• Konta

Zyskaj lampę bakteriobójczą Sanogama o wartości 449 zł + 50 zł do Biedronki za otwarcie konta w BNP Paribas

BNP Paribas nie zwalnia tempa i przygotował kolejną akcję promocyjną związaną z Kontem Otwartym na Ciebie. Tym razem w promocji „Ochrona bez barier” możesz zyskać lampę bakteriobójczą firmy Sanogama o wartości 449 zł oraz kod do Biedronki o wartości 50 zł. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i spełnić kilka warunków promocji. Warto się spieszyć, bo promocja jest limitowana i tylko pierwsze 1 000 osób może z niej skorzystać. Co musisz zrobić, aby otrzymać premię?

Data zakończenia promocji:

Zakończona 35 godzin temu

Nagroda w promocji

W promocji „Ochrona bez barier” możesz zyskać lampę Sanolight UV TH-UVC-10 firmy Sanogama o wartości 449 zł, która usuwa bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby i inne drobnoustroje oraz dezynfekuje powietrze, podłogi i wszelkie powierzchnie. 

Dodatkowo, możesz zyskać e-kod do Biedronki o wartości 50 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Ochrona bez barier” BNP Paribas, jeśli:

  • masz ukończone 18 lat,
  •  jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 19 stycznia 2021 r. lub do momentu osiągnięcia puli 1 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 19 stycznia 2021 r.:

zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi tylko  1 000 sztuk!

2. Wybierz jedną z dwóch metod zawarcia umowy:

  • w obecności kuriera po złożeniu wniosku,
  • lub poprzez wideoweryfikację w aplikacji mobilnej GOmobile.

3. Do 26 stycznia 2021 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty poprzez nadanie numeru PIN!

4. W styczniu 2021 r. spełnij następujące warunki banku:

  • wykonaj min. 1 przelew poprzez GOonline lub aplikację mobilną GOmobile;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1 000 zł.

Za spełnienie warunków w styczniu otrzymasz lampę Sanolight UV TH-UVC-10 firmy Sanogama. Informację o przyznaniu nagrody dostaniesz na Twój adres e-mail do 15 lutego 2021 r. Do 21 lutego br. kliknij w link i zaloguj się na stronie organizatora promocji oraz podaj adres, na który ma trafić nagroda. Otrzymasz ją najpóźniej do 28 lutego 2021 r. 

5. W lutym 2021 r. wykonaj:

  • min. 2 przelewy poprzez GOonline lub aplikację mobilną GOmobile
  • transakcje bezgotówkowe w łącznej wysokości min. 300 zł.

W zamian otrzymasz nagrodę dodatkową – e-kod do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł. Otrzymasz go do końca marca 2021 r.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

 

Opinia o promocji

„Ochrona bez barier” to kolejna kusząca promocja od BNP Paribas. W zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą i spełnienie poszczególnych warunków, bank oferuje nagrodę bardzo na czasie – lampę Sanolight UV TH-UVC-10 firmy Sanogama o wartości 449 zł oraz kod o wartości 50 zł do wykorzystania w Biedronce. Wystarczy, że wykonasz w odpowiednim miesiącu kilka przelewów, transakcje bezgotówkowe i zapewnisz wpływy na konto. Podsumowując – łatwe warunki do spełnienia, nagrody o łącznej wartości blisko 500 zł i darmowe konto osobiste wraz z kartą. Minusem jest krótki termin promocji i limit – jedynie 1 000 wniosków promocyjnych. Dlatego warto się spieszyć!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 35 godzin temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *