Zyskaj do 300 zł premii za otwarcie konta w promocji „Piękna premia” BNP Paribas

BNP Paribas przygotował kolejną akcję promocyjną związaną z Kontem Otwartym na Ciebie. W „Pięknej premii” możesz zyskać nawet 300 zł w postaci e-kodów na Allegro. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i spełnić kilka warunków promocji. Co musisz zrobić, aby otrzymać premię?

Data zakończenia promocji:

Zakończona 70 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Piękna premia” możesz zyskać nawet 300 zł w e-kodach do wykorzystania na Allegro.pl. Nagroda składa się z trzech e-kodów po 100 zł każdy. 

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Piękna premia” BNP Paribas, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 26 maja 2020 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 500 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć. 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

 1. Do 26 maja 2020 r.

zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 500 sztuk!

 1. Do 16 czerwca 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty poprzez nadanie numeru PIN!

 1. W czerwcu 2020 r. spełnij następujące warunki banku:
 • wykonaj min. 3 przelewy w bankowości internetowej Pl@net/GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile,
 • wykonaj min. 3 transakcje BLIKIEM,

Za spełnienie warunków w czerwcu otrzymasz e-kod na 100 zł – informację o przyznaniu nagrody dostaniesz na Twój adres e-mail do 19 lipca 2020 r., e-kod otrzymasz SMS-em najpóźniej do 31 lipca 2020 r.

 1. W lipcu 2020 r. spełnij następujące warunki banku:
 • wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe,
 • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 1 000 zł.

Za spełnienie warunków w lipcu otrzymasz e-kod na Allegro o wartości 100 zł. Dostaniesz go najpóźniej do 31 sierpnia 2020 r.

 1. W sierpniu 2020 r. spełnij te same warunki banku co w czerwcu:
 • wykonaj min. 3 przelewy w bankowości internetowej Pl@net/GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile,
 • wykonaj min. 3 transakcje BLIKIEM,

Nagrodę w postaci e-kodu za spełnienie warunków w sierpniu – dostaniesz do 30 września 2020 r.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Opinia o promocji

„Piękna premia”, jak sama nazwa wskazuje, to kolejna dobra promocja od BNP Paribas. W zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą i spełnienie poszczególnych warunków, bank nagradza e-kodami do Allegro o łącznej wartości nawet 300 zł. Wystarczy, że wykonasz w odpowiednim miesiącu kilka przelewów i płatności BLIKIEM lub transakcje bezgotówkowe oraz zapewnisz wpływy na konto. Minusem może być rozłożenie w czasie – ponieważ kolejne kroki promocji musisz wykonać: w czerwcu, lipcu i sierpniu. Podsumowując – dosyć łatwe warunki do spełnienia, 300 zł nagrody w postaci e-bonów i darmowe konto osobiste wraz z kartą. Jeśli właśnie zastanawiasz się nad założeniem konta w banku, warto zwrócić uwagę na ofertę BNP Paribas. Tylko pamiętaj, najnowsza akcja trwa krótko i jest limitowana, dlatego warto się spieszyć!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 70 dni temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *