• Konta

Zyskaj voucher na ofertę Canal+ o wartości 300 zł za założenie Konta za Zero w PKO BP

Nie lada gratka od PKO BP. Za założenie Konta za Zero i udział w promocji „Kibicuj Z PKO Kontem za Zero” możesz zyskać voucher na kanały sportowe lub filmowe Canal+ o wartości 300 zł. Co należy zrobić i kto może wziąć udział w akcji? Wyjaśniam poniżej.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

21 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Kibicuj Z PKO Kontem za Zero” możesz nagrodę o wartości 300 zł. Nagrodą jest półroczny voucher na kanały sportowe lub filmowe Canal+ przez Internet.

Liczba nagród jest ograniczona – jest to tylko 1 000 voucherów, dlatego warto się spieszyć.

Ważne! Zdobycie nagrody w promocji nie unieważnia innych ofert specjalnych na platformie Canal+ – m.in. darmowego pierwszego miesiąca korzystania z platformy. 

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Kibicuj Z PKO Kontem za Zero”, jeśli:

  • jesteś osobą pełnoletnią,
  • posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i masz polski adres zamieszkania,
  • od 1 stycznia 2019 r. do momentu przystąpienia do akcji nie miałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku PKO BP.

Uwaga! Jeśli posiadasz konto Inteligo, to możesz wziąć udział w tej promocji. 

Czas trwania promocji

Promocja „Kibicuj Z PKO Kontem za Zero” trwa do 31 marca 2021 r. Jednak warto się spieszyć, ponieważ bank nagradza tylko 1 000 osób, które jako pierwsze wywiążą się z warunków promocji, a są one bardzo proste.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 31 marca 2021 r.: 

  • złóż wniosek o Konto za Zero w PKO Banku Polskim wraz z kartą debetową wybranego klubu Ekstraklasy  i zarejestruj się w promocji.

Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych i zaakceptuj regulamin akcji.

  • zawrzyj umowę o Konta za Zero wraz z kartą – możesz to zrobić za pomocą selfie lub za pośrednictwem kuriera.

2. W ciągu 30 dni od otwarcia konta spełnij następujące wymagania banku: 

  • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową.

3. Za spełnienie powyższych warunków, jako jedna z pierwszych 1 000 osób, otrzymasz nagrodę w postaci vouchera na Canal+ OTT o wartości 300 zł.

Informację o przyznanej nagrodzie otrzymasz SMS-em na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji. Voucher otrzymasz najpóźniej do miesiąca od momentu, gdy spełnisz warunki akcji.  

Ważne! Voucher możesz zrealizować do 30 czerwca 2021 r. 

Konto za Zero – opłaty

Konto za Zero to rachunek warunkowo darmowy. Jeśli aktywnie korzystasz z karty do konta i jesteś zwolennikiem wykonywania operacji poprzez system mobilny lub internetowy, Konto za Zero okaże się dla Ciebie bezpłatne i spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Więcej na temat tego rachunku znajdziesz w naszej analizie Konta za Zero.

Opinia o promocji

Promocje Banku PKO BP nie zdarzają się zbyt często. Obecna akcja promująca Konto za Zero jest atrakcyjna zwłaszcza dla  fanów sportu lub kinomanów. Aby zdobyć voucher na Canal+ OTT o wartości 300 zł wystarczy spełnić naprawdę proste warunki promocji – wykonać 3 płatności bezgotówkowe kartą. Jeśli zatem masz zamiar założyć konto w PKO BP, warto się spieszyć, bo promocja jest limitowana i bardzo atrakcyjna.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

21 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *