Konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe

Opinia ekspertów
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu

Szukasz uniwersalnego rachunku, który będzie darmowy po spełnieniu prostych warunków, a do tego będzie miał ciekawe funkcjonalności? Jeśli tak, to zapoznaj się z Kontem Freemium T-Mobile Usługi Bankowe. Poniżej szczegółowa analiza tego rachunku.

Sprawdź, czy Konto Freemium jest stworzone dla Ciebie!

Profil idealnego użytkownika Konta Freemium T-Mobile Usługi Bankowe:

– wykonuje transakcje kartą na kwotę minimum 200 zł miesięcznie,
– zależy mu na darmowych przelewach internetowych,
– stawia na bankowość online.

Konto Freemium T-Mobile Usługi Bankowe: opłaty

Wysokość opłat za poszczególne czynności bankowe to kluczowa sprawa podczas wyboru konta osobistego. Sprawdź, ile zapłacisz za prowadzenie rachunku, transakcje wykonywane kartą oraz przelewy.

KONTO

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – prowadzenie rachunku.

KARTA

 • 0 zł – wydanie karty do rachunku (MasterCard, MasterCard NFC),
 • 0 zł/6 zł – miesięczna opłata za kartę,
  Nic nie zapłacisz, jeśli wykonasz w miesiącu transakcje kartą na kwotę min. 200 zł.
 • 0 zł/0,5% min. 1 zł – wpłata gotówki we wpłatomacie
  Nic nie zapłacisz za pierwszą zaksięgowaną na rachunku wpłatę na rachunek we wpłatomacie w danym miesiącu kalendarzowym.
 • 0 zł – realizacja transakcji „MasterCard Płać Kartą i Wypłacaj”
 • 0 zł – wpłata gotówki na rachunek własny w oddziale banku,
 • 0 zł/6 zł – wypłata gotówki w bankomatach w kraju i za granicą
  Nic nie zapłacisz za pierwsze trzy zaksięgowane na rachunku wypłaty gotówki w bankomatach w kraju i za granicą w danym miesiącu kalendarzowym, liczone dla każdej karty wydanej do rachunku indywidualnie, czwarta i kolejne wypłaty gotówki w bankomacie kosztują 6 zł.
 • 10 zł – wypłata w kasie innego banku, innej instytucji w kraju i za granicą,
 • 0,99 zł – wypłata cashback.

PRZELEWY

 • 0 zł – zlecenia stałe,
 • 0 zł – polecenia zapłaty,
 • 0 zł – przelewy internetowe,
 • 10 zł/5 zł/5 zł – przelew zewnętrzny w oddziale banku/za pośrednictwem bankowości telefonicznej/ w wirtualnym oddziale,
 • 6 zł – przelewy natychmiastowy,
 • 6 zł/12 zł – przelew Express Elixir realizowany za pomocą bankowości internetowej, bankowości mobilnej, bankowości telefonicznej, w wirtualnym oddziale/ w placówce T-Mobile Usługi Bankowe,
 • 5 zł – przelew Sorbnet realizowany za pomocą bankowości internetowej, bankowości mobilnej, bankowości telefonicznej, w wirtualnym oddziale,
 • 35 zł/20 zł – przelew Sorbnet w kwocie poniżej 1 mln zł/ powyżej 1 mln zł realizowany w placówce T-Mobile Usługi Bankowe,
 • 5 zł – internetowy przelew europejski SEPA,
 • 30 zł/50 zł – przelew zagraniczny (inny niż europejski) realizowany za pomocą bankowości internetowej/ bankowości telefonicznej, w wirtualnym oddziale, w placówce T-Mobile Usługi Bankowe.

Konto Freemium T-Mobile Usługi Bankowe: funkcjonalności

1. BLIK – system płatności mobilnych, który umożliwia płatności telefonem w sklepach i punktach usługowych.

2. Płatności HCE – mobilne płatności zbliżeniowe telefonem z systemem Android.

3. Google Pay – mobilne płatności zbliżeniowe telefonem od Google’a, do 50 zł płacisz, zbliżając wybudzony telefon, a transakcje powyżej 50 zł potwierdzasz PIN-em.

4. Moneyback – 5 proc. zwrotu wartości zakupów opłaconych kartą do konta, kartą kredytową, Google Pay lub BLIK.

UWAGA: Zwrot dotyczy operacji bezgotówkowych dokonanych kartą, maksymalnie 15 zł miesięcznie, rozliczonych w danym miesiącu kalendarzowym. Zwrot może być wypłacany maksymalnie przez sześć kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym został wypłacony po raz pierwszy. Aby utrzymać prawo do wypłaty zwrotu w kolejnych miesiącach, należy mieć przynajmniej jeden aktywny produkt kredytowy, np. kartę kredytową.

5. Limit odnawialny w koncie – można go uruchomić w każdej chwili. Klienci, którzy korzystają z sieci T-Mobile i terminowo opłacają swoje telekomunikacyjne rachunki, nie zapłacą prowizji za przyznanie limitu, o ile jego wysokość nie przekroczy 1 000 zł. Pozostałe osoby muszą się liczyć z opłatą wynoszącą 1 proc. przyznanej kwoty (min. 30 zł). Oprocentowanie limitu to obecnie 9,75 proc. w skali roku.

6. Usługa 3D Secure – zabezpiecza transakcje kartami płatniczymi MasterCard w internecie dodatkową autoryzacją transakcji za pomocą kodu jednorazowego.

7. MasterCard Mobile – pozwala na zakup biletów komunikacji miejskiej i kolejowej, opłacanie parkingu, biletu do kina itp. z wykorzystaniem telefonu, bez konieczności zasilania dodatkowych kont. Płatności w MasterCard Mobile autoryzowane są kodem mPIN, który zdefiniujesz w bankowości internetowej.

8. Auto-uzupełnianie – dzięki tej usłudze wolne środki na Twoim koncie zawsze będą oprocentowane. Wystarczy, że określisz kwotę, którą zawsze chcesz mieć na koncie osobistym. Jeśli pojawi się na nim nadwyżka środków, to zostanie ona przelana na Twoje konto oszczędnościowe. Jeśli kwota środków na Twoim koncie spadnie poniżej ustalonego poziomu, zostanie ona uzupełniona środkami z Twojego konta oszczędnościowego.

9. Autodoładowanie telefonu – usługa dostępna dla osób korzystających z T-Mobile na kartę, Internet na kartę w T-Mobile, Heyah na kartę, T-Mobile Mix lub Heyah Mix. Wystarczy, że na koncie ustawisz dyspozycję dotyczącą doładowywania telefonu, a bank będzie będzie to robił za Ciebie z taką częstotliwością i w takiej wysokości, jak to ustaliłeś.

UWAGA: Bonus 20 proc. za doładowanie telefonu – po każdym doładowaniu telefonu za pośrednictwem bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną T-Mobile Usługi Bankowe otrzymasz bonus podwyższający wartość Twojego doładowania o 20 proc.

Jak założyć Konto Freemium T-Mobile Usługi Bankowe?

Konto Freemium T-Mobile Usługi Bankowe możesz założyć, udając się do placówki T-Mobile Usługi Bankowe lub do sklepu T-Mobile i od ręki załatwić wszelkie formalności lub bez wychodzenia z domu – za pośrednictwem bankowości telefonicznej, (nr 19 506), aplikacji mobilnej, bankowości internetowej lub wypełniając wniosek na stronie internetowej. Jak wnioskować o konto online?

1. Wypełnij formularz na stronie banku. Do wypełnienia wniosku potrzebny będzie Ci tylko dowód osobisty.

2. Poczekaj na wizytę kuriera, który dostarczy Ci do podpisania umowę o konto.

Opinie o Koncie Freemium T-Mobile Usługi Bankowe

Konto Freemium to dość tani rachunek z ciekawymi funkcjonalnościami i bonusami. Jego prowadzenie jest bezpłatne, a opłaty za kartę można w łatwy sposób uniknąć – płacąc nią zaledwie 200 zł miesięcznie. A korzyści dla użytkowników tego konta jest wiele. Moneyback i płatności mobilne to tylko początek.

Jak oceniasz ten produkt?

Zalety:

 • 5 proc. moneybacku
 • Płatności HCE, Google Pay i BLIK
 • Darmowe przelewy internetowe
 • Limit odnawialny w koncie

Wady:

 • Brak opłat za używanie karty dopiero po spełnieniu warunków
 • Wysoka opłata za przelewy natychmiastowe
 • Opłata za czwartą i kolejną wypłatę gotówki z bankomatu

Przydatne dokumenty:

Aktualne promocje wyselekcjonowane przez naszych ekspertów

Pokaż promocje dla:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *