• Karty

Zyskaj do 720 zł zwrotu za założenie Citibank-BP Motokarta

Citi Handlowy wystartował z nową kartą i kuszącą promocją. Za założenie i aktywne korzystanie z bezpłatnej karty kredytowej Citibank-BP Motokarta możesz zyskać w ciągu 3 lat nawet 720 zł zwrotu za zakupy. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w promocji?

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

67 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta” możesz zdobyć do 720 zł moneybacku za transakcje bezgotówkowe w ciągu 3 lat.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji Citi Handlowy jeśli:

 • masz min. 18 lat i pełną zdolność do czynności prawnych,
 • od 1 stycznia 2018 roku nie miałeś karty kredytowej Citi Handlowego,
 • masz min. 18 lat, w obecnej firmie jesteś zatrudniony od min. 3 miesięcy, a Twój dochód wynosi min. 1 200 zł netto,
 • lub masz min. 18 lat, od min. 2 lat prowadzisz własną firmę oraz osiągasz dochód netto w wysokości min. 2 500 zł.

Czas trwania promocji

Promocja Citi Handlowy trwa do 31 sierpnia 2020 r. 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 31 sierpnia 2020 r. wypełnij formularz na stronie promocji i podpisz umowę o kartę. 

Nie musisz przedstawiać dokumentów potwierdzających dochód, jeśli wnioskujesz o kartę kredytową z limitem poniżej 5 000 zł – w tym przypadku możesz otrzymać maksymalnie 600 zł zwrotu, bo nagroda jest przyznawana na 30 okresów rozliczeniowych.  Jeśli chcesz mieć limit większy niż 5 000 zł, musisz przedstawić dokumenty potwierdzające Twój dochód – wtedy możesz zyskać 720 zł zwrotu, bo nagroda przysługuje na 36 okresów rozliczeniowych. 

2. W każdym pełnym okresie rozliczeniowym następującym po zawarciu umowy, dokonaj kartą Citibank-BP Motokarta transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 500 zł, z czego 250 zł na stacjach BP.

3. Trzy dni robocze po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w którym spełniłeś warunki promocji, możesz zlecić w bankowości internetowej Citibank Online odbiór nagrody – 20 zł – poprzez zaksięgowanie ich na rachunku karty kredytowej Citibank-BP Motokarta. Możesz też sumować bonusy z wielu okresów rozliczeniowych, maksymalnie z 13.

Premia zostanie zaksięgowana w ciągu 3 dni roboczych od wydania dyspozycji.

Citibank-BP Motokarta – opłaty 

Citibank-BP Motokarta to nowość w portfolio Citi Handlowy. Nic nie zapłacisz za jej wydanie i prowadzenie, a dodatkowo masz dostęp do Programu Citi Specials, co pozwoli Ci na zyskanie korzystnych zniżek w restauracjach, sklepach czy salonach SPA.

Poniżej kilka najważniejszych informacji na temat tej karty kredytowej:

 • 0 zł – opłata za wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za użytkowanie karty,
 • 0 zł – opłata za płatności kartą,
 • 8%, min. 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych,
 • 10% – oprocentowanie karty,
 • 56 dni – okres bezodsetkowy
 • RRSO – 10,47%*.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15000 zł, całkowita kwota do zapłaty 15824,86 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 824,86 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 824,86 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1318,74 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 31/12/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

Opinia o promocji

Najnowszy produkt i oferta promocyjna Citi Handlowy, to gratka dla wszystkich poszukujących okazji na dodatkowy „zarobek”. Bezpłatna karta kredytowa i warunki promocji, które są raczej łatwe do spełnienia – wykonanie transakcji bezgotówkowych na min. 500 zł, w tym 250 zł na stacjach BP – gwarantują sukces tej kampanii. Jedynym utrudnieniem może być rozciągnięcie oferty w czasie. Podsumowując, dobra karta kredytowa, wysoka premia i łatwe warunki do spełnienia. Jeśli myślisz o założeniu karty kredytowej, warto rozważyć tą ofertę.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

67 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *