokości od 20 do nawet 100 zł.

Wartość nagrody zależy od tego, na jaką kwotę zrobisz zakupy kartą AXI w Biedronce w czasie promocji:

 • e-kod o wartości 20 zł, jeśli zrobisz zakupy na co najmniej 200 zł;
 • e-kod o wartości 50 zł, jeśli zrobisz zakupy na co najmniej 500 zł;
 • e-kod o wartości 100 zł, jeśli zrobisz zakupy na co najmniej 1 000 zł.

Dodatkowo, jeśli nigdy wcześniej nie wnioskowałeś o pożyczkę z kartą AXI, możesz wziąć udział w kolejnej promocji „30 dni bez żadnych kosztów”. W jej ramach otrzymasz limit do 3 000 zł bez kosztów pożyczki (RRSO 0%), jeśli spłacisz zobowiązanie w terminie 30 dni od aktywacji karty.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „AXI rozdaje bony na zakupy”, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • w okresie promocji złożysz wniosek o zawarcie umowy o kartę i uzyskasz pozytywną decyzję kredytową lub jesteś posiadaczem karty, ale nie masz jakichkolwiek zaległości w spłacie,
 • wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Z kolei w promocji „30 dni bez żadnych kosztów” mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, ubiegające się o pierwszą pożyczkę,

Czas trwania promocji

Obie promocje „AXI rozdaje bony na zakupy” i „30 dni bez żadnych kosztów” trwają do 30 listopada 2020 r.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Najpóźniej do 30 listopada 2020 r.: 

 •  złóż wniosek o kartę AXI zrób to z odpowiednim wyprzedzeniem, aby móc w terminie spełnić warunki promocji.  Po zarejestrowaniu wniosku, skontaktuje się z Tobą pracownik AXI Card, w celu potwierdzenia danych i umówienia sposobu dostawy karty.

Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych.

 •  Ważne! Po otrzymaniu karty, pamiętaj o jak najszybszym jej aktywowaniu – zrobisz to, kontaktując się z infolinią.

2. Do 30 listopada 2020 r.: za pomocą karty AXI zrób płatności w sklepach Biedronka na łączną kwotę:

 • min. 200 zł, jeśli chcesz otrzymać bon o wartości 20 zł,
 • lub min. 500 zł, jeśli chcesz otrzymać bon o wartości 50 zł,
 • lub min. 1 000 zł, jeśli chcesz otrzymać bon o wartości 100 zł.

3. W ciągu 30 dni od aktywacji karty: spłać należne zobowiązanie. W ten sposób wypełnisz warunki promocji „30 dni bez żadnych kosztów”  i unikniesz opłat za korzystanie z karty AXI.

Za spełnienie warunków otrzymasz e-kod do Biedronki. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz na swój adres e-mail podany we wniosku, do 10 grudnia 2020 r. Nagrodę, czyli e-kod do Biedronki w odpowiedniej wysokości, otrzymasz SMS-em w ciągu 5 dni od daty przesłania informacji. 

Karta AXI – opłaty

Karta AXI jest kartą kredytową MasterCard Standard. To alternatywa dla tradycyjnych kredytówek – łączy w sobie ich cechy, a także pożyczki gotówkowej. Od kredytówek odróżnia ją to, że prowizję za kartę płacisz dopiero, gdy  skorzystasz z przyznanego limitu. Limit dostępny na karcie jest zależny od oceny Twojej zdolności kredytowej – maksymalnie może to być 6 000 zł. Możesz za jej pomocą wypłacać gotówkę za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce – bez żadnej prowizji. Jest kartą międzynarodową, dlatego możesz płacić nią w każdym miejscu na świecie. Dodatkowo, jeśli nie będziesz używał karty, nie będzie ona generowała żadnych kosztów. 

Jeśli będziesz korzystać z karty poza okresem promocyjnym, opłaty będą kształtować się następująco:

5,25% – opłata miesięczna za użytkowanie karty.

15% – wysokość spłaty minimalnej

6,94% – oprocentowanie w skali roku

83,54% – RRSO*

* Reprezentatywny przykład dla karty AXI (poza okresem promocyjnym): RRSO 83,54% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 1 700 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 6,94 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 1 798,94 zł (w tym: kapitał 1 700 zł, odsetki 9,69 zł, prowizja za korzystanie z karty 89,25 zł).

Opinia o promocji

Promocja karty AXI to okazja do zdobycia e-kodu do Biedronki nawet na 100 zł. Warunki promocji nie wydają się zbyt wyśrubowane – wnioskowanie o kartę AXI, w listopadzie zrobienie za jej pomocą zakupów w Biedronce na określoną kwotę i spłacenie zadłużenia na karcie w ciągu 30 dni od jej aktywacji. Dla niektórych trudnością może okazać się zrobienie zakupów za min. 1 000 zł, co jest warunkiem otrzymania najwyższej nagrody. Promocja więc wymaga rozważenia, czy uda Ci się zrealizować wszystkie warunki. Według nas to dobra okazja do zdobycia dodatkowych środków na zakupy, ale tylko jeśli z rozwagą podchodzisz do produktów kredytowych i będziesz pilnował tego, aby spłacić zadłużenie na karcie w terminie 30 dni od jej aktywacji.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 31 dni temu