• Konta

Zyskaj nawet 400 zł premii za założenie konta w promocji BNP Paribas

Nowy tydzień zaczynamy od prawdziwego hitu. W najnowszej promocji BNP Paribas „Premia dla ciebie” możesz zdobyć nawet 400 zł premii – 350 zł premii gotówkowej i 50 zł w postaci e-kodu do Biedronki. Wystarczy, że założysz Konto Otwarte na Ciebie i spełnisz niezbyt wymagające warunki banku. Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji i kto może wziąć w niej udział? Sprawdź naszą analizę!

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

4 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Premia dla ciebie” możesz zdobyć łącznie nawet 400 zł premii. Nagroda składa się z:

 • 350 zł premii gotówkowej wypłacanej w dwóch częściach, za spełnienie warunków w poszczególnych miesiącach – 150 zł za aktywność w lipcu i 200 zł za aktywność w sierpniu;
 •  50 zł w postaci e-kodu do wykorzystania w sklepach Biedronka – za aktywność od września do listopada.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Premia dla ciebie” BNP Paribas, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 28 czerwca 2020 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Tak atrakcyjnej promocji dawno nie było, dlatego warto się spieszyć, bo  zapewne akcja będzie cieszyła się dużym powodzeniem i zakończy się wcześniej.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

 1. Do 28 czerwca 2020 r.

zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową. 

Pamiętaj! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk, dlatego nie warto czekać do ostatniego dnia promocji.

 1. Do 19 lipca 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty poprzez nadanie numeru PIN!

 1. W lipcu 2020 r.spełnij następujące warunki banku:
 • wykonaj min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay;
 • zapewnij wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 500 zł.

Za spełnienie warunków w lipcu otrzymasz pierwszą część premii – 150 zł. Informację o przyznaniu nagrody wraz z instrukcją, gdzie wpisać Twój numer konta, na który ma zostać przesłana nagroda, dostaniesz na Twój adres e-mail do 21 sierpnia 2020 r. Premię otrzymasz do końca sierpnia 2020 r.

 1. W sierpniu 2020 r. spełnij następujące warunki promocji:
 • wykonaj min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay;
 • zapewnij wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 500 zł;
 • wykonaj min. 2 przelewy w bankowości internetowej Pl@net/GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile

Za spełnienie warunków w sierpniu otrzymasz drugą część premii – 200 zł. Premię otrzymasz do końca września 2020 r.

 1. Od września do listopada 2020 r. – w każdym z tych miesięcy – spełnij następujące warunki banku:
 •  wykonaj min. 5 płatności Apple Pay lub Google Pay.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz trzecią część premii – 50 zł w postaci e-kodu na zakupy w Biedronce. Nagrodę otrzymasz do końca grudnia 2020 r. na swój numer telefonu podany podczas rejestracji wniosku.  

E-kod będziesz mógł wykorzystać na zakupy w Biedronce do 31 października 2021 r.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Opinia o promocji

BNP Paribas nie zwalnia tempa i znów kusi nowych klientów do otwarcia Konta Otwartego na Ciebie. Promocja „Premia dla ciebie” to prawdziwa okazja – dawno nie było do zdobycia tak dużej premii za spełnienie prostych warunków banku. Nowi klienci, którzy założą Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą, mogą zdobyć nawet 400 zł – 350 zł w gotówce i 50 zł w postaci e-kodu do Biedronki. Warunki promocji wiążą się z normalnymi aktywnościami, które na co dzień wykonujemy – jak płatności mobilne, przelewy czy zapewnienie wpływu na rachunku. Podsumowując – bardzo atrakcyjna premia, łatwe warunki do spełnienia i dobre konto osobiste wraz z kartą. Chcesz skorzystać z tej promocji? Lepiej się spiesz, bo zapewne liczba promocyjnych wniosków szybko się wyczerpie.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

4 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *