• Konta

Zyskaj nawet 290 zł za założenie konta w promocji “Premia z Żabką” BNP Paribas

W najnowszej promocji BNP Paribas „Premia z Żabką” możesz zdobyć nawet 290 zł premii – 250 zł premii gotówkowej i 40 zł w postaci e-bonów do Żabki. Wystarczy, że założysz Konto Otwarte na Ciebie i spełnisz niezbyt wymagające warunki banku. Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji i kto może wziąć w niej udział? Sprawdź naszą analizę!

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

40 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Premia z Żabką” możesz zdobyć łącznie nawet 290 zł premii. Nagroda składa się z:

  • 250 zł premii gotówkowej wypłacanej w trzech częściach, za spełnienie warunków w poszczególnych miesiącach – 50 za aktywność w kwietniu i po 100 zł za aktywność w maju i czerwcu;
  •  40 zł w postaci e-kodu do wykorzystania w sklepach Żabka wypłacanej w dwóch częściach – po 20 zł za aktywność w kwietniu i czerwcu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Premia z Żabką” BNP Paribas, jeśli:

  • masz ukończone 18 lat,
  • jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 31 marca 2021 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Tak atrakcyjnej promocji dawno nie było, dlatego warto się spieszyć, bo zapewne akcja będzie cieszyła się dużym powodzeniem i zakończy się wcześniej.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 31 marca 2021 r.

zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową. 

Pamiętaj! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk, dlatego nie warto czekać do ostatniego dnia promocji.

2. Do 14 kwietnia 2021 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty poprzez nadanie numeru PIN!

3. W kwietniu 2021 r. spełnij następujące warunki banku:

  • zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 500 zł;
  • wykonaj min. 1 przelew w bankowości elektronicznej.

Za spełnienie warunków w kwietniu otrzymasz pierwszą część premii – 50 zł i 20 zł w e-bonie do Żabki. Informację o przyznaniu nagrody wraz z instrukcją, gdzie wpisać Twój numer konta, na który ma zostać przesłana nagroda, dostaniesz na Twój adres e-mail do 18 maja 2021 r. Premię otrzymasz do końca maja 2021 r.

4. W maju 2021 r. spełnij następujące warunki promocji:

  • wykonaj transakcje BLIKIEM na łączną kwotę min. 200 zł;
  • zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł.

Za spełnienie warunków w maju otrzymasz drugą część premii – 100 zł w gotówce. Premię otrzymasz do końca czerwca 2021 r.

5. W czerwcu 2021 r. spełnij następujące warunki promocji:

  • wykonaj transakcje BLIKIEM na łączną kwotę min. 300 zł;
  • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1 000 zł.

Za spełnienie warunków w czerwcu otrzymasz ostatnią część premii: 100 zł w gotówce i 20 zł w e-bonie do Żabki. Premię otrzymasz do końca lipca 2021 r.

E-bony do Żabki będziesz mógł wykorzystać do 31 grudnia 2022 r. Musisz je wykorzystać jednorazowo.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Opinia o promocji

BNP Paribas nie zwalnia tempa i znów kusi nowych klientów do otwarcia Konta Otwartego na Ciebie. Promocja Premia z Żabką” to okazja do zdobycia aż 290 zł premii – 250 zł w gotówce i 40 zł w postaci e-kodu do Żabki. Warunki promocji wiążą się z normalnymi aktywnościami, które na co dzień wykonujemy – jak płatności BLIKIEM czy przelewy. Podsumowując – atrakcyjna premia, łatwe warunki do spełnienia i dobre konto osobiste wraz z kartą. Chcesz skorzystać z tej promocji? Lepiej się spiesz, bo zapewne liczba promocyjnych wniosków szybko się wyczerpie.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

40 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *