• Konta

Zyskaj do 200 zł premii w promocji „Korzyści dla Ciebie – jesień 2020” Crédit Agricole

W najnowszej promocji „Korzyści dla Ciebie – jesień 2020” Crédit Agricole możesz zyskać nawet 200 zł. Sam decydujesz, w jaki sposób chcesz zdobyć premię – masz do wyboru jedną z trzech opcji. Co należy zrobić, aby otrzymać pieniądze?

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

26 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Korzyści dla Ciebie – jesień 2020” możesz zyskać nawet 200 zł. Do wyboru jest jedna z trzech premii:

  • do 200 zł premii gotówkowej za: 

przeniesienie konta do Crédit Agricole – otrzymasz 100 zł premii, jeśli zapewnisz wpływy na konto min. 1 000 zł mies. przez 3 miesiące lub otrzymasz 200 zł premii – jeśli zapewnisz wpływy min. 3 000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące;

lub zwrot za płatności mobilne – 5% wartości wykonanych przez Ciebie płatności mobilnych i 2% płatności kartą, nie więcej niż 16,67 zł mies. i nie więcej niż 200 zł w całym okresie korzystania z akcji specjalnej;

albo automatyczne oszczędzanie z CAsaver – otrzymasz 50% wartości zaokrągleń przekazanych na Twój Rachunek Oszczędzam przez usługę CAsaver, nie więcej niż 16,67 zł mies. i maksymalnie 200 zł w całym okresie korzystania z akcji specjalnej.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Korzyści dla Ciebie – jesień 2020” Crédit Agricole, jeśli:

  • jesteś nowym klientem banku, tzn. od 1 kwietnia 2018 r. nie byłeś posiadaczem konta osobistego w Crédit Agricole,
  • nigdy nie korzystałeś z premii za przeniesienie rachunku z innego banku do Crédit Agricole. 

Czas trwania promocji

Promocja Crédit Agricole trwa do 30 listopada 2020 r. 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji, do 30 listopada 2020 r. musisz złożyć wniosek o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP wraz z wybraną kartą debetową i podpisać umowę. 

Następnie w zależności od tego, którą z trzech opcji wybrałeś, postępuj według poniższych wskazówek.

Premia za przeniesienie konta do Crédit Agricole:

1. Do 30 listopada 2020 r.  udaj się do oddziału banku i złóż wiosek o konto w Crédit Agricole.

2. Nie później niż w ciągu 7 dni od dnia, w którym podpiszesz umowę konta: złóż podpisane przez siebie upoważnienie z wnioskiem o przeniesienie konta do Crédit Agricole.

We wniosku podaj: swoje dane osobowe, numer rachunku w dotychczasowym banku oraz nazwę tego banku i dyspozycję zamknięcia rachunku, a także nazwę i adres instytucji, od której otrzymujesz wynagrodzenie.

3. Przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe spełnij jeden z dwóch następujących warunków banku:

  • zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł miesięcznie za spełnienie tego warunku otrzymasz premię w wysokości 100 zł, którą trafi na Twoje konto najpóźniej na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, gdy zapewnisz trzeci miesięczny wpływ na konto.

lub

  • zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 3 000 zł miesięcznie za spełnienie tego warunku otrzymasz  premię w wysokości 200 zł. Premię otrzymasz najpóźniej na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, gdy zapewnisz trzeci miesięczny wpływ na konto.

Premie nie łączą się – możesz wybrać tylko jedną z opcji.

Premię za przeniesienie konta otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym na Twoim koncie został odnotowany trzeci wpływ spełniający warunki promocji.

Premia za płatności mobilne:

1. Do 30 listopada 2020 r.: załóż konto w promocji i wybierz opcję premii za płatności mobilne.

2. Dodaj swoją kartę do konta do wybranego przez siebie portfela cyfrowego Google Pay/Apple Pay lub płać BLIKIEM.

Premię za płatności mobilne możesz otrzymywać przez 12 kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych od dnia, w którym przystąpiłeś do promocji. 

3. W każdym z 12 miesięcy:

  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł 
  • wykonaj co najmniej 3 płatności mobilne lub kartą.

Premie otrzymasz tylko za te miesiące, w których spełnisz powyższe warunki promocji.

4. Wartość premii to 5% wartości wykonanych przez Ciebie płatności mobilnych, nie więcej niż 16,67 zł mies. i maksymalnie 200 zł w całym okresie korzystania z promocji.

Premię otrzymasz na konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, gdy spełnisz warunki do jej otrzymania.

Premia za CAsaver:

1. Do 30 listopada 2020 r.: załóż konto w promocji i otwórz Rachunek Oszczędzam oraz uruchom usługę CAsaver.

2. Premię za CAsaver możesz otrzymywać przez 12 kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych od dnia, w którym przystąpiłeś do promocji.

3. W każdym z 12 miesięcy spełnij następujące warunki banku:

  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł miesięcznie,
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości min. 200 zł miesięcznie.

4. Wartość premii to 50% wartości zaokrągleń przekazanych na Twój Rachunek Oszczędzam przez usługę CAsaver, nie więcej niż 16,67 zł mies. i maksymalnie 200 zł w całym okresie korzystania z promocji.

Premię otrzymasz na Rachunek Oszczędzam na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym spełnisz warunki do jej otrzymania.

Konto dla Ciebie – opłaty

Konto dla Ciebie Crédit Agricole to nowoczesny i dopracowany rachunek w przystępnej cenie, którym powinni się zainteresować aktywni i mobilni klienci. Do tego bank oferuje ciekawe rozwiązania dodatkowe, jak pakiet ubezpieczeń, darmowa karta wielowalutowa czy konto oszczędnościowe. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku, zajrzyj do naszej analizy Konta dla Ciebie.

Opinia o promocji

Najnowsza promocja Crédit Agricole „Korzyści dla Ciebie – jesień 2020” to okazja do zdobycia nawet 200 zł premii. W ten sposób bank kolejny raz  zachęca klientów konkurencji do przeniesienia rachunku. Aby zdobyć premię, nie musisz się bardzo napracować – jeśli przenosisz konto, musisz przez trzy miesiące każdorazowo zapewnić wpływy w wysokości min. 1 000 lub 3 000 zł. Jednak z premii za przeniesienie konta możesz skorzystać tylko, jeśli założysz rachunek w oddziale banku.  Możesz też wybrać sposób, w jaki chcesz uzyskać premię – masz trzy opcje do wyboru, co też jest ciekawym rozwiązaniem. Podsumowując, dość wysoka premia – 200 zł, niezbyt skomplikowane zasady promocji i dobry rachunek osobisty.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

26 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *