• Karty

Zyskaj 300 zł do Rossmanna z kartą kredytową Citi Simplicity

Chcesz zyskać 300 zł na zakupy do Rossmanna? Weź udział w najnowszej promocji banku Citi Handlowy. Wnioskuj o kartę Citi Simplicity i aktywnie z niej korzystaj. Kto może skorzystać z promocji i jakie są jej warunki? Szczegóły poniżej.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

Zakończona 11 godzin temu

To kolejna ciekawa promocja od banku Citi Handlowego. Jeśli lubisz robić zakupy w sklepach Rossmann, a dodatkowo szukasz dobrej i taniej karty kredytowej, ta promocja jest dla Ciebie. Warunki do spełnienia są bardzo proste – podpisanie umowy o kartę kredytową i aktywne korzystanie z niej przez 3 miesiące.

Kto może skorzystać z promocji Citi Handlowego?

Możesz skorzystać z promocji, jeśli:

 • od 1 stycznia 2018 roku nie miałeś karty kredytowej Citi Handlowego,
 • masz min. 18 lat, w obecnej firmie jesteś zatrudniony od min. 3 miesięcy, a Twój dochód wynosi min. 1 200 zł netto,
 • lub masz min. 18 lat, od min. 2 lat prowadzisz własną firmę oraz osiągasz dochód netto w wysokości min. 2 500 zł,
 • masz pozytywną historię kredytową.

Zobacz stronę promocji

Karta Citi Simplicity – parametry

Citi Simplicity to bezpłatna karta kredytowa – nic nie płacisz za jej wydanie i korzystanie z niej. Musisz jednak pamiętać o tym, że za transakcje gotówkowe i przelewy obowiązuje opłata. Okres bezodsetkowy karty wynosi 56 dni. Dodatkowo, na posiadaczy Citi Simplicity czekają różne zniżki, programy lojalnościowe czy dostęp do przedsprzedaży biletów na największe wydarzenia. 

Karta Citi Simplicity – opłaty:

 • 0 zł – opłata za wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za użytkowanie karty,
 • 0 zł – opłata za płatności kartą,
 • 8%, min. 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych,
 • 10% – oprocentowanie karty,
 • RRSO – 10,47%*.

*Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 769,87 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 230,82 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 31 marca 2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej? Sprawdź, jak używać tego produktu i na co uważać. Zapoznaj się z naszym poradnikiem o kartach kredytowych.

Nagroda w promocji Citi Handlowego

Nagrodą w promocji jest karta podarunkowa do Rossmanna. Możesz zrobić nią zakupy o wartości do 300 zł brutto w sklepach stacjonarnych sieci. Karta ma ważność 6 miesięcy. Po upływie terminu ważności nie będziesz mógł wykorzystać środków, które zostały na karcie. Nagroda zostanie wysłana na podany przez Ciebie adres korespondencyjny najpóźniej do 60 dni od dnia, w którym otrzymałeś informację o spełnieniu warunków oferty promocyjnej.

Co należy zrobić, żeby skorzystać z promocji?

 1. Do 17 stycznia 2020 roku wypełnij wniosek o otwarcie karty na stronie internetowej promocji (zrób to z odpowiednim wyprzedzeniem, żeby jeszcze w czasie trwania promocji, móc podpisać umowę o kartę).
 2. Czekaj na telefon od doradcy z banku – zadzwoni do Ciebie w ciągu 7–14 dni i pomoże Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Pamiętaj, przed zawarciem umowy musisz dostarczyć do banku dokument potwierdzający wysokość Twoich dochodów, np. skan wyciągu z konta.
 3. Zaloguj się minimum raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile. Zrób to nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę!
 4. W ciągu trzech miesięcy wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą albo nośnikiem zbliżeniowym na łączną kwotę min. 2 000 zł.
 5. Czekaj na informację z banku o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Wiadomość otrzymasz w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z warunków promocji.

Zasady i czas trwania promocji

 1. Do promocji możesz przystąpić do 17 stycznia 2020 roku.
 2. Z promocji możesz skorzystać tylko, jeśli jesteś nowym klientem banku, czyli od 1 stycznia 2018 roku nie miałeś w Citi Handlowym karty kredytowej.
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest: złożenie wniosku o kartę kredytową, zalogowanie się do serwisu internetowego banku i wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 2 000 zł.
 4. Nagrodą jest karta podarunkowa o wartości 300 zł do zrealizowania w sklepach Rossmann.
 5. Nagroda zostanie wysłana na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

Opinia o promocji

To kolejna z promocji Citi Handlowego. Tym razem bank oferuje kartę podarunkową o wartości 300 zł do sklepów Rossmann. Warunki do spełnienia nie są skomplikowane – wystarczy raz zalogować się do bankowości i w ciągu 3 miesięcy zrobić transakcje bezgotówkowe na 2 000 zł. W ostatnim czasie Citi Handlowy oferował jeszcze bardziej atrakcyjne promocje, jak 400 zł do Leroy Merlin, jednak jeśli i tak miałeś zamiar założyć kartę kredytową, a do tego lubisz robić zakupy w tej sieci sklepów, ta oferta jest dla Ciebie. 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

Zakończona 11 godzin temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *