• Karty

Zyskaj do 760 zł premii płacąc kredytówką Millennium Banku

Szukasz taniej karty kredytowej? A gdybyś oprócz niskich opłat mógł zaoszczędzić 5% wartości zakupów w wybranych sklepach? Brzmi ciekawie? To może Ci zaoferować karta kredytowa Impresja/ Alfa Millennium Banku.

Data zakończenia promocji:

Ważna do odwołania

Dzisiejsza promocja nie należy do tych, w których sięga się po produkt, by zgarnąć bonus, a potem szybko rozwiązać umowę zawartą z bankiem. To raczej propozycja dla osób, które poszukują karty kredytowej, która będzie tania, a przy tym zaoferuje jakiś bonus, dla osób, które chcą mieć dodatkowe źródło dochodu i chcę korzystać z karty na co dzień.

A teraz do rzeczy: Impresja i Alfa Banku Millennium to jedne z najatrakcyjniejszych kart kredytowych na rynku, obok Citi Simplicity. Dlaczego? Bo odpowiednio użytkowane są darmowym źródłem dodatkowej gotówki – wykonując nimi 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu i spłacając zadłużenie w ciągu 51 dni, nie poniesiesz żadnych kosztów. A to nie wszystko – wyróżnia je 5-procentowy moneyback i program rabatowy Inspiracje, w ramach którego możesz korzystać ze zniżek na zakupy w ponad 1 500 sklepach.

Moneyback to po prostu zwrot części środków za płatności kartą. Działa to tak, że zwykle w połowie kolejnego miesiąca bank przelewa na konto klienta pewną część wydatków poniesionych przez klienta w miesiącu poprzednim. Zwrot zwykle wynosi on od 1 do 5%

Kto może skorzystać z promocji Millennium Banku?

By skorzystać z moneybacku, trzeba wnioskować o kartę kredytową Impresja lub Alfa Banku Millennium. Mogą to zrobić następujące osoby:

 • pracujący w ramach umowy o pracę, zlecenie lub o dzieło,
 • prowadzący własną działalność gospodarczą,
 • emeryci i renciści,
 • osoby pobierające świadczenia przedemerytalne.

Osoby posiadające rachunek w Banku Millennium i przelewające na niego swoje wynagrodzenie (przynajmniej od 3 miesięcy) obowiązuje uproszczona procedura wydawania karty.

Wniosek o kartę kredytowa impresja

Karta kredytowa Impresja/Alfa Millennium Banku – parametry

Dlaczego piszemy o tych dwóch kartach – bo tylko one w Millennium Banku oferują 5-proc. moneyback. A czym się różnią? Która jest tańsza? Koszty związane z użytkowaniem obu kart są takie same. Różni jest, poza kolorem, tylko jedno: Impresja jest stworzona z myślą o paniach, a Alfa – o panach, tzn. zwrot 5% wartości zakupów obejmuje inną listę partnerów. W przypadku Impresji są to głównie sklepy odzieżowe, a w przypadku Alfy sklepy sportowe i budowlane.

sklepy w których otrzymasz zniżki

Karta Millennium Impresja/ Alfa – koszty

Jak już wspomniałam koszty i warunki obsługi zadłużenia w przypadku obu kart są takie same. Bank nie pobiera opłat za jej wydanie i za użytkowanie (pod warunkiem wykonania 5 płatności bezgotówkowych w miesiącu), a na spłatę zadłużenia daje 51 dni. Przyznasz, że to korzystne warunki? Poniżej znajdziesz szczegółowe parametry tego produktu, a jeśli nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej, to zachęcam Cię do zapoznania się szerzej z jej działaniem. Niezbędne informacje znajdziesz w naszym poradniku o kartach kredytowych.

 • 0 zł – opłata za wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za użytkowanie karty,

Nic nie zapłacisz, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym zapłacisz minimum 5 razy kartą, w przeciwnym razie bank pobierze 7,99 zł za obsługę karty.

 • 0 zł – opłata za płatności kartą,
 • 3,99%, min. 9,99 zł – wypłata gotówki w bankomatach krajowych i zagranicznych,
 • 2% wartości transakcji – marża pobierana w przypadku transakcji realizowanych w walucie obcej + koszt wynikający ze spreadu walutowego według taryfy wystawcy karty.
 • 5% – wysokość spłaty minimalnej,
 • 51 dni – długość okresu bezodsetkowego,
 • RRSO – 14,19%*.

*Przykład reprezentatywny dla kart kredytowych Millennium Visa/MasterCard Impresja i Visa Alfa. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,19%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 5 408,49 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 408,49 zł (w tym: suma opłat miesięcznych za obsługę karty kredytowej 87,89 zł, odsetki 320,60 zł), przy założeniu, że przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości w trybie transakcji bezgotówkowej i jest spłacany w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 450,71 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji Banku Millennium?

Żeby zgarnąć do 760 zł rocznie w ramach moneybacku, musisz po prostu mieć tę kartę w portfelu i jej używać. Wszystko wyjaśniam poniżej.

 1. Złóż wniosek o wyrobienie karty kredytowej Millennium Impresja lub Millennium Alfa.
 2. Dokonuj zakupów za pomocą tej karty w wybranych sklepach i odbieraj 5% moneybacku (maksymalnie możesz otrzymać 760 zł zwrotu rocznie).

Zasady i czas trwania promocji

 1. Promocja polega na złożeniu wniosku o kartę kredytową Impresja lub Alfa Millennium Banku.
 2. Promocja, czyli 5% zwrotu za zakupy, jest ważna do odwołania.
 3. W promocji można w ciągu roku w ramach zwrotów otrzymać do 760 zł.
 4. Podstawą do przyznania premii jest dokonywanie zakupów w sklepach objętych promocją.

Złóż wniosek o kartę kredytowa Millennium Banku

Opinia o promocji Millennium Banku

Obie kredytówki należą do jednych z najtańszych na rynku. Bank nie pobiera opłat za ich wydanie, a za użytkowanie nie płaci się nic, jeśli wykona się pięć płatności kartą w miesiącu.  Na plus są stosunkowo niskie prowizje za wypłaty gotówkowe z bankomatów – tylko 3,99% (Citi Simplicity to aż 6%), dość niskie koszty przewalutowania, a przede wszystkim moneyback – 5% to górna granica zwrotów na rynku! Dla niektórych minusem może być przeciętny okres bezodsetkowy – wynosi 51 dni, a można znaleźć karty z 56-dniowym terminem, więcej wad nie widzę.

Fotografia: freestocks.org

Data zakończenia promocji:

Ważna do odwołania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *