• Konta

Zyskaj do 300 zł premii za otwarcie konta w promocji „Skorzystaj latem” BNP Paribas

BNP Paribas nie zwalnia tempa i przygotował kolejną akcję promocyjną związaną z Kontem Otwartym na Ciebie. Tym razem w promocji „Skorzystaj latem” możesz zyskać nawet 300 zł w postaci e-kodów na Allegro. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i spełnić kilka warunków promocji. Warto się spieszyć, bo promocja jest limitowana i tylko pierwsze 1 800 osób może z niej skorzystać. Co musisz zrobić, aby otrzymać premię?

Data zakończenia promocji:

Zakończona 3 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Skorzystaj latem” możesz zyskać nawet 300 zł w e-kodach do wykorzystania na Allegro.pl. Nagroda składa się z trzech e-kodów o wartości: 150 zł, 100 zł i 50 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Skorzystaj latem” BNP Paribas, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 •  jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 15 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 31 sierpnia 2020 r. lub do momentu osiągnięcia puli 1 800 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 31 sierpnia 2020 r.:

zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi tylko  1 800 sztuk!

 1. Wybierz jedną z dwóch metod zawarcia umowy:
 • w obecności kuriera po złożeniu wniosku,
 • lub poprzez wideoweryfikację w aplikacji mobilnej Gomobile.
 1. Do 14 września 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty poprzez nadanie numeru PIN!

 1. We wrześniu 2020 r.spełnij następujące warunki banku:
 •  zaloguj się do bankowości elektronicznej poprzez GOonline lub aplikację mobilną Gomobile,
 • wykonaj min. 2 transakcje bezgotówkowe kartą.

Za spełnienie warunków we wrześniu otrzymasz e-kod do Allegro na 150 zł – informację o przyznaniu nagrody dostaniesz na Twój adres e-mail do 27 października 2020 r., e-kod otrzymasz SMS-em najpóźniej do końca października 2020 r.

 1. W październiku 2020 r. spełnij następujące warunki banku:
 • wykonaj min. 2 przelewy w bankowości internetowej,
 • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 700 zł.

Za spełnienie warunków w październiku otrzymasz e-kod na Allegro o wartości 100 zł. Dostaniesz go najpóźniej do końca listopada 2020 r.

 1. W listopadzie 2020 r.:
 •  korzystaj dowolnie z konta i karty.

Nagrodę w postaci e-kodu na Allegro o wartości 50 zł za spełnienie warunku w listopadzie dostaniesz do końca grudnia 2020 r.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

 

Opinia o promocji

„Skorzystaj latem” to kolejna dobra promocja od BNP Paribas. W zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą i spełnienie poszczególnych warunków, bank nagradza e-kodami do Allegro o łącznej wartości nawet 300 zł. Wystarczy, że wykonasz w odpowiednim miesiącu kilka przelewów, płatności kartą, zapewnisz wpływy na konto i zalogujesz się do bankowości elektronicznej. Podsumowując – łatwe warunki do spełnienia, 300 zł nagrody w postaci e-bonów na Allegro i darmowe konto osobiste wraz z kartą. Jeśli właśnie zastanawiasz się nad założeniem konta w banku, warto zwrócić uwagę na ofertę BNP Paribas. Tylko pamiętaj, najnowsza akcja trwa krótko i jest limitowana, dlatego warto się spieszyć!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 3 dni temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *