• Konta

Zyskaj nawet 375 zł premii za założenie konta w promocji BNP Paribas

W najnowszej promocji BNP Paribas „Zakupowy szał” możesz zdobyć nawet 375 zł premii – 275 zł premii gotówkowej i 100 zł w postaci e-kodu do Biedronki. Wystarczy, że założysz Konto Otwarte na Ciebie i spełnisz niezbyt wymagające warunki banku. Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji i kto może wziąć w niej udział? Sprawdź naszą analizę!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 3 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Zakupowy szał” możesz zdobyć łącznie nawet 375 zł premii. Nagroda składa się z:

 • 275 zł premii gotówkowej wypłacanej w dwóch częściach, za spełnienie warunków w poszczególnych miesiącach – 175 zł za aktywność w listopadzie i 100 zł za aktywność w grudniu;
 •  100 zł w postaci e-kodu do wykorzystania w sklepach Biedronka – za aktywność w grudniu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Zakupowy szał” BNP Paribas, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 15 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 31 października 2020 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Tak atrakcyjnej promocji dawno nie było, dlatego warto się spieszyć, bo  zapewne akcja będzie cieszyła się dużym powodzeniem i zakończy się wcześniej.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

 1. Do 31 października 2020 r.

zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową. 

Pamiętaj! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk, dlatego nie warto czekać do ostatniego dnia promocji.

 1. Do 13 listopada 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty poprzez nadanie numeru PIN!

 1. W listopadzie 2020 r. spełnij następujące warunki banku:
 • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą;
 • wykonaj min. 1 przelew w bankowości elektronicznej.

Za spełnienie warunków w listopadzie otrzymasz pierwszą część premii – 175 zł. Informację o przyznaniu nagrody wraz z instrukcją, gdzie wpisać Twój numer konta, na który ma zostać przesłana nagroda, dostaniesz na Twój adres e-mail do 18 grudnia 2020 r. Premię otrzymasz do końca grudnia 2020 r.

 1. W grudniu 2020 r. spełnij następujące warunki promocji:
 • wykonaj transakcję kartą na min. 300 zł;
 • wykonaj min. 1 przelewy w bankowości internetowej Pl@net/GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile

Za spełnienie warunków w grudniu otrzymasz drugą część premii – 100 zł w gotówce i 100 zł w formie e-kodu do Biedronki. Premię otrzymasz do końca stycznia 2021 r.

E-kod będziesz mógł wykorzystać na zakupy w Biedronce do 30 kwietnia 2022 r.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Opinia o promocji

BNP Paribas nie zwalnia tempa i znów kusi nowych klientów do otwarcia Konta Otwartego na Ciebie. Promocja „Zakupowy szał” to prawdziwa okazja – dawno nie było do zdobycia tak dużej premii za spełnienie prostych warunków banku. Nowi klienci, którzy założą Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą, mogą zdobyć nawet 375 zł – 275 zł w gotówce i 100 zł w postaci e-kodu do Biedronki. Warunki promocji wiążą się z normalnymi aktywnościami, które na co dzień wykonujemy – jak płatności kartą czy przelewy. Podsumowując – bardzo atrakcyjna premia, łatwe warunki do spełnienia i dobre konto osobiste wraz z kartą. Chcesz skorzystać z tej promocji? Lepiej się spiesz, bo zapewne liczba promocyjnych wniosków szybko się wyczerpie.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 3 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *