• Konta

Zyskaj 200 zł do Allegro za założenie konta w PKO BP

Nie lada gratka od PKO BP. Za założenie Konta za Zero lub Konta dla Młodych i udział w promocji „Tak mamy” możesz zyskać e-kod do Allegro o wartości 200 zł. Co należy zrobić i kto może wziąć udział w akcji? Wyjaśniam poniżej.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

35 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Tak mamy” możesz zdobyć 200 zł premii. Nagroda jest wypłacana w formie e-kodu o wartości 200 zł do wykorzystania na Allegro (możesz go zrealizować do 31 października 2021 r.). Liczba nagród wynosi 6 000, dlatego warto się spieszyć.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Tak mamy”, jeśli:

  • masz od 18 do 26 lat,
  • posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i masz polski adres zamieszkania,
  • od 1 stycznia 2019 r. do 8 listopada 2020 r. nie miałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku PKO BP.

Uwaga! Jeśli posiadasz konto Inteligo, to możesz wziąć udział w tej promocji. 

Czas trwania promocji

Promocja „Dla młodych” trwa do 18 grudnia 2020 r. Jednak warto się spieszyć, ponieważ bank nagradza tylko 6 000 osób, które jako pierwsze wywiążą się z warunków promocji, a są one bardzo proste.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 18 grudnia 2020 r.: 

  • złóż wniosek o Konta za Zero lub Konto dla Młodych w PKO Banku Polskim i zarejestruj się w promocji – formularz rejestracji znajdziesz w powyższym linku – na dole strony. 

Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych i zaakceptuj regulamin akcji.

  • zawrzyj umowę o Konta za Zero lub Konto dla Młodych wraz z kartą – możesz to zrobić za pomocą selfie lub za pośrednictwem kuriera.

2. Do 15 stycznia 2021 r.: 

  • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową, 
  • wykonaj min. 3 płatności BLIKIEM

3. Za spełnienie powyższych warunków, jako jedna z pierwszych 6 000 osób, otrzymasz nagrodę w postaci e-kodu do Allegro o wartości 200 zł.

Informację o przyznanej nagrodzie otrzymasz w formie powiadomienia w aplikacji mobilnej IKO, a e-kod do Allegro odbierzesz po zalogowaniu się do niej). Nagrodę otrzymasz:

  • do 18 grudnia 2020 r. – jeśli spełnisz warunki promocji do 22 listopada br.

lub

  • do 12 lutego 2021 r. – jeśli spełnisz warunki promocji po 22 listopada 2020 r.

Konto za Zero i Konto dla Młodych – opłaty

Konto za Zero to rachunek warunkowo darmowy. Jeśli aktywnie korzystasz z karty do konta i jesteś zwolennikiem wykonywania operacji poprzez system mobilny lub internetowy, Konto za Zero okaże się dla Ciebie bezpłatne i spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Więcej na temat tego rachunku znajdziesz w naszej analizie Konta za Zero.

Konto dla Młodych to idealny rachunek dla każdego studenta. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: to bezpłatne konto, z atrakcyjną i nowoczesną aplikacją mobilną i bankowością internetową, pozwalającą wykonywać darmowe przelewy. Opłata za kartę jest prosta do uniknięcia – wystarczy zrealizować 4 płatności bezgotówkowe w każdym miesiącu. Więcej informacji na temat tego rachunku znajdziesz w naszej analizie Konta dla Młodych

Opinia o promocji

Promocje Banku PKO BP nie zdarzają się zbyt często. Obecna akcja promująca Konto za Zero i Konto dla Młodych jest naprawdę atrakcyjna. Aby zdobyć 200 zł w postaci e-kodu do wykorzystania na Allegro wystarczy spełnić naprawdę proste warunki promocji – wykonać 3 transakcje BLIKIEM i 3 płatności kartą. Jeśli zatem masz zamiar założyć konto w PKO BP, warto się spieszyć, bo promocja jest limitowana i bardzo atrakcyjna.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

35 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *