• Konta

Zyskaj 200 zł na Allegro za założenie Konta za Zero lub Konta dla Młodych w PKO BP

Nie lada gratka od PKO BP. Za założenie Konta za Zero lub Konta dla Młodych i udział w promocji „Jeszcze wygodniej” możesz zyskać e-kod do Allegro o wartości 200 zł. Co należy zrobić i kto może wziąć udział w akcji? Wyjaśniam poniżej.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

14 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Jeszcze wygodniej” możesz zdobyć  200 zł premii. Nagroda jest wypłacana w formie kodu elektronicznego o wartości 200 zł do wykorzystania na Allegro.

Kod jest ważny do 30.06.2021 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Jeszcze wygodniej”, jeśli:

 • posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i masz polski adres zamieszkania
 • w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 2 sierpnia 2020 r. włącznie nie miałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku PKO BP, w tym rachunku Inteligo.

Czas trwania promocji

Promocja „Jeszcze wygodniej” trwa do 18 września 2020 r. Jednak warto się spieszyć, ponieważ bank nagradza tylko 3 000 osób, które jako pierwsze wywiążą się z warunków promocji. 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

 1. Do 18 września 2020 r.:
 • Załóż Konto za Zero lub Konto dla Młodych w PKO Banku Polskim i zarejestruj się w promocji – formularz rejestracji znajdziesz w jednym z powyższych linków (w zależności, które konto wybierasz)

Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych i zaakceptuj regulamin akcji.

 1. Do 9 października 2020 r.:
 • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową,
 • wykonaj min. 3 płatności BLIKIEM.
 1. Za spełnienie powyższych warunków, jako jedna z pierwszych 3 000 osób, otrzymasz nagrodę w postaci kodu elektronicznego na 200 zł do Allegro.

Nagrodę otrzymasz :

 • do 25 września 2020 r. – jeśli spełnisz warunki promocji do 30 sierpnia 2020 r.,
 • lub do 6 listopada 2020 r. – jeśli spełnisz warunki promocji do 9 października 2020 r.

Kody zostaną wysłane w aplikacji IKO (sekcja „Powiadomienia”).

Konto za Zero i Konto dla Młodych – opłaty

W najnowszej promocji Banku PKO BP możesz zdobyć 200 zł na zakupy do Allegro. Wystarczy założyć Konto za Zero lub Konto dla Młodych i spełnić proste warunki promocji. Czy różnią się oba konta i które wybrać?

 • Konto za Zero

Jeśli aktywnie korzystasz z karty do konta i jesteś zwolennikiem wykonywania płatności bezgotówkowych, np. za pomocą BLIKA, Konto za Zero okaże się dla Ciebie bezpłatne i spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Bogata oferta usług, z których możesz skorzystać online, dodatkowe produkty do konta czy nowoczesne płatności zbliżeniowe smartfonem oraz BLIK z pewnością ułatwią Ci życie. Szczegółowe informacje na temat funkcjonalności i opłat dotyczących tego rachunku znajdziesz w naszej analizie Konta za Zero.

 • Konto dla Młodych

Konto dla Młodych to idealny rachunek dla każdego studenta. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: to bezpłatne konto, z atrakcyjną i nowoczesną aplikacją mobilną i bankowością internetową, pozwalającą wykonywać darmowe przelewy. Opłata za kartę jest prosta do uniknięcia – wystarczy zrealizować 4 płatności bezgotówkowe w każdym miesiącu. Więcej informacji na temat tego rachunku znajdziesz w naszej analizie Konta dla Młodych

Opinia o promocji

Promocje Banku PKO BP nie zdarzają się zbyt często. Obecna akcja promująca Konto za Zero i Konto dla Młodych jest naprawdę atrakcyjna. Aby zdobyć 200 zł w e-bonie na Allegro wystarczy spełnić naprawdę proste warunki promocji. Wystarczy wykonać 3 transakcje BLIKIEM i 3 płatności kartą. Jeśli zatem masz zamiar założyć konto w PKO BP, warto się spieszyć, bo promocja jest limitowana. 

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

14 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *