• Konta

Zyskaj 3,2% na Koncie Idealnie Prostym w Idea Banku

Idea Bank przygotował nie lada gratkę dla oszczędzających. W ramach promocji „Zyskaj więcej”, otwierając Konto Idealnie Proste, można zyskać 3,2 proc. w skali roku dla kwoty do 60 000 zł. Zainteresowany? Poniżej szczegóły!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 333 dni temu

Oszczędzającym Idea Bank jest doskonale znany z flagowego produktu oszczędnościowego – Konta Zośka Pro – i licznych promocji lokat krótkoterminowych oferujących ponadprzeciętne oprocentowanie, a od niedawna oferuje też rachunek oszczędnościowy – Konto Idealnie Proste. W ramach promocji „Zyskaj więcej” możesz ulokować na nim środki na 3,2 proc. w skali roku. Co więcej, możesz otworzyć aż trzy konta i na każdym z nich ulokować po 20 000 zł, czyli w sumie 60 000 zł! A Idea Bank wcale nie będzie wymagała od Ciebie założenia konta osobistego! Zainteresowany? Szczegóły promocji poniżej!

Kto może skorzystać z promocji Idea Banku?

Z promocyjnego oprocentowania mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Idea Banku. Co więcej, bank zezwala na otworzenie nie jednego, a aż trzech promocyjnych kont! Trzeba tylko spełnić trzy proste warunki!

Konto Idealnie Proste – parametry

Opłaty:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł – pierwszy przelew wewnętrzny w miesiącu,
 • 5 zł – drugi i kolejny przelew w miesiącu,
 • 5 zł – przelew zewnętrzny,
 • 5 zł – przelew Express Elixir,
 • 0 zł – wypłata gotówki w oddziale Idea Banku.

Oprocentowanie:

Promocyjne oprocentowanie na Koncie Idealnie Prostym naliczane będzie od założenia konta do 30 czerwca 2019 r. i wyniesie:

 • 3,2 proc. w skali roku dla środków do 20 000 zł,
 • 2,5 proc. w skali roku dla środków od 20 000,01 zł do 200 000 zł,
 • 2,2 proc. w skali roku dla środków od 200 000,01 zł do 1 000 000 zł,
 • 1,1 proc. w skali roku dla środków powyżej 1 000 000 zł.

UWAGA: Kapitalizacja odsetek następuje na koniec ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego. Oprocentowanie promocyjne jest zmienne i naliczane jest do 30 czerwca 2019 r. Po zakończeniu promocji środki objęte będą oprocentowaniem standardowym w wysokości 1,10% w skali roku.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji Idea Banku?

 1. Wypełnij wniosek, aby założyć konto.
 2. Otwórz Konto Idealnie Proste, jeśli nie masz, to zawrzyj umowę o bankowość elektroniczną i zaakceptuj regulamin promocji „Zyskaj więcej”.
 3. Przelej na konto oszczędności i ciesz się z zysków – pamiętaj, że promocyjnym oprocentowaniem na jednym koncie są objęte środki do 20 000 zł.

Jeśli jesteś już klientem Idea Banku, to najszybciej założysz Konto Idealnie Proste za pośrednictwem bankowości internetowej:

 1. Zaloguj się do Idea Cloud.
 2. Wybierz zakładkę „Konta”.
 3. Wybierz Konto Idealnie Proste i postępuj dalej zgodnie z prezentowanymi na ekranie instrukcjami.

Załóż konto

Zasady i czas trwania promocji

 1. Promocyjne oprocentowanie będzie naliczane do 30 czerwca 2019 r.
 2. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jaki i obecni klienci banku.
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest podpisanie umowy o Konto Idealnie Proste i zaakceptowanie warunków promocji.
 4. Bank piszę, że promocja będzie dostępna do odwołania.

 

Promocja „Zyskaj więcej” to całkiem dobra oferta dla tych którzy chcą oszczędzać. Jeśli zdecydujesz się na otwarcie trzech rachunków, to zyskać będziesz mógł 3,2% dla kwoty 60 000 zł. Dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba mieć rachunku osobistego w Idea Banku, by skorzystać z tej promocji!

Regulamin promocji

Data zakończenia promocji:

Zakończona 333 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *